• Informacje na temat:

  zwiększona potliwosc

Artykuły na temat: zwiększona potliwosc
 • 5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

  Nadmierna potliwość, zmiany w okolicach intymnych, łysienie, trądzik, wrastające włoski – mężczyźni niechętnie chcą rozmawiać o tych przypadłościach. Niestety, zignorowane mogą postępować. Jak poradzić sobie z problemami, które dla wielu mężczyzn są krępujące?

 • Jak zwierzęta domowe znoszą różne pory roku i jak właściciele mogą im pomóc?

  Zmiany pór roku bywają uciążliwe. Upały i ciągłe pragnienie, zima i bardzo niskie temperatury to warunki z którymi mierzy się nie tylko człowiek, ale także jego zwierzęta. Jak sprawić by trudne warunki były dla naszych pupili jak najmniej odczuwalne? Oto garść porad, które pomogą zwiększyć komfort zwierząt domowych.

 • O czym świadczą nocne poty?

  U kobiet często stoi za tym menopauza, a u mężczyzn – andropauza. Ale czasem to może być objaw poważniejszej choroby.

 • Spoceni? Już nie!

  Gdy pot z nas spływa, nikt nie czuje się komfortowo. I choć naszym największym sprzymierzeńcem jest mydło i woda, czasem to nie wystarcza. Co wtedy?

 • 3 najczęstsze problemy stóp latem

  Latem Twoje stopy nieustannie znajdują się na widoku, dlatego też piękne i zadbane są podstawą. Niestety słońce, wysokie temperatury czy rozgrzane powierzchnie mogą stanowić dla nich wyzwanie i powodować nieprzyjemne dolegliwości. Jakie są najczęstsze problemy stóp latem i jak sobie z nimi radzić podpowiada podolog z FootMedica.

 • Guzki tarczycy

  Masz problemy z przełykaniem, a na szyi wyczuwasz zgrubienia? To mogą być... guzki tarczycy. Najczęściej są to zmiany łagodne, np. torbiele lub niezłośliwe guzki lite.

 • Znowu muszę do toalety...

  ...chociaż dużo nie piłam. Może to być zapalenie układu moczowego. Ale nie zawsze!

 • Leki, których nie można łączyć z alkoholem

  Zasada wydaje się prosta – jeśli zażywamy jakiekolwiek leki, powinniśmy w tym czasie zrezygnować z picia alkoholu. A jednak pytanie o to, jakich środków kategorycznie nie można łączyć z wyskokowymi napojami, jest jednym z najczęściej wpisywanych przez Polaków w wyszukiwarki internetowe. Jak zatem podejść do tematu, by nie zrobić sobie krzywdy? Oto pięć substancji, po zażyciu których bezwzględnie należy zachować abstynencję.

 • Menopauza - to już nie problem

  ...zmienić swój styl życia. Ograniczenie nałogów, zdrowa dieta i zwiększona aktywność fizyczna z pewnością pomogą nam poradzić sobie z dolegliwościami. Przydatne będą również mocne antyperspiranty...

 • Dzień Wiedzy o Akromegalii

  Maj to miesiąc budowania wiedzy na temat akromegalii. Zmiana rysów twarzy, powiększenie dłoni, stóp, języka to podstawowe objawy tej choroby. Choć widać ją na pierwszy rzut oka, wciąż głównym problemem pozostaje właściwa diagnoza, na którą pacjenci czekają nawet 9 lat. 6 maja 2016 r. uruchomiona zostanie infolinia dla osób, które chciałyby skonsultować się z lekarzem endokrynologiem i dowiedzieć się więcej na temat akromegalii.