• Informacje na temat:

  znak zodiaku miłość

Artykuły na temat: znak zodiaku miłość
 • Góralska miłość

  ...- mówi znajoma artystów. - Dzieli ich wprawdzie 7 lat, ale oboje są urodzeni pod tym samym znakiem Zodiaku. Alicja 12, a Sebastian 14 maja. Nikt tak drugiego Byka nie zrozumie jak inny Byk. Zresztą...

 • Horoskop słowiański na rok 2018

  Wszyscy znamy swój znak Zodiaku, klasyczny, przyjęty przez zachodni świat. Mało kto wie, że mamy swój własny horoskop, prawie zapomniany. Nasi przodkowie, dawni Słowianie, wierzenia i religię opierali na prawach przyrody. Byli silnie z nią związani. Wierzyli w wielu bogów, bądź też w jednego, głównego, oraz jego uosobienia. Sprawdź, jaki jest twój znak i jakie niesie ze sobą cechy.

 • Świąteczny horoskop na 2012 rok

  Niezwykły horoskop na święta Bożego Narodzenie dla wszystkich znaków zodiaku, napisała wróżka Marzena Mrówczyńska.

 • Wielki horoskop na rok 2019

  Co się wydarzy w nadchodzącym roku? Które znaki zodiaku znajdą miłość, które powinny skupić się na swoim zdrowiu, a które mogą liczyć na awans w pracy i podwyżkę? Wszystko w wielkim horoskopie.

 • Jak odzyskać swoją druga połowę?

  Każdy znak zodiaku ma swoje upodobania. Zobacz co możesz zrobić, by odzyskać straconą miłość. W jaki sposób zwrócić na siebie uwagę osoby na której ci zależy.

 • Horoskop na 2015 rok cz. 2

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: wagi, skorpiona, strzelca, koziorożca, wodnika i ryb. W pierwszej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • Horoskop na 2015 rok cz. 1

  Poniżej znajdziecie horoskopy dla sześciu znaków zodiaku: barana, byka, bliźniąt, raka, lwa i panny. W drugiej części naszego horoskopu znajdziecie przepowiednie dla pozostałych znaków.

 • LEW 22 lipca - 21 sierpnia

  Sprawdź, z jakim znakiem zodiaku stworzysz najszczęśliwszy związek!

 • Uczuciowy poradnik tarota

  Uczuciowy poradnik tarota - sprawdź z jakim znakiem zodiaku, stworzysz najbardziej udany związek!

 • Prezenty, które dajesz, wiele mówią o tobie

  Podarunki od Koziorożca są użyteczne, natomiast lubiący piękne przedmioty Byk ofiarowuje rzeczy oryginalne. Poznaj upodobania poszczególnych znaków zodiaku, sprawdź jaki prezent będzie dla kogo najlepszy.

Dyskusje na temat: znak zodiaku miłość
 • chore to mało powiedziane!!!

  Mój znak zodiaku to Lew! Mój mąż to Skorpion!! Jesteśmy małżeństewm 6 lat. Kochamy się i nie potrafimy żyć bez siebie!! To jest chore co piszecie komu kto jest pisany!! BZDURA!!! LUDZIE NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM!! MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA, TO WY DECYDUJECIE O SWOIM LOSIE A NIE WRÓŻKA CZY JAKIŚ TAM HOROSKOP!! POZDRAWIAM

 • Re: Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  ja rak on byk i 35 lat bez zgrzytów ... to nie znak zodiaku jest gwarantem trwałości a cele,wartości priorytety i przyjaźń tych dwoje o?.... miłość jest przereklamowana.

 • Re: Ile kosztuje miłość

  Przeciez ten nowy znak zodiaku, to był żart. NASA się zajmuje astronatyką a nie astrologia.

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Psy rasowe to tylko moda, szpan i lans, prawdziwa bezinteresowna miłość to kundelek. NIE KUPUJ ADOPTUJ!!!

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Gorszych bzdur nie słyszałam -( jestem baranem i mam teriera walijskiego od 11 lat. Miłość trwa -)

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Prawdziwa bezinteresowna miłość jest bardzo trudna i dotyczy tylko ludzi. "Miłość" psa do człowieka czy zoofilna człowieka do psa to tani zamiennik dla fajerów którzy nie mają tyle siły żeby dać miłość człowiekowi BEZINTERESOWNIE DAĆ MIŁOŚĆ A NIE OCZEKIWAĆ BEZINTERESOWNEJ MIŁOŚCI - to jest bezinteresowność . Pieseczek wam tego nie da ani wy nie dacie tego pieseczkowi. Trzeba pracować nad sobą

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Zgadzam się!!Sama adoptowałam 3 lata temu CKCK 😆-i jeszcze nigdy nie miałam tak wiernego i oddanego psa.Nie wyobrażam sobie że mialoby Go nie być z nami.To była miłość od pierwszego zdjęcia☺I nie rozumiem szału na rasowe drogie psy..Zamiast kupować wolę adoptować! !!

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Chłopcze, nawet nie zdajesz sobie sprawy pod jakimi względami inne gatunki są lepsze od człowieka oraz jak wiele od innych gatunków człowiek już się nauczył i jeszcze może się nauczyć, a sama miłość nie jest zarezerwowana tylko dla ludzi. Potrzebujesz jeszcze wiele czasu, żeby to zrozumieć, jeśli w ogóle kiedykolwiek to się stanie w twoim przypadku.

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Każdy pies zasługuje na miłość czy to kundel, czy rasowy myślę że nie jeden kundelek dopasuje się do swojego pana. Zauważyłam że pies nabiera cech właściciela i odwrotnie. Jest to tak jak z miłością od pierwszego wejrzenia. Nie ważne czy to kundel czy rasowy. Spojrzą na nas te ślipia i już wiemy że to ten psiak będzie nam towarzyszył przez długie lata.Ludziska nie krzywcie zwierząt one tak jak my

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  wszelkiego rozmiaru piłki. Byłby świetnym bramkarzem. Przepraszam, że tak się rozpisałam. A tak pół żartem pół serio nadmieniam, że mój zodiak to BARAN więc może to stąd taka nasza ludzkopsia miłość