• Informacje na temat:

  znak zodiaku miłość

Artykuły na temat: znak zodiaku miłość
 • Jaki jesteś w małżeństwie? Twój znak zodiaku mówi wszystko!

  Czym jest dla ciebie miłość i związek z drugim człowiekiem? Czego potrzebujesz, by zakochać się w danej osobie i zbudować z nią szczęśliwy związek? Jaka jest twoja najmocniejsza, a jaka najsłabsza strona w miłości. Sporo zależy od twojego znaku zodiaku!

 • Które znaki zodiaku najczęściej uprawiają seks?

  Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że seks to dla wszystkich równie intrygujące i przyjemne zajęcie, astrologia pokazuje, że między poszczególnymi znakami zodiaku również w kwestii seksualnego temperamentu istnieją całkiem spore różnice. Które zatem znaki zodiaku kochają się najczęściej i są najbardziej utalentowane w sztuce kochania?

 • Te znaki zodiaku tworzą pary z piekła rodem!

  Od czego zależy powodzenie w miłości? Ci, którzy wierzą w astrologię przekonują, że również od tego czy partnerzy są dobrani pod względem znaków zodiaku. Jakie zodiakalne układy sprawdzają się najgorzej? Które znaki zupełnie do siebie nie pasują? Przeczytajcie!

 • ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.

 • ​Weź ślub z osobą spod tego znaku zodiaku!

  U czyjego boku znajdziesz szczęście? Z kim stworzysz udany związek, który przetrwa wiele lat i da ci poczucie spełnienia? Kto najlepiej spełnia twoje oczekiwania, biorąc pod uwagę cechy osobowości i temperamentu? Astrologia zna odpowiedzi na wszystkie te pytania! Kto więc pasuje do twojego znaku zodiaku?

 • ​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

  Co astrologia ma wspólnego z wiernością? Okazuje się, że całkiem sporo! Najbardziej narażone na skoki w bok są kobiety urodzone w tych pięciu znakach zodiaku.

 • ​Mężczyzna spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierny

  Nie od dziś wiadomo, że panowie spod wybranych znaków zodiaku mają szczególnie duże upodobanie do flirtów i romansów. Nawet więc, jeśli obiecują ci lojalność i oddanie do grobowej deski lub ślubują wierność przed ołtarzem, dotrzymanie tych obietnic będzie dla nich bardzo trudne. O których znakach mowa?

 • Co, według gwiazd, przyniesie nam kwiecień?

  Bliźniętom – rozwój zawodowy, Rybom - miłość, a Pannom – odpoczynek. Co kwiecień przyniesie poszczególnym znakom zodiaku?

 • Góralska miłość

  ...- mówi znajoma artystów. - Dzieli ich wprawdzie 7 lat, ale oboje są urodzeni pod tym samym znakiem Zodiaku. Alicja 12, a Sebastian 14 maja. Nikt tak drugiego Byka nie zrozumie jak inny Byk. Zresztą...

 • Horoskop słowiański na rok 2018

  Wszyscy znamy swój znak Zodiaku, klasyczny, przyjęty przez zachodni świat. Mało kto wie, że mamy swój własny horoskop, prawie zapomniany. Nasi przodkowie, dawni Słowianie, wierzenia i religię opierali na prawach przyrody. Byli silnie z nią związani. Wierzyli w wielu bogów, bądź też w jednego, głównego, oraz jego uosobienia. Sprawdź, jaki jest twój znak i jakie niesie ze sobą cechy.

Dyskusje na temat: znak zodiaku miłość
 • chore to mało powiedziane!!!

  Mój znak zodiaku to Lew! Mój mąż to Skorpion!! Jesteśmy małżeństewm 6 lat. Kochamy się i nie potrafimy żyć bez siebie!! To jest chore co piszecie komu kto jest pisany!! BZDURA!!! LUDZIE NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM!! MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA, TO WY DECYDUJECIE O SWOIM LOSIE A NIE WRÓŻKA CZY JAKIŚ TAM HOROSKOP!! POZDRAWIAM

 • Re: Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Tak tu masz rację znak zodiaku nie ma znaczenia kasiora to jest to co trzyma ludzi przy sobie a nie jakaś tam miłość

 • Re: ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  A spod jakiego znaku kobiety nie są dobrą partnerką? Większość kobiet, bez względu na znak zodiaku, jest egoistyczna, chciwa i dominująca. Prawdziwa miłość to w bajkach, tak naprawdę większość wchodzi w relację dla korzyści, czy dla samych siebie, czyli z egoizmu....

 • Re: Te znaki zodiaków tworzą najbardziej dobrane pary

  ja rak on byk i 35 lat bez zgrzytów ... to nie znak zodiaku jest gwarantem trwałości a cele,wartości priorytety i przyjaźń tych dwoje o?.... miłość jest przereklamowana.

 • Re: Ile kosztuje miłość

  Przeciez ten nowy znak zodiaku, to był żart. NASA się zajmuje astronatyką a nie astrologia.

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Psy rasowe to tylko moda, szpan i lans, prawdziwa bezinteresowna miłość to kundelek. NIE KUPUJ ADOPTUJ!!!

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Gorszych bzdur nie słyszałam -( jestem baranem i mam teriera walijskiego od 11 lat. Miłość trwa -)

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Prawdziwa bezinteresowna miłość jest bardzo trudna i dotyczy tylko ludzi. "Miłość" psa do człowieka czy zoofilna człowieka do psa to tani zamiennik dla fajerów którzy nie mają tyle siły żeby dać miłość człowiekowi BEZINTERESOWNIE DAĆ MIŁOŚĆ A NIE OCZEKIWAĆ BEZINTERESOWNEJ MIŁOŚCI - to jest bezinteresowność . Pieseczek wam tego nie da ani wy nie dacie tego pieseczkowi. Trzeba pracować nad sobą

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Zgadzam się!!Sama adoptowałam 3 lata temu CKCK 😆-i jeszcze nigdy nie miałam tak wiernego i oddanego psa.Nie wyobrażam sobie że mialoby Go nie być z nami.To była miłość od pierwszego zdjęcia☺I nie rozumiem szału na rasowe drogie psy..Zamiast kupować wolę adoptować! !!

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Chłopcze, nawet nie zdajesz sobie sprawy pod jakimi względami inne gatunki są lepsze od człowieka oraz jak wiele od innych gatunków człowiek już się nauczył i jeszcze może się nauczyć, a sama miłość nie jest zarezerwowana tylko dla ludzi. Potrzebujesz jeszcze wiele czasu, żeby to zrozumieć, jeśli w ogóle kiedykolwiek to się stanie w twoim przypadku.