• Informacje na temat:

  znak zodiaku miłość

Artykuły na temat: znak zodiaku miłość
 • Znaki zodiaku najbardziej podatne na nałogi

  Astrologowie uważają, że skłonność do popadania w nałogi mamy zapisaną w gwiazdach. Podobnie ma się sprawa z wychodzeniem z uzależnienia - jednym znakom zodiaku przychodzi to łatwiej, a inne wciąż wracają do punktu wyjścia. Kto zatem w 2020 roku powinien szczególnie uważać na używki?

 • Jaki jesteś w małżeństwie? Twój znak zodiaku mówi wszystko!

  Czym jest dla ciebie miłość i związek z drugim człowiekiem? Czego potrzebujesz, by zakochać się w danej osobie i zbudować z nią szczęśliwy związek? Jaka jest twoja najmocniejsza, a jaka najsłabsza strona w miłości. Sporo zależy od twojego znaku zodiaku!

 • Te znaki zodiaku czeka w 2020 r. wielkie szczęście w miłości

  Rok 2020 - przestępny i pełen matematycznej symboliki - ma być rokiem przełomowym i niezwykłym. Dla jednych oznacza to sukces w sferze zawodowej, dla innych - dobrą passę w kwestiach zdrowia. A które znaki zodiaku będą miały wyjątkowe szczęście w miłości? Oto one!

 • Które znaki zodiaku najczęściej uprawiają seks?

  Choć z pozoru mogłoby się wydawać, że seks to dla wszystkich równie intrygujące i przyjemne zajęcie, astrologia pokazuje, że między poszczególnymi znakami zodiaku również w kwestii seksualnego temperamentu istnieją całkiem spore różnice. Które zatem znaki zodiaku kochają się najczęściej i są najbardziej utalentowane w sztuce kochania?

 • Te znaki zodiaku tworzą pary z piekła rodem!

  Od czego zależy powodzenie w miłości? Ci, którzy wierzą w astrologię przekonują, że również od tego czy partnerzy są dobrani pod względem znaków zodiaku. Jakie zodiakalne układy sprawdzają się najgorzej? Które znaki zupełnie do siebie nie pasują? Przeczytajcie!

 • ​Nie bierz męża z tego znaku zodiaku!

  Szukasz męża albo zastanawiasz się, czy konkretny kandydat będzie dobrym wyborem? Astrologia przynosi sporo informacji o tym, jakimi mężami będą panowie spod konkretnych znaków zodiaku. Oto szóstka, której lepiej unikać lub dobrze zastanowić się nad ich wyborem.

 • ​Weź ślub z osobą spod tego znaku zodiaku!

  U czyjego boku znajdziesz szczęście? Z kim stworzysz udany związek, który przetrwa wiele lat i da ci poczucie spełnienia? Kto najlepiej spełnia twoje oczekiwania, biorąc pod uwagę cechy osobowości i temperamentu? Astrologia zna odpowiedzi na wszystkie te pytania! Kto więc pasuje do twojego znaku zodiaku?

 • ​Kobieta spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierna

  Co astrologia ma wspólnego z wiernością? Okazuje się, że całkiem sporo! Najbardziej narażone na skoki w bok są kobiety urodzone w tych pięciu znakach zodiaku.

 • ​Mężczyzna spod tego znaku zodiaku nie będzie ci wierny

  Nie od dziś wiadomo, że panowie spod wybranych znaków zodiaku mają szczególnie duże upodobanie do flirtów i romansów. Nawet więc, jeśli obiecują ci lojalność i oddanie do grobowej deski lub ślubują wierność przed ołtarzem, dotrzymanie tych obietnic będzie dla nich bardzo trudne. O których znakach mowa?

 • Co, według gwiazd, przyniesie nam kwiecień?

  Bliźniętom – rozwój zawodowy, Rybom - miłość, a Pannom – odpoczynek. Co kwiecień przyniesie poszczególnym znakom zodiaku?

Zdjęcia na temat: znak zodiaku miłość
Dyskusje na temat: znak zodiaku miłość