• Informacje na temat:

  zapach z pralki ocet

Artykuły na temat: zapach z pralki ocet
 • ...wewnętrznej strony drzwiczek. Zostaw je otwarte, by zapach wyparował.

 • Jak pozbyć się zapachu stęchłych ubrań?

  Wyjmujesz świeżo uprane ubrania, a one mimo to wcale nie pachną świeżością? Nie możesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dobrymi i drogimi proszkami do prania czy płynami do płukania? To bolączka wielu z nas. Wypróbuj kilku prostych sposobów i pozbądź się problemu stęchłych ubrań raz na zawsze.

 • ...kilka minut. Na koniec wytrzyj mokrą ściereczką. 2. Przypalone garnki. Wlej ocet tak, by pokrył całą przypaleniznę. Wsyp łyżkę soli. Zostaw na noc. Możesz też wsypać sól gruboziarnistą(...) odświeżenia można przecierać ścianki lodówki sokiem z cytryny. Jako pochłaniacz zapachów sprawdzi się soda w spodeczku z plasterkiem cytryny lub mielona kawa w miseczce. 5. Osad po kawie...

 • Cuski z ukochanym zapachem mamy

  W świecie perfumiarstwa specjaliści zajmujący się komponowaniem zapachów nazywani są nosami. Równie imponujący zmysł powonienia mają dzieci. I to te dopiero co narodzone. W pierwszych tygodniach życia mają przede wszystkim nosa… na mamę!

 • ..., boraksu i przechowuj w słoiku. Do pralki sypiemy 1-2 łyżki stołowe preparatu. Dla zapachu dodawaj 15 kropli olejku eterycznego (do pojemnika na płyn zmiękczający). ✣ Płyn do zmiękczania tkanin: 2 szklanki octu połącz z 2 szklankami sody i 4 wody.Wymieszaj. Do prania dodawaj 1/4 roztworu do ostatniego płukania. ✣ Wybielacz do ubrań: szklanka wody i łyżka sody (polej włożone do pralki ubrania...

 • Korzystając z różnych programów pralki i stosując tańsze środki do prania, możemy zaoszczędzić nawet 150 zł miesięcznie. A pranie będzie równie czyste jak dotąd.

 • 72 najlepsze pomysły na to, by mieć lśniący czystością dom

  Czy odkurzacz można zastąpić ściągaczką do szyb? Do czego podczas sprzątania przyda się stara skarpetka lub kule z papieru? Jak zrobić łazienkowy pochłaniacz złych zapachów? Poznaj sekrety szybkiego i efektywnego pucowania domu.

 • .... Z kolei przed bolesnym otarciem palców podczas noszenia japonek uchronią cię specjalnie profilowane wkładki (kupisz je w aptece bądź drogerii). Soda na brzydki zapach Niemiła woń z krytych butów zniknie, gdy wsypiesz do ich wnętrza kilka łyżek sody oczyszczonej lub kociego żwirku (absorbują wilgoć i zapachy) i pozostawisz na całą noc. Tenisówki czy trampki możesz także uprać w pralce...

 • ...i włącz pralkę. Ustaw program z wysoką temperaturą. Takie puste pranie sprawi, że wyczyszczone zostaną filtry, i rury, a z bębna znikną bakterie. Usuniesz również brzydkie zapachy i kamień. Dokładnie(...) pralki powinno całkowicie wyschnąć, by nie rozwijały się w nim bakterie i grzyby. Nie pozwól, by proszek zalegał w pojemniku. Czyść go i przemywaj wodą z octem.

 • Sprzątamy dom szybko i... skutecznie!

  ...szklankę wody). 18. Kamień na kabinie? Drzwi kabiny prysznicowej najlepiej umyj wodą z octem (w proporcji 1:1). Gdy zabrudzenia są silne, lekko podgrzej ocet. Po umyciu drzwi dobrze je spłucz(...) i kamienia, używając do tego pasty z sody i octu. Wymieszaj ocet i sodę do uzyskania gęstej papki. Nałóż masę na fugi i zostaw na 30 min. Potem wyszoruj szczeliny szczoteczką do zębów i spłucz. 21. Biała...

Wideo na temat: zapach z pralki ocet
 • Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pralki?

  Jak szybko i bez użycia chemii wyczyścić pralkę? Blogerka Ewa Kozioł zaprezentowała domowe sposoby na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu oraz kamienia z urządzenia. Dzięki użyciu sody, octu oraz olejku eterycznego w łatwy sposób doprowadzimy pralkę do porządku, jednocześnie nie szkodząc naszemu zdrowiu. (źródło: TVP/x-news)

 • Czym wyczyścić dyspenser w pralce?

  Jak szybko i bez użycia chemii wyczyścić pralkę? Blogerka Ewa Kozioł zaprezentowała domowe sposoby na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu oraz kamienia z urządzenia. Dzięki użyciu sody, octu oraz olejku eterycznego w łatwy sposób doprowadzimy pralkę do porządku, jednocześnie nie szkodząc naszemu zdrowiu. (źródło: TVP/x-news)