• Informacje na temat:

  zapach papierosów

Artykuły na temat: zapach papierosów
 • Jak usunąć zapach tytoniu?

  Co zrobić, żeby pozbyć się zapachu papierosów z domu i ubrań? Oto sprawdzone sposoby.

 • Po przyjęciu czasem w salonie pozostaje zapach dymu tytoniowego. Jak go usunąć? Trzy łyżki sody do prania (węglan sodu) wymieszaj z połową szklanki wrzącej...

 • Zapach oddechu

  Przykry zapach oddechu może nie tylko stać się sporym utrudnieniem w kontaktach towarzyskich, ale przede wszystkim przeszkadza w codziennej, prywatnej i zawodowej egzystencji.

 • Ten zapach i kobieta mają skłonność do przesady

  ...- Miałam przed oczami obraz kobiety obdarzonej charyzmą i silną osobowością. Mistrzynię paryskiego szyku, namiętną kochankę nocą. Tak jak ten zapach, ona też ma skłonność do przesady i jest oryginalna, lecz jednocześnie pozostaje elegancka - mówi Daphne Bugey, twórczyni najnowszego zapachu Jean Paul Gaultier - Scandal.

 • Pozbądź się przykrego zapachu z ust

  Problem wstydliwy, mający wpływ na nasze relacje z innymi, sprawiający, że dziwnym trafem nie chcemy wypowiadać się szerzej na żaden temat. Przykry zapach oddechu skutecznie zamyka nam usta. Co możemy zrobić, aby znów korzystać z przywilejów towarzyskich i cieszyć się pełnią rozmowy?

 • Sprawdzone sposoby na biały uśmiech, walkę z kamieniem i triki na świeży oddech

  Dowiedz się, jakie produkty mogą zabarwić zęby, jak zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej i co odpowiada za nieprzyjemny zapach z ust.

 • Weź rozwód z papierosami!

  ...wypalonych dziennie papierosów skraca życie przeciętnie o ok. 5 lat, 40 sztuk - o 8 lat, każdy papieros - o 5,5 min. Dym tytoniowy zawiera ok. 4 tys. substancji szkodliwych dla zdrowia. Ponad 40(...) nabierze smaku i zapachu. Wyraźną różnicę odczujesz już w 48 godz. po wypaleniu ostatniego papierosa. Świat i Ludzie 21/2011

 • Substancje smoliste – czym są i w jaki sposób mogą zaszkodzić?

  Palenie papierosów to problem globalny. Pod każdą szerokością geograficzną tysiące ludzi staje się ofiarami zgubnego nałogu. Jednym z najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia „elementów” palenia są substancje smoliste. Czym są i w jaki sposób mogą zaszkodzić?

 • Sześć powodów, dla których warto jeść kalafior

  Ten krewniak kapusty chroni nasz organizm przed szkodliwym wpływem zatrutego środowiska i wspomaga dobry sen. Wielu osobom przeszkadza jego zapach, ale i na to znajdzie się sposób!

 • Co się dzieje w twoim ciele, gdy rzucisz palenie

  Co trzeci polak przyznaje się do palenia tytoniu, a statystyczny Kowalski wypala 1610 sztuk papierosów rocznie. Aż 80 proc. palących Polaków chce rzucić palenie, a zaledwie jednemu na dwudziestu się to udaje. Tych, którzy rzucili za pierwszym razem, można policzyć na palcach jednej ręki.

Dyskusje na temat: zapach papierosów
 • Re: Palenie papierosów w pubach

  nigdy nie paliłam papierosów. zapach dymu i przesiąknięte nim ubrania budzą we mnie odrazę. uważam jednak, że w pubach powinny być oddzielne sale dla osób niepalących i "zadymiarzy". również w instytucjach publicznych i różnych firamch powinny być choćby małe palarnie.

 • Re: Jak usunąć zapach tytoniu?

  Ja pozbyłem się w prosty sposób, wywaliłem z domu moją partnerkę, która zaczęła palić. Nie znoszę smrodu papierosów i chamstwa palaczy, którzy bezceremonialnie w miejscach publicznych innym zasmradzają życie bo mają kompleksy i muszą wciągać ten smród do płuc.

 • Re: Palenie papierosów w pubach

  Jestem dokładnie tego samego zdania, czyli stanowczo uważam, że nie powinno palić się w pubach. Jeśli ktoś chce zapalić powinien wyjść na zewnątrz lub do miejsca specjalnie do tego przeznaczonego. Nie palę i nie życzę sobie, aby inni narażali mnie utratę zdrowia lub nawet życia. Poza tym, zapach papierosów mnie odstrasza, nie wyobrażam sobie życia z palaczem pod jednym dachem.

 • Re: Jak usunąć brzydki zapach w kuchni

  Najgorszy jest zapach papierosów lub mocnych perfum w windzie - od tego faktycznie można się udusić. Zawsze wstrzymuję oddech, ale na swoje piętro dojeżdżam już podduszona...

 • Re: Palenie papierosów w pubach

  w konstytucji? To jego prywatna sprawa kogo chce widzieć w swoim WŁASNYM lokalu. Może jutro wprowadzą zakaz perfumowania się, bo każdemu może jakiś zapach przeszkadzać. Wszystkiego można zakazać(...) z tysiąca papierosów.

 • Re: Częste mycie skraca życie?

  Zapach to nie zawsze brak higieny: dieta, palenie papierosów, choroby itd.

 • Re: Palenie papierosów w pubach

  , ostry i nieprzyjemny zapach dymu. Przy długich włosach potrzeba dwóch myć, żeby wróciły do jako takiego zapachu... Przez tyle lat bierni palacze cierpieli bardziej chcąc pozostać w kręgach towarzyskich. Dlaczego w czasach równych praw dla wszystkich nie może się to zmienić? Dlaczego uzależnieni od papierosów tak bardzo bronią swoich złych nawyków i uparcie twierdzą (gdy badania mówią inaczej), że

 • zaklinacz zapachów

  toaletowej .. musi mi pasować, inaczej wiem, że nie będzie ani uczucia .. ani sexu ;D Nie znoszę zapachu papierosów na skórze, we włosach ... zapach kawy lubię ... tylko w kawiarni, nie znosze zapachu(...)Czarodziejko - napisałaś ten tekst tak sugestywnie, że poczułam każdy wymieniony przez Ciebie zapach. Mogę, z ręką na sercu powiedziec, że mój NOS jest moim przewodnikiem po świecie .. także ludzi

 • Re: Palenie papierosów w pubach

  Za to śmierdz8isz alkoholem.Każdy lubi co innego. raczej ty smierdziałeś jak to pisałeś.... Żal mi cie fakt jest taki że smród dymu papierosowego maskuje każdy zapach nawt ten przyjemny

 • Re: Jak usunąć brzydki zapach w kuchni

  U mnie w bloku jedyne co śmierdzi to dym z papierosów sąsiadów. Sąsiad mieszkający nade mną jak kopci w oknie to wiecznie mi parapet zabrudza, a na dodatek na trawie pod blokiem setki (dosłownie!) papierosów. Jak nie kopci w oknie w kuchni to idzie na klatkę i tam stoi i smrodzi. Jak pali to przy zamkniętym oknie, żeby smród rozszedł się po całej klatce, a później otwiera i zostawia tak na całą