• Informacje na temat:

  zaloz własna firme

Artykuły na temat: zaloz własna firme
 • Nie musisz pracować dla kogoś. Załóż firmę

  Każdy od czegoś zaczyna. Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy, zacznij od dobrego przygotowania się do tego. Lepiej uczyć się, np. od innych, by początek przygody z biznesem wspominać później z uśmiechem na twarzy. Warto to zrobić, bo własna firma może być źródłem dużej satysfakcji osobistej i zawodowej.

 • Jak założyć bloga?

  W czasach, gdy sławnych blogerów widać na każdym kroku, wielu zastanawia się nad założeniem własnego bloga. Dużo osób rezygnuje z tego pomysłu, myśląc, że wymaga to sporo zachodu. Czy rzeczywiście jest to takie trudne?

 • Jak założyć firmę po 50-tce?

  Nie możesz znaleźć pracy? Może pora wykorzystać dotychczasowe doświadczenie oraz umiejętności i przejść „na swoje”. To wcale nie musi być trudne.

 • ​Zafunduj sobie firmę

  Masz pomysł na biznes. Wierzysz, że ci się uda. Chcesz jak najlepiej zrealizować swój plan. I wtedy na twojej drodze pojawia się przeszkoda: skąd wziąć środki na wystartowanie ze swoją firmą? Postaramy się pomóc ci w pokonaniu tej przeszkody. Pokażemy ci szanse na dofinansowanie, jakie otrzymujesz dzięki Funduszom Europejskim.

 • Firma pod psem

  Najlepiej wychodzi nam to, co kochamy. Więc jeżeli w naszym życiu najważniejsze są zwierzęta, dlaczego nie zbudować firmy wokół nich? Anecie, Karolinie, Ani i Emilii to się udało. Choć każda z nich zajmuje się innym „psim” biznesem.

 • ​Warto wiedzieć, zanim założysz start-up

  Założenie własnej firmy, a tym bardziej start-upu, to duże wyzwanie. W końcu będziesz pierwszą osobą na stanowisku szefowej twojej firmy. Dlatego sam pomysł i entuzjazm to nie wszystko. Jeżeli myślisz o tym na poważnie - dobrze się do tego przygotuj! Dzięki temu już na początku unikniesz wielu błędów, a twoja firma rozwinie się jeszcze szybciej.

 • Startup. Postaw wszystko na jedną firmę

  Diana Kander w nowatorski sposób posługuje się powieścią dla przedstawienia zasad nowoczesnej przedsiębiorczości.

 • Nigdy nie jest za późno na spełnianie własnych marzeń

  Wielu młodych ludzi myśli, że jeśli w wieku 18 lat nie wiedzą, co chcą robić w życiu, ich przyszłość jest skazana na porażkę. Jednak w rzeczywistości mnóstwo osób odnajduje swój życiowy cel znacznie później.

 • Moja firma znowu padła

  ​Dwa lata temu postanowiłam rozkręcić własny interes.

 • Chcesz założyć własny biznes? Sprawdź, od czego zacząć

  Dbanie o siebie i maluszka, a jednocześnie o rozwój własnej kariery zawodowej to spore wyzwanie. Podpowiedzi specjalistów pomogą mu sprostać.

Zdjęcia na temat: zaloz własna firme
Wideo na temat: zaloz własna firme
 • Nie żyje Hugh Hefner, założyciel "Playboya" miał 91 lat

  7 września z przyczyn naturalnych w wieku 91 lat zmarł Hugh Hefner. Firma Playboy Enterprises poinformowała, że odszedł we własnym domu w otoczeniu rodziny. W młodości studiował psychologię i pracował jako dziennikarz w wojskowej gazecie. W 1953 roku założył słynny magazyn dla panów „Playboy”, za co 10 lat później został nawet aresztowany. Razem z modelkami, tak zwanymi „króliczkami”, mieszkał w posiadłości Playboy Mansion. Był trzykrotnie żonaty, doczekał się czwórki dzieci. (Associated...

 • Jedyna Polka w Londyńskim Klubie Milionerów

  Warszawa. Ewelina Gawłowska wyjechała do Londynu bez grosza, chcąc podszkolić znajomość języka. Pierwszą pracę dostała w pubie. Gdy ukończyła 20 lat, założyła własną firmę inwestycyjną w Londynie i stała się wolna finansowo w ciągu zaledwie kilku dni. Dziś należy do klubu Home House w Londynie. Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów.