• Informacje na temat:

  zakup uzywanego samochodu

Artykuły na temat: zakup uzywanego samochodu
 • Osoba nabywająca ruchomość, np. samochód, przed dokonaniem zakupu może zwrócić się z wnioskiem do Centralnego Rejestru Zastawów Skarbowych o informację,...

 • Prezent na Dzień Kobiet? Samochód na abonament

  Dzień Kobiet to drugi dzień w roku, w którym notowana jest największa sprzedaż w internecie. Po szaleństwie zakupów w Walentynki, 8 marca mężczyźni w całym kraju będą szturmować największe centra handlowe i sklepy online w poszukiwaniu wymarzonego prezentu dla ukochanej. Poza kwiatami, biżuterią, bielizną czy wystawną kolacją dla dwojga, w prezencie można podarować... auto na abonament.

 • ...wody, warto dokładnie usuwać resztki jedzenia z naczyń, by nie zaschły. Wtedy można włączyć krótszy program i niższą temperaturę. Koszt zakupu zmywarki zwróci się nam po ok. 2 latach. Nie myj pojazdu(...) w ten sposób setki litrów wody i nie zanieczyścimy środowiska. Warto nabrać wprawy w czyszczeniu samochodu w myjni ręcznej. Najsprawniejsi potrafią tam umyć auto za jedyne 4 zł!

 • Jak sprawdzić, czy samochód opłaca się kupować? (cena nabycia vs cena użytkowania)

  Stając przed wyborem nowego samochodu mało kto zastanawia się, jaka będzie jego wartość za cztery lata. Często kwota, którą musimy wydać w salonie, to dopiero czubek góry lodowej. Jak sprawdzić, czy opłaca się kupić dany model?

 • Samochód do przeglądu

  Codzienne zaprowadzanie i odbieranie dziecka ze żłobka, przedszkola czy szkoły bez samochodu zajmowałoby zdecydowanie więcej czasu, który rano można spożytkować na wspólne, spokojnie zjedzone śniadanie, a po południu na zabawę czy spacer. Również w transportowaniu zakupów samochód zdaje się być nieoceniony. Wożenie ich środkami komunikacji miejskiej z dzieckiem przy boku jest dużym...

 • Samochód kupię

  Co trzeci Polak myśli o kupnie samochodu.

 • Samochody podkreślają kobiecą urodę

  ...dużo zakupów. Teraz jest moda na SUV-y. Tylko pamiętajmy, by nie mylić ich z samochodami terenowymi. Większość tego typu samochodów prowadzona jest przez kobiety, dlatego że mężczyźni mówią tak: "Wiesz(...) mężczyźni w ogóle często nie umieją go odróżnić i opisać. Kobieta zwraca uwagę na praktyczność samochodu, żeby się do niego wygodnie wsiadało, łatwo pakowało bagaże, a ostatnio coraz częściej zwracają uwagę...

 • Pluszowy Jezus pod choinkę

  Klocki, samochody, lalki i pluszowe misie pod choinkę nie dziwią. W ostatnich dniach pojawiła się też propozycja zakupu Jezusa - uśmiechniętej maskotki z brodą, która ma być powiernikiem trosk naszych dzieci. Cisza, chwila zastanowienia i fala oburzenia. Czy słuszna?

 • Czy ubezpieczyciel zapłaci za fotelik samochodowy?

  Odpowiednio dobrany fotelik samochodowy może uratować życie twojemu dziecku. Nie warto więc oszczędzać podczas jego zakupu. Co jednak, jeśli ulegnie on uszkodzeniu lub kradzieży? Czy będziesz móc liczyć na pomoc ubezpieczyciela?

 • Jak kupować okulary przeciwsłoneczne

  Powinien znajdować się na nich znak CE, potwierdzający zgodność z wymaganiami. Ale to nie wszystko. Zobacz, co jeszcze możesz na nich wypatrzeć, żeby zakup okazał się bezpieczny.

Wideo na temat: zakup uzywanego samochodu
 • O tym warto pamiętać, kupując używany samochód

  Zakup auta to poważny wydatek, nawet kiedy jest ono używane. Na portalach aukcyjnych „wyjątkowych okazji” nie brakuje. Skorzystać opłaca się jednak jedynie z niektórych ofert. Co zatem zrobić, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto? Aleksandra Kubicka z portalu Otomoto.pl