• Informacje na temat:

  wysokie temperatury w pracy

Artykuły na temat: wysokie temperatury w pracy
 • Wysokie temperatury a aktywność fizyczna – jak je pogodzić?

  ...- pamiętajmy, że w upalny dzień to nie szybkie tempo i dynamika powinny być dla nas najważniejsze, ale przepłynięty dystans. Zawsze dobrym pomysłem jest pływanie.  Wysokie temperatury nie przekreślają(...) rower elektryczny - w dalszym ciągu naciskamy na pedały i jedziemy dzięki pracy własnych mięśni, z tym, że dzięki elektronicznemu wspomaganiu możemy ułatwić sobie jazdę na podjeździe. Jeśli nie mamy...

 • Co jeść w pracy?

  ...! Brokuły najlepiej blanszować, czyli parzyć we wrzątku, nie gotować. Dlaczego? Bo długotrwałe działanie wysokiej temperatury niszczy zawartą w nich witaminę C i kwas foliowy. To źle, ponieważ obydwa(...)Batonik zamiast obiadu? Ten scenariusz jest normą dla wielu z nas, pokazuje sondaż Instytutu Homo Homini. Z badań wynika, że co dziesiąty Polak w pracy nie je nic "konkretnego", bo nie ma czasu...

 • Stylowo do biura w upały

  Wysokie temperatury i dojazdy do pracy w ciasnym uniformie nie idą w parze. Biurowa rzeczywistość rządzi się jednak swoimi prawami i własnym dress codem. Jak zatem ubrać się do pracy podczas upalnego lata, by uniknąć niestosownego wyglądu?

 • Ćwicz serce w pracy

  ...82 proc. Polaków pytanych o rady dla przyjaciół po zawale zwraca uwagę na potrzebę wykonywania ćwiczeń fizycznych. Osoby z chorobami układu krążenia, które spędzają część sezonu urlopowego w pracy, powinny szczególnie zadbać o swoje zdrowie, wykonując proste ćwiczenia pobudzające krążenie.

 • Lekkie kosmetyki na lato. Pozwól skórze oddychać!

  Wysokie temperatury, suche powietrze, niesprzyjające warunki w klimatyzowanych pomieszczeniach, nasilone promieniowanie słoneczne – z tych właśnie powodów latem stan skóry potrafi znacznie się pogorszyć. Na przekór objawom przesuszenia i ryzyku poparzeń słonecznych wychodzą jednak producenci kosmetyków, którzy tej pory roku stawiają głównie na lekkie konsystencje.

 • W letniej garderobie powinny dominować stroje z naturalnych tkanin i o luźnym kroju

  Stroje ze zwiewnych, naturalnych tkanin i lekki makijaż to zdaniem PLICHA gwarancja szykownego wyglądu w upalne dni. Takie stylizacja dodają kobietom uroku oraz pozwalają przetrwać wysokie temperatury. Zdaniem projektanta latem warto postawić też na kolor oraz wzorzyste tkaniny.

 • Gdzie na wakacje zimą? 6 najczęściej wybieranych kierunków

  Ujemne temperatury, deszcz, śnieg oraz krótkie dni skutecznie motywują do tego, by choć na chwilę wyrwać się z kraju i zaczerpnąć tropikalnego słońca. Nic dziwnego, że coraz więcej Polaków decyduje się na wakacyjny wyjazd zimą. Gdzie wyjechać, by móc cieszyć się pięknymi widokami i wysoką temperaturą? Oto 6 najatrakcyjniejszych lokalizacji!

 • Chorujesz? To świetnie!

  ...1. Eksperci alarmują, że nadużywamy leków bez recepty. Kiedy się przeziębiamy, też często od razu sięgamy po tabletki. Dlaczego?  Rzeczywiście, zużycie leków jest w Polsce wysokie. Nie odbiegamy pod(...) nadmiernie zbijać nieznacznie podwyższonej temperatury?  Tak, bo to jeden z naszych mechanizmów obronnych. Stan podgorączkowy jest sygnałem, że organizm walczy z wirusem lub bakteriami. To efekt tego, że...

 • Właściwe nawodnienie organizmu jest istotne bez względu na porę roku, jednak latem jesteśmy szczególnie narażeni na niedobór wody, z racji wysokiej temperatury. Dlaczego właściwe nawodnienie jest tak ważne oraz w jaki sposób możemy wprowadzić do swojego życia pozytywne nawyki związane z piciem wody?

 • Nawodnij się latem

  Właściwe nawodnienie organizmu jest istotne bez względu na porę roku, jednak latem jesteśmy szczególnie narażeni na niedobór wody, z racji wysokiej temperatury. Dlaczego właściwe nawodnienie jest tak ważne oraz w jaki sposób możemy wprowadzić do swojego życia pozytywne nawyki związane z piciem wody?

Dyskusje na temat: wysokie temperatury w pracy
 • Re: Zakończyłam dzisiaj tę dietę!

  słabo poczułam się w okolicach 9-10 dnia, ale wtedy akurat nastąpiły bardzo wysokie temperatury. Nie podejrzewam więc, żeby to była tylko "wina" kopenhaskiej! Pozdrawiam!(...), w drugim tygodniu dopadł mnie taki kryzys energetyczny, że po przyjściu z pracy najchętniej zakończyłabym dzień. Jednak przetrwałam a zalety widzę do dziś - fantastycznie wyregulowany metabolizm, żadnyc