• Informacje na temat:

  wyrzucanie smieci

Artykuły na temat: wyrzucanie smieci
Wideo na temat: wyrzucanie smieci
 • Zdarza ci się wyrzucać jedzenie? Możesz temu zapobiec

  W Polsce każdego roku trafia do śmieci około 9 milionów ton jedzenia, z czego aż 2 miliony to żywność z gospodarstw domowych. Czteroosobowa rodzina miesięcznie wyrzuca do kosza jedzenie o wartości 200 zł. Najczęściej żywność wyrzucają osoby zamożne z dużych miast, najrzadziej - osoby starsze i studenci. Jak nie marnować jedzenia i co zrobić z jego nadwyżką? Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery. Źródło:Agencja TVN Dostawca: x-news

 • Czy można nauczyć się hipnozy?

  Michał Cieślakowski prowadzi ekspresowe kursy hipnozy. - Spróbuję zastosować moje nowe umiejętności w domu, mam nadzieję, że mój mąż zacznie wyrzucać śmieci - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" uczestniczka kursu Iza. Czy to trudna sztuka? Co trzeba wiedzieć, by skutecznie hipnotyzować?

 • Czy gwiazdy słuchają swoich mam w kwestii stylizacji?

  Czy gwiazdy słuchają swoich mam w kwestii stylizacji? To pytanie zadała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" podczas pokazu mody projektanta Łukasza Jemioła. - Moja mama ma dużo do powiedzenia - zdradziła aktorka Małgorzata Socha. - Moja mama nawet jak wyrzuca śmieci, to w szpilkach - powiedziała aktorka Agnieszka Włodarczyk. - Mam po mamie całkowity brak zainteresowania modą - podkreśliła dziennikarka Hanna Lis. A jak to jest w przypadku aktorki Patrici Kazadi?

Dyskusje na temat: wyrzucanie smieci