• Informacje na temat:

  wolny związek partnerski

Artykuły na temat: wolny związek partnerski
 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Związek w pracy - z czym się wiąże?

  ...w cenny czas wolny i zubaża związek o tematy bardziej osobiste, ale także o tematy niekiedy trudniejsze, wymagające wysiłku, aby je podjąć. Najlepszym rozwiązaniem byłoby więc wyjątkowe rozgraniczenie(...) dodatkowo rozwijane przez wyjazdy integracyjne i szkolenia. Ogranicza to możliwości wykorzystania dni wolnych wyłącznie dla siebie. Nawet jeśli w środku tygodnia znajduje się czas dla siebie...

 • Dziewczyny nie do pary

  Atrakcyjne kobiety marzą o partnerskim związku, świętach we dwoje, wspólnych wakacjach. Ale zdarza się, że do tej wspólnoty brak dobrego kandydata. Co wtedy? Iść na kompromis, obniżyć wymagania czy czekać, licząc upływający czas. Opowiadają Karolina Szostak i Marta Manowska, dziennikarki, oraz szefowa kuchni Ewa Olejniczak.

 • Maja Ostaszewska: Czuję i widzę więcej

  Wychowała się w partnerskiej, liberalnej rodzinie, w domu, gdzie każdy mógł powiedzieć to, co myśli. Dzieciom ufało się, dawało dużo swobody i prawo do błędów. Czy takie doświadczenie zostaje w człowieku, wpływa na dalsze życie? Maja Ostaszewska mówi, że warunkiem dobrego aktorstwa jest poczucie wewnętrznej wolności. A że na co dzień żyć z nim trudniej? Już się z tym pogodziła.

 • Matematyka obrączki

  Małżeństwo czy wolny związek? Możemy same dokonać wyboru, ale ostateczna decyzja zależy też od drugiej strony. Co zrobić, gdy partner nazywa ślub pustą ceremonią i mówi: „kocham cię, ale tu i teraz”?

 • Okiem konkubiny, czyli wolne związki

  Wolny związek, konkubinat, związek partnerski, kocia łapa... jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi. Rzecz rozchodzi się o dwie osoby płci przeciwnej żyjące jak małżeństwo i posiadające wspólne gospodarstwo domowe.

 • Szkoła miłości

  Jak znaleźć tego jedynego? Stworzyć dobry partnerski związek, w którym będziemy się wspierać i kochać? Co robić, by uczucie nie wygasło? Dorosnąć - tłumaczy coach Maciej Bennewicz. - To jedyna droga do prawdziwej miłości.

 • Polska jest kobietą

  ...kosztem czegoś. Mimo tradycyjnego podziału ról w państwa małżeństwie zawsze był to związek partnerski. - I nadal taki jest. Według mnie partnerstwo to szacunek dla drugiej osoby, każdy ma prawo do...

 • Bo to zły mężczyzna był...

  I znowu rozstanie, kolejny raz leczysz złamane serce. Przypadek? Niekoniecznie, uważa dr Wendy Walsh, psycholog specjalizująca się w problemach partnerskich. Być może z jakichś przyczyn i nieświadomie wybierasz nieodpowiednich mężczyzn. Jak to zmienić?

 • Matka i córka: miłość doprawiona solą

  To najważniejszy i chyba najtrudniejszy związek w naszym życiu. Uczucie, które trwa... mimo wszystko. Czasem się kłócicie, ale nie umiecie bez siebie żyć. Ty i twoja mama. Twoja córka i ty.

Dyskusje na temat: wolny związek partnerski
 • Re: Gary Oldman: Nawrócony kryminalista

  Pięc małzeństw ? Skoro tyle , to kazde jest fikcją , kazda przysięga łamana , więc po co te kolejne ? Jak ma się skłonność do zmian partnerek albo tak trudny charakter , ze kobiety nie wytrzymują i robią odwrót , to wolny związek partnerski , a nie małzeństwo z przyrzeczeniem , ze na zawsze .

 • Do MaLeNy24

  Uważasz, że Wasz związek jest w pełni partnerski. Przypomnę Ci Kobieto, że to Ty urodzisz dziecko i to Ty Będziesz potrzebowała wtedy bezpieczeństwa - a podpis na /ślubnym papierku/ jest deklaracją(...), formalnie są wolne i wystarczy kłótnia aby wywołać lokalne trzęsienie ziemi w związku; gdy do głosu dochodzą nieporozumienia, złość - egoizm zwykle bierze górę i zbyt łatwo jest taki związek opuścić