• Informacje na temat:

  wolny związek partnerski

Artykuły na temat: wolny związek partnerski
 • Marieta Żukowska: Żyję jak z nut

  Nigdy nie wiemy, co da nam siłę. Jej - gra na skrzypcach. Ćwiczyła bez końca: dwa takty i powtórka. I znów. Była najmłodsza w internacie. "Wiem, co to wytrwałość i samodzielność", mówi Marieta Żukowska. Z takim kapitałem łatwiej przebić się w świecie filmu, zbudować partnerski związek, być mądrą matką. Żyć... jak z nut.

 • Związek w pracy - z czym się wiąże?

  ...w cenny czas wolny i zubaża związek o tematy bardziej osobiste, ale także o tematy niekiedy trudniejsze, wymagające wysiłku, aby je podjąć. Najlepszym rozwiązaniem byłoby więc wyjątkowe rozgraniczenie(...) dodatkowo rozwijane przez wyjazdy integracyjne i szkolenia. Ogranicza to możliwości wykorzystania dni wolnych wyłącznie dla siebie. Nawet jeśli w środku tygodnia znajduje się czas dla siebie...

 • Maja Ostaszewska: Czuję i widzę więcej

  Wychowała się w partnerskiej, liberalnej rodzinie, w domu, gdzie każdy mógł powiedzieć to, co myśli. Dzieciom ufało się, dawało dużo swobody i prawo do błędów. Czy takie doświadczenie zostaje w człowieku, wpływa na dalsze życie? Maja Ostaszewska mówi, że warunkiem dobrego aktorstwa jest poczucie wewnętrznej wolności. A że na co dzień żyć z nim trudniej? Już się z tym pogodziła.

 • Matematyka obrączki

  Małżeństwo czy wolny związek? Możemy same dokonać wyboru, ale ostateczna decyzja zależy też od drugiej strony. Co zrobić, gdy partner nazywa ślub pustą ceremonią i mówi: „kocham cię, ale tu i teraz”?

 • Okiem konkubiny, czyli wolne związki

  Wolny związek, konkubinat, związek partnerski, kocia łapa... jak zwał tak zwał, każdy wie o co chodzi. Rzecz rozchodzi się o dwie osoby płci przeciwnej żyjące jak małżeństwo i posiadające wspólne gospodarstwo domowe.

 • Szkoła miłości

  Jak znaleźć tego jedynego? Stworzyć dobry partnerski związek, w którym będziemy się wspierać i kochać? Co robić, by uczucie nie wygasło? Dorosnąć - tłumaczy coach Maciej Bennewicz. - To jedyna droga do prawdziwej miłości.

 • Polska jest kobietą

  ...kosztem czegoś. Mimo tradycyjnego podziału ról w państwa małżeństwie zawsze był to związek partnerski. - I nadal taki jest. Według mnie partnerstwo to szacunek dla drugiej osoby, każdy ma prawo do...

 • Bo to zły mężczyzna był...

  I znowu rozstanie, kolejny raz leczysz złamane serce. Przypadek? Niekoniecznie, uważa dr Wendy Walsh, psycholog specjalizująca się w problemach partnerskich. Być może z jakichś przyczyn i nieświadomie wybierasz nieodpowiednich mężczyzn. Jak to zmienić?

 • Matka i córka: miłość doprawiona solą

  To najważniejszy i chyba najtrudniejszy związek w naszym życiu. Uczucie, które trwa... mimo wszystko. Czasem się kłócicie, ale nie umiecie bez siebie żyć. Ty i twoja mama. Twoja córka i ty.

 • Miłość vs. finanse

  ...małżeństwa, dla których wyzwania wspólnego prowadzenia domu przekreśliło plany. - Zarządzanie domowym budżetem, to jedno z większych wyzwań dla młodych par, zarówno budujących wolny związek, jak(...) po pojawieniu się dziecka. Rzadko zdarza się, że rezygnacja z dochodów jednej ze stron nie zagraża domowemu budżetowi. - Związek partnerski, zakładający równy bądź proporcjonalny podział obowiązków...

Dyskusje na temat: wolny związek partnerski
 • Re: Gary Oldman: Nawrócony kryminalista

  Pięc małzeństw ? Skoro tyle , to kazde jest fikcją , kazda przysięga łamana , więc po co te kolejne ? Jak ma się skłonność do zmian partnerek albo tak trudny charakter , ze kobiety nie wytrzymują i robią odwrót , to wolny związek partnerski , a nie małzeństwo z przyrzeczeniem , ze na zawsze .

 • Do MaLeNy24

  Uważasz, że Wasz związek jest w pełni partnerski. Przypomnę Ci Kobieto, że to Ty urodzisz dziecko i to Ty Będziesz potrzebowała wtedy bezpieczeństwa - a podpis na /ślubnym papierku/ jest deklaracją(...), formalnie są wolne i wystarczy kłótnia aby wywołać lokalne trzęsienie ziemi w związku; gdy do głosu dochodzą nieporozumienia, złość - egoizm zwykle bierze górę i zbyt łatwo jest taki związek opuścić