• Informacje na temat:

  walka z uzaleznieniami

Artykuły na temat: walka z uzaleznieniami
 • Jedzenie jak uzależnienie

  Naukowcy przekonują, że uzależniają nie same produkty czy dania, a proces jedzenia. A właściwie - zwykłe podjadanie.

 • uzależnienia

  Młoda, wolna, bez nałgów..? No właśnie: nie biorę narkotyków, w życiu zapaliłam tylko sziszę w Tunezji po to, by sprawić przyjemność gospodarzom, nie jestem...

 • Walka postu z karnawałem

  Żyjemy tak, jakby karnawał nigdy się nie kończył. W tej wiecznej pogoni za przyjemnością warto raz na jakiś czas się zatrzymać. I zamiast tym, co błahe, zająć się tym, co ważne.

 • Uzależniona od miłości

  Elizabeth Taylor - jej życie to walka z bólem i losem, ale od czterech dekad nikt nie śmie zająć jej miejsca na firmamencie hollywoodzkich gwiazd.

 • Samuel L. Jackson porównał alkoholizm do raka

  Aktor występujący w filmie "Węże w samolocie" otwarcie przyznał się do walki z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

 • Cyfrowy detoks

  Wakacje bez telefonu, Instagrama, selfie - mało kto wyobraża sobie taki wypoczynek. A jednak - w USA pojawiła się nowa moda na "cyfrowy detoks". To sposób na walkę z uzależnieniem od technologii, do którego przyznaje się aż 61 proc. Amerykanów.

 • Zieliński i Stramowski: Co kręci twardzieli

  Sport, gotowanie, kobiety i seks – o tym rozmawialiśmy z dwoma przystojniakami, znanymi z polskich seriali. Czy prywatnie ze sobą rywalizują i w jakie uzależnienie wpadli, zdradzają tylko SHOW.

 • Po 12 latach choroby usłyszała diagnozę

  ...jej walka o zdrowie nie zakończyła się z chwilą usłyszenia diagnozy. Każdego dnia walczy o siebie.  Zobacz także:

 • Miłość niejedno ma imię

  ...świętego spokoju. Takie kompromisy prowadzą z czasem do niezadowolenia i frustracji. - Innym, niekorzystnym dla pary scenariuszem jest bezustanna walka o władzę, czyli kłótnie o to słynne "kto ma rację...

 • Mój piękny syn, David Sheff

  Walka o ukochane dziecko Pierwsza tak szczera historia buntu dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca, który za wszelką cenę próbuje walczyć z uzależnieniem syna. Porywająca i rozdzierająca serce opowieść o miłości rodzica do dziecka, studium zdobywania życiowej mądrości. Przejmujące świadectwo ojca, który zadaje sobie pytanie, co zrobił (albo czego nie zrobił), że jego wspaniałe, zdolne...

Wideo na temat: walka z uzaleznieniami
 • Eminem świętuje 10 lat trzeźwości

  Eminem uczcił na Instagramie 10 lat swojej trzeźwości. Umieścił zdjęcie, na którym trzyma pamiątkowy żeton. Raper zmagał się niegdyś z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Po przedawkowaniu jednej substancji trafił nawet do szpitala. W jednym z wywiadów przyznał, że dzieci były jego największą motywacją do walki z nałogami.

 • Robbie Williams przyznał się do problemów psychicznych

  Robbie Williams udzielił szczerego wywiadu dziennikowi „The Sun”. Opowiedział w nim o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. „Mam w głowie chorobę, która chce mnie zabić, więc muszę się przed nią bronić” - oznajmił. Wyznał, że czasami przytłacza go to i porównał swoje życie do jazdy na rollercoasterze. Zdradził, że miewa okresy błogości i radości, które są naprawdę wspaniałe. Opowiedział także, jak śmierć George’a Michaela zmusiła go do zastanowienia się nad własnym stylem życia. Robbie...

 • Syn Roberta Downeya Juniora idzie w ślady ojca?

  Syn Roberta Downeya Juniora, Indio, został oskarżony o posiadanie narkotyków. 20-latek został aresztowany w czerwcu, gdy w jego samochodzie znaleziono kokainę i lufkę. W oficjalnym oświadczeniu podanym przez adwokata, Robert Downey Junior ogłosił, że jest wdzięczny policjantom za interwencję. Sam przechodził publiczną walkę z uzależnieniem od narkotyków w latach 90. Indio jest synem Roberta z pierwszego małżeństwa z Deborą Falconer.

Dyskusje na temat: walka z uzaleznieniami
 • Moim skromnym zdaniem..

  zawierania kontaktow przez internet. Zreszta wiele kobiet tez na to cierpi. Jak wiadomo walka z czyims uzaleznieniem czesto bywa wakla z wiatrakami. On sam musialby przestac chciec to robic, ale jak sie domyslam on wcale nie chce a jak np nie ma internetu to sie denerwuje i jest zmierzły. Mysle, ze to problem do omowienia z terapeuta zajmujacym sie uzaleznieniami :)