• Informacje na temat:

  uzależnienie od telefonow komorkowych

Artykuły na temat: uzależnienie od telefonow komorkowych
 • Joanna Krupa: nie wychodzę z domu bez okularów i telefonu

  Modelka twierdzi, że istnieją tylko dwie rzeczy, bez których nie wychodzi z domu. Gdy nie robi makijażu, zawsze zabiera ze sobą okulary, które zasłaniają część twarzy. Nigdy nie zapomina też o telefonie komórkowym.

 • Polak uzależniony: Pożądać może wszystkiego

  ...fanaberia, nie nałóg. Każdy musi od czasu do czasu wyjść na zakupy... - Właśnie: od czasu do czasu. Zakupoholizm jest uzależnieniem. O tym, że istnieje, nie trzeba nikogo przekonywać. Proszę wejść(...) musi zacząć pić. Oczywiście, faktem jest, że osoby wychowujące się w domu, w którym był problem alkoholowy, są bardziej narażone na uzależnienie. Ale to mniej wynika z biologii, z genów - bardziej...

 • Atrakcyjność uzależnia

  Szybkie tempo życia, restrykcyjne kanony piękna i rozwój technologiczny sprawiają, że do listy chorób cywilizacyjnych lekarze wciąż dopisują nowe nałogi, jak np. uzależnienie od internetu, czy telefonu komórkowego. My prezentujemy te, które wiążą się z dążeniem do bycia modnym, zgrabnym i atrakcyjnym.

 • Mogą zniszczyć ci życie!

  Szacuje się, że przeszło 50 000 Polaków jest silnie uzależnionych od gier hazardowych, blisko 100 000 boryka się z uzależnieniem od internetu, a milion z nas przejawia symptomy uzależnienia od zakupów. Choć uzależnienie od pracy dotyczyć może niemal 10% społeczeństwa, wciąż bagatelizujemy szkodliwość tego typu zaburzeń uważając je za fanaberie. Tymczasem nieleczone uzależnienia behawioralne mogą...

 • Fonoholizm grozi nastolatkom

  Jak informuje "Rzeczpospolita" co trzeci nastolatek nie wyobraża sobie dnia bez telefonu komórkowego. Wielu grozi fonoholizm czyli uzależnienie telefonu.

 • Twoje dziecko nie może bez tego żyć?

  ..., żeby zdobyć pieniądze na telefony. Jak podały hiszpańskie gazety, dzieci miały własne telefony od 18miesięcy. Ich rodzice przyznali, że zanim zdali sobie sprawę, jak głębokie jest uzależnienie, robili...

 • Witaj w szponach przyjemności

  ...uzależnieniem, lecz z kilkoma naraz. Ta sama dziewczyna czuła więc przymus do częstego poprawiania ust szminką. Włodzimierz Janiszewski leczył kobietę, która codziennie opalała się na solarium(...) z zakupów z niepotrzebnymi rzeczami, sami nie przyznajemy się przed sobą, że mamy problem - mówi Jacek Sędkiewicz. Nic więc dziwnego, że szanse na to, że sami poradzimy sobie z uzależnieniem, są znikome...

 • Zbrodnia bez kary

  Doktor Jekyll i Mr Hyde. Spokojny filolog klasyczny (z obsesją na tle czystego obuwia) i demoniczny detektyw (ze skłonnością do uzależnień). Marek Krajewski, autor kryminałów o Eberhardzie Mocku, podbija Europę.

 • Spowiedź Muchy

  Uzależniona od męskiego pożądania, ale nie od mężczyzn. Sama kupuje sobie futra, biżuterię. Mężczyźni w życiu zawodowym? Pierwszy był Andrzej Wajda, potem Steven Spielberg.

 • XD, smartfica, odjaniepawlić, sztos

  Młodzieżowe słowo roku 2017- plebiscyt PWN rozstrzygnięty

Wideo na temat: uzależnienie od telefonow komorkowych
 • Przyznali się do swoich nałogów

  Olga Frycz, Anna Czartoryska-Niemczycka oraz jej mąż Michał Niemczycki, wyznali bez jakich gadżetów nie mogą się obyć. Gwiazdy zgodnie przyznały, że są uzależnione od telefonów komórkowych. - Jestem gadżeciarą, lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Nie są to drogie przedmioty, ponieważ nie stać mnie na nie - wyznała Olga Frycz. Anna Czartoryska-Niemczycka przyznała, że oprócz telefonu, lubi testować gadżety dla młodych mam. (Agencja TVN/x-news)