• Informacje na temat:

  utrata pracy jak sobie poradzić

Artykuły na temat: utrata pracy jak sobie poradzić
 • Kłopoty z płatnościami: jak sobie z nimi poradzić?

  Utrata pracy i innych źródeł dochodu, nieszczęśliwe zdarzenie losowe w rodzinie... Różne mogą być powody problemów finansowych, które zwykle spadają na nas nagle i niespodziewanie. Jeśli nie mamy żadnych oszczędności na czarną godzinę, zaczynamy mieć kłopoty z terminowym opłacaniem czynszu, rachunków za prąd i gaz, spłatą rat kredytu. W takiej sytuacji najważniejsze to zapobiec narastaniu...

 • Jak radzić sobie z bólem głowy?

  O tym, skąd się biorą bóle głowy, jak odróżnić groźne od niegroźnych i na co zwracać uwagę, stosując leki przeciwbólowe bez recepty, mówi nasz ekspert dr n. med. Maria M. Wysocka-Bąkowska, specjalista neurolog, konsultant CM Enel-Med.

 • Pasożyty. Jak je wykryć i kiedy się odrobaczać?

  ....: przeciwko pasożytowi Toxoplasma gondi, to znak, że doszło kiedyś do zarażenia. Organizm sam mógł sobie z nim poradzić, ale nadal jest jego nosicielem. Stałby się niebezpieczny, gdyby ktoś ciężko(...) krwi. Jak zapobiegać pasożytom: Myć dokładnie ręce po zabawie w piaskownicy, na placu zabaw, w parku, ogrodzie Myć owoce i warzywa przed spożyciem Stosować rękawice ochronne do pracy w ogrodzie...

 • Pies w mieszkaniu. Jak wyeliminować najpopularniejsze problemy?

  Miłośnicy czworonogów wiedzą, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z wieloma obowiązkami. Oprócz niekwestionowanych zalet posiadania puchatego pupila, są również pewne minusy. Jak radzić sobie z problemami, które przysparza nam ukochany zwierzak?

 • Jak radzić sobie ze zmianami w pracy

  Nie tylko utrata pracy może być dla nas trudnym przeżyciem. Połączenie dwóch firm, zmiany warunków zatrudnienia, zwiększenie zakresu obowiązków są równie stresujące.

 • Tadla i Kret: Jak prymuska z hipisem

  ...później on). To było wyzwanie dla naszego związku. Miałam stany lękowe, zachodziłam w głowę, jak sobie poradzimy. Każde z nas ma dziecko, są kredyty itp. Choć nie jestem pesymistką, to jednak wolę być(...) w siebie. Czy się sprzeczamy? No jasne! Ale jak sobie pomyślę o powodach tych kłótni, to wiem, że one wynikają ze zderzenia naszych odmiennych osobowości. Kiedy próbuję wyperswadować coś Jarkowi, on...

 • Wyciśnij z lata jak najwięcej!

  ..., staraj się, bez względu na pogodę, wychodzić z domu jak najczęściej, by dotlenić się i złapać słońce. Po wielu godzinach spędzonych w pracy przy komputerze, wychodź do parku, obserwuj zieleń. To przyniesie(...) sprawdzić na sobie efekty kuracji. Każdy gatunek drzewa ma nieco inne właściwości energetyzujące. Ich działanie różni się tak, jak miód lipowy i akacjowy - leczą różne schorzenia. Dąb np. wzmacnia...

 • Gdy w pracy nadchodzi czas zmian

  Nie tylko utrata pracy może być dla nas trudnym przeżyciem. Połączenie dwóch firm, zmiany warunków zatrudnienia, zwiększenie zakresu obowiązków są równie stresujące.

 • Czy warto ujawniać w pracy swoją prywatność?

  Podwyżka, awans, posada. Tyle może cię kosztować opowiadanie o swoich prywatnych sprawach w miejscu pracy. Czasami naprawdę lepiej ugryźć się w język!

 • Jak pozbyć się tłuszczu?

  W poprzednim artykule opisałem jak należy ćwiczyć mięśnie brzucha i jak istotne jest to, by były silne. Uprzedziłem na wstępie że, by osiągnąć upragniony efekt pięknego brzucha ważne są nie tylko ćwiczenia, ale również dieta i trening ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej.