• Informacje na temat:

  trendy w modzie na 2013

Artykuły na temat: trendy w modzie na 2013
 • Trendy w modzie męskiej - lato 2013

  ​Myślisz o koszuli w kratkę i przed oczyma staje Ci stereotypowy drwal: krzepki mężczyzna, który nosi szelki, flanelową, kraciastą koszulę i solidne buty? Wyzwól się od dawnych schematów!

 • Sephora Trend Report

  ...28 i 29 września podczas Sephora Trend Report odkrywamy najgorętsze trendy lansowane przez światowe marki kosmetyczne i zdradzamy modowe „must have” na nadchodzący sezon.

 • Suknie ślubne - trendy 2012/2013 okiem projektanta

  Rozpoczął się sezon ślubny 2012/2013. Wydawnictwa modowe rozpisują się o nowych trendach, choć w tej branży trudno szukać rewolucyjnych zmian.

 • Korzystny dzień do negocjacji handlowych i wystąpień publicznych, zwłaszcza dla Panien urodzonych w początkach znaku. Z kolei urodzonym w II dekadzie znaku Jowisz zapewni dobre samopoczucie oraz sukcesy zawodowe. Dziś również z powodzeniem otworzycie się na nowe, kontrowersyjne trendy w sztuce czy też modzie. Nie trzymaj się kurczowo przeszłości - otwórz się na nowe. Horoskop przygotowała...

 • Blog o modzie - odsłona 71

  Stern. Spotkanie ma służyć wypracowanie audytowalnych standardów do odpowiedzialnego etycznie, społecznie i środowiskowo zachowania w ww. branży. Mają one obowiązywać od roku 2013. Podobne standardy od dawna obowiązują m.in. w kwestii skór naturalnych . Jak widać moda to nie tylko noszenie zdobiących czy wyrażających osobowość fatałaszków i dodatków. Nowy trend w modzie to także wprowadzenie...

 • Żar tropików na paznokciach

  ...​Sezon letni 2013 zarówno w modzie, jak również w trendach makijażowych i manicure obfitować będzie w intensywne kolory, przywodzące na myśl egzotyczne, wakacyjne miejsca.

 • C-THRU Coral Dream

  C-THRU Coral Dream nawiązuje do aktualnych trendów w modzie oraz w świecie zapachów.

 • Kochanie, zostałem drwalem

  ...lawinę komentarzy i niezdrowej sensacji. On sam jest wyjątkowo odporny na trendy, a firmę nazwał tak dlatego, że broda to dla niego: a) znak rozpoznawczy od wielu lat, b) symbol rockandrollowego(...) męska niż nowoczesne trendy! Chciałbym być dojrzałym, świadomym mężczyzną z autorytetem i z brodą. Szczerze? Chętnie oddałbym jej część, aby mieć więcej spokoju, doświadczenia - zamyśla się. Opowiada...

 • Zippo: Feel Zone dla Niej

  Zippo Feelzone " dla niej": dziewczyna poszukująca nowinek technicznych, gadżetów, śledząca najnowszą modę i trendy. Kocha szalone, pełne niespodzianek życie, podróże.

 • Lakier Lovely Blink Blink

  ...​Nowa kolekcja lakierów Blink Blink to błyszcząca i niezwykle lśniąca propozycja brokatowych kompozycji kolorów opracowanych zgodnie z najnowszymi trendami w modzie na sezon jesienno-zimowy.

Dyskusje na temat: trendy w modzie na 2013