• Informacje na temat:

  torba na zakupy

Artykuły na temat: torba na zakupy
 • Ogromna wygoda, czyli torby XXL. Jak je nosić?

  Nie od dziś wiadomo, że torebka to niezwykle ważny element damskiej garderoby. Nie tylko służy do ukrycia najpotrzebniejszych skarbów, ale też dopełnia stylizację, dodając jej charakteru. Projektanci przekonują, że w tym sezonie na ulicach liczyć się będzie przede wszystkim rozmiar. Im większa torba, tym lepiej. Przyglądamy się modelom z wybiegów i radzimy, które warto zabrać ze sobą.

 • Jak nosić zakupy, by nie obciążać kręgosłupa?

  Nadchodzą święta, a wraz z nimi świąteczne zakupy. Fizjoterapeuta radzi, jak dźwigać torby z zakupami, żeby w miarę możliwości odciążyć kręgosłup?

 • Mądre zakupy spożywcze. Sprawdź, jak je zaplanować

  Jeśli zawsze wracasz z zakupów z pełnymi torbami, zapominając o najważniejszych produktach i kupując mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, ten artykuł jest dla ciebie. Oto kilka sposobów na to, jak zaplanować mądre zakupy spożywcze!

 • ...przeterminuje, więc nie warto go kupować na zapas? Dom to nie magazyn. Pomyśl, czy masz dość miejsca na hurtowe zakupy.

 • 5 sposobów na udane zakupy

  Sobotni wypad na zakupy kojarzy ci się wyłącznie ze stresem, niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy i bólem głowy? Nie musi tak być! Wystarczy, że odpowiednio się przygotujesz i zaplanujesz wyjście. Kto wie, może jeszcze pokochasz zakupy?

 • Pippa Middleton dźwiga zakupy w ciąży

  Sistra księżnej Kate została przyłapana przez paparazzi na zakupach.

 • Zakupy online – jak kupić idealny prezent?

  ...butiki, gdzie każdy pozostaje anonimowy.  Dla takiej platformy Ty jesteś najważniejszą osobą, więc zawsze będzie pamiętać o Twoich urodzinach. Dzięki temu możesz się poczuć, tak jakbyś robiła zakupy(...) każda osoba, która robi zakupy w takim portalu może poczuć się wyjątkowa. Ułatwia to duży wybór ubrań i dodatków, a także kosmetyków, dzięki czemu na pewno nie będziesz wyglądała identycznie, jak...

 • Świąteczne zakupy - jak załatwić wszystko sprawnie i bez stresu

  Świąteczny szał. Pogoń za prezentami dla najbliższych, korki na ulicach, tłumy w centrach handlowych, brak wolnych miejsc parkingowych. Jak wcielić się w rolę Świętego Mikołaja by była ona przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Jak zorganizować zakupy by nie zabrały nam zbyt wiele czasu? Eksperci firmy SkyCash podpowiadają jak perfekcyjnie zaplanować zakupy świąteczne.

 • Sposoby na tanie zakupy przez internet. Na co zwracać uwagę przy zakupach online?

  Zakupy przez internet zawsze są bardziej opłacalne niż w sklepach stacjonarnych. Takie stwierdzenie mocno zakorzeniło się w świadomości konsumentów. I chociaż tak ogólne zdanie jest mitem, istnieje kilka sposobów , by podczas zakupów online faktycznie zaoszczędzić.

 • Wybierasz się na zakupy? Uważaj na te miejsca pełne zarazków!

  Do domu przynoś zakupy, nie zarazki Mimo że zarazków nie ma na naszej zakupowej checkliście, to z pewnością będziemy na nie narażeni podczas wizyty w galerii. Dlaczego? Bakterie i wirusy(...) szczepów opornych na antybiotyki MRSA (np. odporny na metycylinę Staphylococcus aureus ). Podobnie koszyki oraz torby wielokrotnego użytku, do których pakujemy zakupy. Jedno z badań wykazało, że 72

Wideo na temat: torba na zakupy
Dyskusje na temat: torba na zakupy