• Informacje na temat:

  temperatura kąpieli w ciąży

Artykuły na temat: temperatura kąpieli w ciąży
 • Skuteczne leczenie temperaturą

  ...najcięższe działa, dlatego nie należy mu w tym przeszkadzać. Pamiętaj też, by po kąpieli wypić przynajmniej dwie szklanki wody albo innego napoju (by nie dopuścić do odwodnienia organizmu), a następnie(...) termoterapii. Korzystanie z niej polega na naprzemiennym ogrzewaniu i chłodzeniu ciała. Do sauny (temperatura w niej wynosi zwykle 90-100 st. C) wchodzimy na 5-15 minut, a następnie wskakujemy pod...

 • W ciąży na urlop

  Drugi trymestr ciąży to najlepszy czas na wyjazd na wakacje. Już nie denerwujesz się tak, jak przez pierwsze miesiące i możesz spokojnie odpoczywać przed czekającym Cię porodem.

 • Co warto wiedzieć o opalaniu w ciąży

  Nawet jeśli jesteś wielką miłośniczką kąpieli słonecznych, teraz, gdy spodziewasz się dziecka, powinnaś je ograniczyć. Jak możesz bezpiecznie korzystać z uroków lata?

 • Gorące kąpiele w środku zimy

  Basenów z wodą termalną jest w Polsce coraz więcej. Dlatego nie zawsze trzeba jechać na drugi koniec kraju, by poczuć dobroczynne działanie ciepłej kąpieli w wodzie bogatej w minerały.

 • Gehwol – świeże i lekkie stopy latem

  Nadpotliwość potrafi popsuć każdy letni dzień. Jest nieznośna na co dzień, kiedy spieszysz się do biura, a stopy ślizgają się w butach już chwilę po kąpieli. Nieprzyjemny zapach dodatkowo wpływa na uczucie dyskomfortu. Co gorsza po kilku godzinach stopy wydają się ciężkie i zmęczone. Czy są na to skuteczne sposoby? Tak!

 • 3 najczęstsze problemy stóp latem

  ...przeznaczonych antybakteryjnie działających soli do kąpieli. Mocz stopy nie dłużej niż 15 min w letniej wodzie lub robiąc to naprzemiennie woda ciepła - zimna, kończąc zawsze na wodzie(...) współtowarzyszeniem alergii pokarmowych. Kobiety mają większą tendencję do ich powstawania w czasie ciąży oraz przed menstruacją.   Jak zapobiegać powstawaniu obrzęków? Regularnie wykonuj ćwiczenia nóg...

 • Uroda pod kontrolą

  Skóra kobiety w ciąży jest szczególnie wrażliwa i ma specjalne wymagania. Z niektórych kosmetyków i zabiegów trzeba zrezygnować.

 • Cera jak alabaster

  Podczas ciąży twoja skóra będzie wyglądać idealnie lub przeciwnie: właśnie teraz może zacząć przysparzać ci problemów. Pomożemy ci się z nimi uporać.

 • Cera jak alabaster

  Podczas ciąży twoja skóra będzie wyglądać idealnie lub przeciwnie: właśnie teraz może zacząć przysparzać ci problemów. Pomożemy ci się z nimi uporać.

 • Wyciśnij siódme poty. Toksyny też!

  Nie da się krótko wymienić wszystkich zalet kąpieli parowej! Sauna pozwala się wygrzać, poprawia odporność, pobudza metabolizm (sprzyja odchudzaniu!), zapewnia dobry nastrój, regeneruje mięśnie po wysiłku, pozwala usunąć toksyny z organizmu. Jest zalecana przy reumatyzmie, nerwobólach, rwie kulszowej oraz problemach skórnych. Niewskazana za to w chorobach krążenia (serce, żylaki), w ciąży...