• Informacje na temat:

  taniec brzucha układ

Artykuły na temat: taniec brzucha układ
 • Taniec jak lekarstwo

  ...wykorzystujemy. Tańcząc, wzmacniamy mięśnie grzbietu, brzucha, łydek i ramion. Prostujemy głowę, rozluźniamy szyję i kark. Wspomaga pracę mózgu Taniec synchronizuje pracę obu półkul mózgowych. Kiedy(...) wydzielanie endorfin, tzw. hormonów szczęścia, które poprawiają nastrój, dodają chęci do życia i wyzwalają dobrą energię. Jednocześnie taniec obniża poziom hormonu stresu - kortyzolu. Pozwala odrzucić...

 • Płaski brzuch last minute – czy to możliwe?

  Płaski brzuch w trzy, cztery, a może siedem tygodni? Internetowe poradniki oferują dziesiątki zestawów ćwiczeń. Ile pracy tak naprawdę trzeba poświęcić, zanim osiągniemy idealną sylwetkę? Sekret płaskiego brzucha to nie tylko wzmacnianie mięśni – to także efekt przemyślanej i zdrowej diety.

 • Kamila Szczawińska: Kaloryfer na brzuchu koleżanki zainspirował mnie do tańca na rurze

  Kamila Szczawińska trenuje... taniec na rurze! Polska modelka opowiada, co pozwala zachować jej zgrabną figurę oraz jaką dietę stosuje jej rodzina. Mówi również, że czas wolny lubi wykorzystywać praktycznie.

 • Taniec zmysłów

  Najnowszy, bardzo modny trend w kulturze fitness, pochodzi z Indii: "taniec Bollywood" rozsławił już na cały świat tamtejsze filmy, znane z efektownych układów choreograficznych.

 • Taniec zamiast sportu

  .... Flamenco to też muzyka, śpiew, odpowiedni strój i zachowanie. Ale przede wszystkim absolutnie wyjątkowy rytm. Jeśli twoim marzeniem jest podróż na wschód, wybierz taniec brzucha . Kobiety wschodu charakteryzuje spokój, a w tym spokoju jest ich siła. Czerpią ją z natury, ze swojej kobiecej indywidualności i intuicji, nieznanej mężczyznom. Taniec brzucha jest tańcem odpowiednim dla każdej kobiety bez...

 • Życie bez tańca nie jest możliwe

  Mandaryna w rozmowie z nami udowadnia, że taniec jest dobry na stres, zmartwienia i dobrą sylwetkę.

 • 5 powodów, dla których warto tańczyć

  Modeluje ciało, pozwala spalić setki kilokalorii, poprawia pamięć, uszczęśliwia. Taniec to rozrywka, która działa jak lekarstwo. Dowiedz się, dlaczego warto go uprawiać nie tylko w karnawale.

 • Kapryśne i romantyczne

  ..."Zapiszmy się na taniec Bollywood" - jeszcze kilka lat temu słysząc taką propozycję od naszej przyjaciółki, popatrzyłybyśmy na nią z niedowierzeniem i zdumieniem. Dzisiaj coraz więcej kobiet wybiera się na taki kurs. Dlaczego taniec rodem z Indii cieszy się popularnością na całym świecie? Sprawdź, czemu warto się zapisać na lekcje tego stylu.

 • Tańcz i chudnij

  Furorę w klubach fitness robi tajemniczy taniec Zumba. Tłumy zapisują się na zajęcia, które są połączeniem tańca i aerobiku. Tajemnicą Zumby jest to, że pozwala uwolnić energię, rozładować stres i napięcie, a zarazem poprawić kondycję i ... schudnąć.

 • Tańcz jak gwiazda Bollywood!

  Bollywood dance to energetyczna mieszanka różnorodnych stylów tanecznych, począwszy od klasycznych tańców indyjskich, poprzez arabski taniec brzucha, aż po elementy zachodniego hip-hopu czy jazzu. Powstał na podstawie choreografii, które są nieodłączną częścią każdej indyjskiej produkcji. Bollywood dance Pasjonaci tego tańca nie mogą narzekać na ograniczoną ilość układów - w samym Bombaju...