• Informacje na temat:

  taniec brzucha nauka

Artykuły na temat: taniec brzucha nauka
 • Tańczące brzuchem

  Istnieje od tysięcy lat, ale to właśnie na początku XXI wieku przeżywa prawdziwy renesans. Taniec brzucha wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze. Zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. Miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki.

 • Tańczące brzuchem

  Istnieje od tysięcy lat, ale to właśnie na początku XXI wieku przeżywa prawdziwy renesans. Taniec brzucha wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze. Zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. Miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki.

 • Taniec, który jest kobietą

  Początkowo kobiety wykonywały go na cześć władczyni nieba i ziemi - boskiej Izydy. W starożytnym Rzymie był elementem ubarwiającym przyjęcia. W niektórych krajach nadal jest oficjalnie zabroniony. Symbol zmysłowości, uwodzenia i orientalnej tajemnicy. Raks sharki - taniec brzucha.

 • Taniec a sprawa polska

  ...ukłon i podziękowanie widzom - powiedział Kuszewski. - Po raz pierwszy się zdarza, by para wybrała swój najgorszy taniec! - kręcił głową prowadzący Piotr Gąsowski. - To pycha albo brak pokory(...) nauka w szkole muzycznej w klasie fortepianu i klarnetu. Dzisiaj przede wszystkim jest Markiem Mostowiakiem z "M jak Miłość", ale, gdyby mógł utrzymać się z występów na deskach, grałby tylko w teatrze...

 • Taniec na całe zło

  Nie tylko moda, ale coś więcej. Styl życia, kod pokolenia. Tańczyć po prostu wypada. Ale taniec to nie tylko towarzyski rytuał. Dla niektórych to lek na zło. Jeśli myślicie, że boom na taniec się kończy, a wiedza Polek na temat fokstrota i samby ogranicza się do oglądania show z gwiazdami, zapytajcie znajome, kuzynki, sąsiadki, co robią wieczorami.

 • 5 powodów, dla których warto tańczyć

  Modeluje ciało, pozwala spalić setki kilokalorii, poprawia pamięć, uszczęśliwia. Taniec to rozrywka, która działa jak lekarstwo. Dowiedz się, dlaczego warto go uprawiać nie tylko w karnawale.

 • Do duszy przez ciało

  Czy kłopoty ze zdrowiem dorosłej osoby mogą mieć związek z przeżyciami z dzieciństwa? A problem z wyrażaniem uczuć z napiętymi mięśniami? Nauka dowiodła, że tak. Psychika i ciało to naczynia połączone. O tym, jak emocje zapisują się w ciele i jak psychoterapia pomaga walczyć z bólem i chorobami, mówi Paweł Pilich, psychoterapeuta z Laboratorium Psychoedukacji.

 • "Wolność cycków" przed ślubem

  Nauka tańca na rurze, występy striptizerów i nieskrępowane pijaństwo to tylko niektóre sposoby na spędzenie wieczoru panieńskiego. Coraz częściej organizacją takich imprez zajmują się wyspecjalizowane firmy gotowe zrealizować najwymyślniejsze zamówienia: od sfingowanego porwania narzeczonej po skoki ze spadochronem.

 • Istny cyrk

  Czy marzyłaś kiedyś o lataniu? Już wkrótce zajęcia fitnessu umożliwią ci spełnienie tych dziecięcych fantazji. I pomogą osiągnać inny cel: zgrabne, silne, elastyczne ciało. Jako pierwsza wypróbowałam supernowość, taniec na kole aerial hoop.

 • Tańcz jak gwiazda Bollywood!

  Bollywood dance to energetyczna mieszanka różnorodnych stylów tanecznych, począwszy od klasycznych tańców indyjskich, poprzez arabski taniec brzucha, aż po elementy zachodniego hip-hopu czy jazzu(...) i orientalne kostiumy fascynują również widzów w Europie. Odpowiedzią na wzrastającą popularność indyjskiej kinematografii jest nauka bollywood dance pojawiająca się w ofertach polskich szkół tańca. - To...

Dyskusje na temat: taniec brzucha nauka
 • -

  -

  taniec , nauka jezyka , kolko dramatyczne etc ,.. szycie , robotki reczne , jakies art cokolwiek aerobic ......... jazda na rowerze , na wrotkach etc ........... tance brzucha , yoga , spacery i poznawanie architektury , testownie jedzenia w roznych restauracjach , kupic zwierzaka i chodzic na spwerki , fotografowanie , chodzenie do kina ........... moj bosz tyle tego dziadowstwa do wyboru do