• Informacje na temat:

  tania randka

Artykuły na temat: tania randka
 • Na takie randki nigdy nie zabieraj dziewczyny!

  ..., a sport taki modny... A jednak cię zaskoczył. Mimo to bez szemrania wciskasz się w różowe leginsy, wszak pierwsza randka zobowiązuje. Pan Sportowiec biegnie przodem, na szczęście, bo ostatnimi czasy(...) randka, kawiarnia, włos i oko błyszczą, a w myślach powtarzasz sobie: "Tylko nie mów za dużo o sobie, oni nie lubią gaduł". Siadacie, otwierasz usta, żeby go o coś zapytać (taka zainteresowana jesteś...

 • Jakie buty warto kupić na zimowych wyprzedażach?

  Nadchodzące obniżki cen to doskonała okazja do nabycia modnych butów. Niektóre modele można kupić nawet do 70% taniej. Jakich fasonów warto szukać podczas zimowych wyprzedaży?

 • Miejscówki - Warszawa

  Koncert jazzowy i bajaderka? Wystawa i lekki lancz? Szalony performance w stylowych wnętrzach? Dziś sztukę zobaczysz nie tylko w muzeum, ale także w kawiarni, art hotelu, stoczni, na dawnym dworcu kolejowym i w prywatnym mieszkaniu... Oto 21 nieoczywistych miejsc na kulturalną randkę.

 • Gołąbki – prosty przepis na zero waste

  Nie lubisz, gdy coś się marnuje? Uważasz, że wszystkiemu należy dać drugą szansę? Chcesz by Twoja kuchnia tętniła w rytm zrównoważonego życia? Na wiele pytań mamy jedną odpowiedź: zrób gołąbki i obierz kurs na zero waste!

 • 10 kubańskich ciekawostek, których nie znajdziecie w przewodniku

  ...zabytku na kółkach - dzielnie służy za codzienny środek transportu.   10. Internet za pieniądze. Jeśli chcesz korzystać z internetu, musisz za niego zapłacić, kupując odpowiednią kartę. A tania nie jest. Godzina korzystania z sieci, to wartość ok. 2 euro. Kubańczyków, których pensja wynosi często mniej niż 20 euro miesięcznie, nie stać na takie fanaberie. Co ciekawe, nawet studenci informatyki...

 • Iran. Modne dziewczyny robią rewolucję

  ...jest w większości otwarte na świat zachodni. A jak się zmieni się stosunek Zachodu do nich? To ogromny znak zapytania.  Napisałaś, ż e Irańczycy czują się po raz kolejny zdradzeni przez Zach ód...

 • Małżeństwa aranżowane kontra feminizm

  Być kobietą w Indiach to nadal "trudne zadanie". W większości rodzin indyjskich chłopiec jest bardziej oczekiwanym potomkiem niż dziewczynka. Chłopak zapewni przecież rodzicom byt na starość, a co może dziewczyna? - pisze Jarosław Kret w książce "Indie".

 • Osiem rzeczy, które musisz zrobić w Oslo, ale… inaczej!

  Zimno i ciemno. Tutaj zima nigdy się nie kończy, a ceny w sklepach mogą przyprawić o zawał. Norwegowie są wiecznie smutni i zaspani, a o chwilę entuzjazmu są w stanie pokusić się zaledwie kilka razy w roku. Najczęściej wtedy, gdy Marit zdobywa kolejne złoto. Nie lubią Polaków, w zasadzie to nie lubią nikogo, pasjami czytają Nesbo, w ciemnych i szczelnie zasłoniętych od niechcianych spojrzeń domach.

 • Dwa razy do tej samej rzeki?

  ​Rozstanie? Nawet gdy wydaje się, że ostateczne, zostaje iskra sentymentu, tęsknoty. Wystarczy w nią dmuchnąć, by pojawił się płomień. Małgorzata wdała się w romans z byłym mężem, bo wiązały się z nim beztroskie wspomnienia. Magda wróciła do mężczyzny, z którym przeżywała największe uniesienia. Obie otrząsnęły się i dziś mówią, że to był błąd. Bo są takie zamknięte drzwi, których lepiej nie otwierać.

 • Jadłam kolację z księciem Albertem...

  ..." oraz w filmach: "Korowód", "Randka w ciemno" czy "Weselna Polka". Serial "Głęboka woda" z główną rolą aktorki, który niebawem powróci na antenę, opowiada o pracownikach Ośrodka Pomocy Społecznej.