• Informacje na temat:

  tani wypoczynek

Artykuły na temat: tani wypoczynek
 • ...podróży jest rzetelne? Odpowiadamy na te i inne pytania. Jeśli kupujesz wczasy on-line Porównuj oferty na portalach turystycznych! Tu ceny są do 30 proc. niższe niż w punktach biur podróży. Zajrzyj(...) dziennie za osobę. Taka polisa pokryje koszty leczenia oraz Assistance. Jeśli decydujesz się na last minute Im bliżej dnia wyjazdu, tym powinno być taniej! Jeśli nastawiasz się na wyjazd za niską kwotę...

 • 7 sposobów na tani urlop

  Wypoczynek przed sezonem lub po nim może nas kosztować nawet o 500 zł taniej. Musimy tylko mądrze go zaplanować i korzystać z należnych nam zniżek.

 • Wypoczynek przed sezonem lub po nim może nas kosztować nawet o 500 zł taniej. Musimy tylko mądrze go zaplanować i korzystać z należnych nam zniżek.

 • Narty w Bułgarii: Borowec

  Stare miasteczko opodal Sofii zaprasza na narty i wypoczynek w tanich pensjonatach!

 • Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na święta

  Okres okołoświąteczny daje możliwość zaplanowania długiego urlopu. Z badań wynika, że Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na święta - Nie porzucamy tradycji, ale chcemy połączyć bycie z rodziną i wykorzystać czas na wypoczynek - mówi PAP Life prezes LOT Travel Michał Leman.

 • Egzotyka coraz popularniejsza

  Polacy coraz chętniej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się też, że rośnie zainteresowanie turystyką egzotyczną, a w tym roku będzie taniej niż w ubiegłym.

 • Jak tanio i przyjemnie pozbyć się kilogramów

  Dla wielu osób bieganie i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu to sposób na życie. Dla innych to nuda i monotonia. Warto wiedzieć, że już pięć minut ćwiczeń na świeżym powietrzu pomoże ci się rozluźnić i zredukować stres po ciężkim dniu, a endorfiny uwalniane w trakcie wysiłku poprawią twój nastrój i samopoczucie. A o to w tym wszystkim chodzi!

 • Galeria typów urlopowych

  O mój wymarzony, o mój wytęskniony… urlopie. Wreszcie jesteś. Ale nie tylko dla mnie. W tym samym momencie ruszają na wypoczynek inni - gatunki wakacjuszy, których obecność może znacząco wpłynąć na jakość naszego pobytu. Spokojnie. Przymruż oko, przeprowadź z nami rozpoznanie, a nie dasz się zaskoczyć.

 • Wypoczynek za granicą czy chociażby wczasy nad polskim morzem – to dla wielu rodzin nieosiągalne marzenie. Niejeden z nas spędzi wakacyjny czas w domu. To jednak wcale oznacza, że będzie smutno(...), która mieszka w innej miejscowości. Z badań przeprowadzonych niedawno na zlecenie Diners Club Polska wynika, że najczęściej wyjeżdżają na wakacje młodzi Polacy. W domach zostanie aż połowa...

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  ...osiołka ze starego portu w Firze do miasta to na pewno niezapomniane przeżycie. Ceny: Tanie linie oferują lot przez Ateny (ok. 380 zł). Nocleg znajdziesz w niedrogim hotelu za ok. 30 zł (za osobę(...) w Chanii i możliwość wejścia do łodzi podwodnej (www.crete.pl). Ceny: Tanimi liniami dolecisz za ok. 200 zł (Wrocław-Chania). Apartament dla 4 osób w Chanii znajdziesz za ok. 38 euro (wg kursu NBP...

Dyskusje na temat: tani wypoczynek
 • Re: Bułgaria - wakacyjny raj na każdą kieszeń?

  Bułgaria niestety kojarzy mi się z dziadostwem. Tani wypoczynek z pięknymi widokami,cudnymi plażami i niedrogim jedzeniem to tylko Czarnogóra, najlepiej wybrać się własnym autem lub na miejscu pożyczyć,żeby pozwiedzać i znaleźć naprawdę piękne i nizatłoczone plaże.Wbrew temu co niektórzy twierdzą nie jest brudno.Byłam bardzo miłe zaskoczona,a bywałam na plazach we Włoszech, Hiszpanii, czy