• Informacje na temat:

  sztuka podrywania

Artykuły na temat: sztuka podrywania
 • Podrywał Miłek razy kilka

  Cóż, miałem u dziewczyn powodzenie, więc chętnie z tego korzystałem. Nie przywiązywałem się do wybranek, ale z tą ostatnią było inaczej...

 • Fatum i furia, Lauren Groff

  Fatum i furia podzielona jest na dwie części. Pierwsza (Fatum) opowiada o losach Lancelota - wcześnie osieroconego przez ojca chłopca z bogatej rodziny, za karę wydalonego z rodzinnego domu do szkoły z internatem, który całą wczesną młodość spędził na podrywaniu dziewcząt i przypadkowym seksie, aż do momentu, kiedy spotkał Mathilde.

 • Poleczek już nie będzie

  Do siedmiu razy sztuka. Tyle lat minęło i tyle było niedokończonych płyt od czasu występów z Brathankami. Halina Młynkowa chciała rzucić w kąt czerwone korale i uciec od etnicznych rytmów. Nie wychodziło. Przestała więc uciekać. I w mig nagrała album. Po dawnemu etniczny, a po nowemu indyjsko-turecko-hiszpański. Seksowny.

 • "Seks, miłość i podatki" w Teatrze Komedia

  Na zimowe wieczory Teatr Komedia poleca najnowszą premierę o kuszącym tytule „Seks, miłość i podatki”.

 • Radek Majdan zdradza swój sekret

  Kto nauczył Radka jak poderwać kobietę? Nie zgadniecie!

 • Ikony polskiego kina

  Trudno byłoby sobie bez nich wyobrazić sobie polską kinematografię. Każda z nich zrobiła bowiem dla niej tyle, co całe rzesze aktorek. Ich aktorskie kreacje zdążyły już przejść do historii – pisze i pisało się o nich nie tylko na łamach prasy, ale też w podręcznikach i encyklopediach. Poznajcie trzy ikony polskiego kina, które zawładnęły wyobraźnią i sercami widzów.

 • Dużo emocji, dużo słów

  Ja Marka lubię. On jest naprawdę fajnym, porządnym człowiekiem. Poznaliśmy się w 2004 roku po premierze "Koronacji". On ją napisał, a ja w niej grałam za Gabrysię Muskałę. Zwróciłam na niego uwagę, ale to nie był piorun sycylijski (wyrażenie pochodzi z "Ojca chrzestnego" Maria Puza - red.). Wtedy sztuka zrobiła na mnie większe wrażenie niż sam Marek. Ten genialny tekst mnie oczarował...

 • ...awokado:)))) mniamniusne! poprawilam pistacjami, nawet sprawdzilam ilez to one kalorii maja w sztukach no i jak zaczelam przeliczac to okazalo sie, ze te wszystkie kaloryczne kalkulatory to se mozna...

 • Paweł Domagała: Weź mnie... pytaj

  Ta fraza z piosenki jest jego znakiem firmowym. Teledysk Weź, nie pytaj z płyty 1984 to hit, ma 67 milionów odsłon na YouTubie! Paweł Domagała chciał zostać wirtuozem gitary, ale... ma za małe dłonie. Sprawdził się jako aktor komediowy, jednak od muzyki nie uciekł. „To moja wolność”, mówi. Chociaż w życiu oszczędnie z niej korzysta, bo mężczyzna musi od siebie wymagać. Oto facet, który ma zasady: wierność, mądre ojcostwo, opiekuńczość. Warto poznać.

 • Wolszczak i Harasimowicz: O miłości dojrzałej...

  Przez wiele lat byli gdzieś obok siebie, spotykali się i... każde wiodło swoje życie. Dopiero, gdy oboje byli już po czterdziestce, po przejściach, coś mocno zaiskrzyło. I iskrzy do dziś, od 15 lat!

Wideo na temat: sztuka podrywania
 • Czy Maciej Stuhr podrywał kobiety na samochód?

  kółkiem, nie przyszłoby do głowy żadnemu mężczyźnie. - Malowanie rzęs i wysyłanie smsa na skrzyżowaniu to sztuka wybitna - zażartował. Czy podrywał kobiety na auto? (źródło: Agencja TVN/x-news)