• Informacje na temat:

  suplementy diety na trawienie

Artykuły na temat: suplementy diety na trawienie
 • Suplementy diety nie zastąpią leczenia

  Chcemy być zdrowi, żyć długo... Sięgamy po suplementy, ale czy wiemy, co nam potrzebne i jak wpływa na nasz organizm?

 • Osiem zaskakujących przyczyn kłopotów z trawieniem

  ...powstania względnej niedokwasoty, czyli niedoboru kwasu solnego w żołądku. Wpływ na pracę przewodu pokarmowego miewają też inne preparaty, które przyjmujesz, np. suplementy diety. Objawy pojawiają się(...) i unikasz ich w diecie, powinnaś też sprawdzać w ulotce, czy nie zawierają ich leki lub suplementy diety, które przyjmujesz. Lekarstwa składają się zwykle z substancji czynnej, która działa leczniczo...

 • Zasady diety po pięćdziesiątce

  ...​Wprowadź podane niżej zasady do codziennej diety i dbaj o to, żeby zostały one z tobą na zawsze.

 • Wiosenny detoks

  Odmładza, upiększa, dodaje energii. Detoksykujące kosmetyki i suplementy diety to nie fanaberia - koniecznie skorzystaj z ich dobroczynnego działania!

 • Na ratunek chorej wątrobie

  ...wątroby wymaga leczenia, a nie suplementacji, ponieważ powikłania nieleczonych dolegliwości  mogą być naprawdę poważne. Suplementy diety zawierają małe ilości substancji czynnych, dlatego nigdy nie(...) ziele karczochów dostarczy cennej cynareiny, która działa żółciopędne. Nie zapomnij o przyprawach: tymianku, majeranku czy mięcie. Dodane do posiłków, ułatwią ich strawienie. KS Zobacz również:

 • Maluch na modnej diecie

  Wśród matek małych dzieci zapanowała swoista moda - diety, które same stosują, serwują także swoim pociechom. Specjaliści ostrzegają, że to niekorzystne dla ich zdrowia.

 • Dieta dobra na odporność

  Przed częstymi infekcjami ochronić maluszka mogą dwa składniki, probiotyk dla dzieci i witamina D. Sprawdź, jak włączyć je do jego diety, aby zmniejszyć ryzyko infekcji.

 • Kiedy nadchodzi sezon urlopów wiele z nas gotowych jest na wszystko, żeby zrzucić dodatkowe kilogramy. Zobacz, jakie skutki mogą mieć dla zdrowia głodówki i inne "cudowne" diety.

 • Zobacz, jak się nie odchudzać

  Kiedy nadchodzi sezon urlopów wiele z nas gotowych jest na wszystko, żeby zrzucić dodatkowe kilogramy. Zobacz, jakie skutki mogą mieć dla zdrowia głodówki i inne "cudowne" diety.

 • Zobacz, jak się nie odchudzać

  Kiedy nadchodzi sezon urlopów wiele z nas gotowych jest na wszystko, żeby zrzucić dodatkowe kilogramy. Zobacz, jakie skutki mogą mieć dla zdrowia głodówki i inne "cudowne" diety.

Dyskusje na temat: suplementy diety na trawienie
 • Re: Suplementy diety - marna alternatywa dla zdrowego jadłospisu

  Suplement suplementowi nie równy. Zamieszanie wprowadza też fakt, że suplementami zaczęto nazywać leki np na zgage czy trawienie. Tymczasem suplementem powinno się nazywać witaminy i mikroelementy. Rzeczywiście większość np w aptece witamin i mikroelemntów się nie nadaje, są syntetyczne, z różnymi dziwnymi dodatkami, albo w formie nieprzyswajalnej (np kwas foliowy albo witamina B12 występuje