• Informacje na temat:

  styl wiktorianski

Artykuły na temat: styl wiktorianski
 • Pisanie ma Styl

  ...publiczne wcielenia i fantastyczna niczym stroje, którymi wpędza w kompleksy awangardowych stylistów. Rozpięta między tańcem, który uczynił z niej światową gwiazdę, show biznesem, w którym ostatnio znów...

 • Statuetki Doskonałości Mody Twojego STYLU wręczone

  Magazyn Twój STYL po raz 19. wręczył statuetki Doskonałości Mody. Uroczystość odbyła się 2 lutego 2018 roku w Warszawie. Styl.pl był patronem medialnym wydarzenia.

 • Fala goni falę

  ...letniej kolekcji Givenchy Riccardo Tisci. A Frida Giannini z domu mody Gucci mianowała kolorowe fale motywem przewodnim pokazu. Lidia Pańków Twój Styl 6/2013

 • Japońskie lolitki: Seksowne i niepokojące

  Dziwaczne spódniczki z plisowaniami, koronkami i falbankami, nastoletnie dziewczyny z kilogramami makijażu i podkreślającymi seksualność wiktoriańskimi gorsetami - to styl japońskich lolitek.

 • W japońskim stylu

  Barwny i ekstrawagancki - styl Harajuku podbija serca młodych ludzi na całym świecie i inspiruje profesjonalnych projektantów mody.

 • Bielizna jak za dawnych lat

  Vintage to trend w modzie polegający na powrocie do stylów oraz elementów garderoby z dawnych lat i epok. Pozwala on na tworzenie i projektowanie niezwykle ciekawych, barwnych ze stawień. Dzięki umiejętnemu powrotowi do modnych strojów z przeszłości możemy stworzyć indywidualne, wyjątkowe kreacje.

 • Koszula - niezbędny element garderoby

  Podstawowy element naszej garderoby - koszula - stała się znów gwiazdą sezonu. Koszula jest wszędzie: biała lub kolorowa, klasyczna lub w większym rozmiarze, pasuje do dowolnego stylu i zawsze jest w dobrym tonie.

 • Konkurs "Bitwa na pędzle"

  .... Uczestnicy konkursu, oprócz makijaży związanych z tematem, wykonują także stylizację całej sylwetki, więc całe patio klubu Il Gusto zapełni się postaciami rodem z epoki wiktoriańskiej. Żeby wziąć udział(...) Artystyczna Marzeny Daleckiej z siedzibą  we Wrocławiu. Styl.pl objął patronat medialny nad konkursem.

 • Premiera "Ogrodu Zuzanny"

  ..."Ogród Zuzanny" Justyny Bednarek i dziennikarki "Twojego Stylu" Jagny Kaczanowskiej to urzekająca opowieść o uczuciach przekazywanych za pomocą sekretnego języka kwiatów.

 • Wyraziste i mocne

  ...biżuterii i zegarków na sezon jesień/zima 2018/2019, nawiązują bardzo mocno do genotypu marki i są świetną wizytówką dla osób chcących mocno podkreślać swój styl i charakter. Produkty od września będą(...) kreatywne łączenie stylów są designerskie, oryginalne pierścionki, łańcuchy i medaliony, noszone razem, obok siebie. Takie podejście redefiniuje klasyczne komplety biżuterii. Dyrektor kreatywna marki...

Dyskusje na temat: styl wiktorianski
 • a my tez nie chcemy

  piekny wiktorianski dom (nie mieszkamy w polsce) i ja jako architekt wnetrz - pasjonat zajmuje sie urzadzeniem naszego krolestwa, to projekt na lata, zeby nadac charakter temu domowi. nasze zycie pochlania nas calkowicie i nie ma miejsca na przybysza ktoremu trzeba wszystko podporzadkowac, to zburzylo by nas skrzetnie budowany przez lata styl zycia ktory tak kochamy i cenimy, zabilo