• Informacje na temat:

  styl glamour wnętrza

Artykuły na temat: styl glamour wnętrza
 • Róż we wnętrzach - dodaje elegancji i przytulności

  ...z industrialnymi, ciemnymi meblami. Efekt był zachwycający! Zaprezentowaliśmy także połączenie różu ze stylem glamour, dzięki któremu elegancki, acz chłodny glamour stał się przytulny. Czy jest to(...) wnętrzu przytulności, spokoju i elegancji. I może walczyć z białym o puchar popularności. Jak można zaadoptować ten kolorystyczny element w naszych wnętrzach - nie da się ukryć, że zwykle kojarzony jest...

 • Pastelowy zawrót głowy, czyli jak ożywić wnętrze pastelowymi kolorami

  Pastelowe kolory, szczególnie latem, pojawiają się wszędzie. Są zauważalne w stylizacjach modowych, makijażu, a także wystroju letnich kawiarni. Z powodzeniem sprawdzą się też w naszych wnętrzach, jeśli zależy nam na uzyskaniu przytulnego klimatu. Sprawdźcie, jak dobierać kolory i dodatki tak, aby nadać wnętrzu świeżego, letniego powiewu.

 • Jak ocieplić wnętrze domu? Cztery proste triki aranżacyjne

  ..., który pozwoli ci odmienić wnętrze w dowolny sposób i to niewielkim kosztem.  - W naszej ofercie są tysiące wielobarwnych uchwytów o różnych kształtach, odpowiadających najnowszym stylom aranżacyjnym: shabby chic, glamour, skandynawskiemu czy rustykalnemu - mówi ekspert firmy Gamet, Michał Mrówczyński - Odświeżenie wnętrza poprzez wymianę lub montaż uchwytów może być naprawdę świetną zabawą...

 • W świecie blasku i luksusu. Wnętrza w stylu glamour

  Dla jednych wymarzony sposób na urządzenie mieszkania, dla innych zaś synonim kiczu i przesady. Styl glamour! Grający blaskiem, żywymi kolorami oraz stylowymi meblami. Jak stosować go we wnętrzach?

 • Klasyka czy nowoczesność – w jakim stylu urządzić mieszkanie?

  Dobór koloru ścian, podłóg, mebli czy dodatków wpływa nie tylko na wygląd lokalu, ale przede wszystkim na to, jak czujemy się w mieszkaniu. Styl wnętrza powinien być dopasowany do potrzeb, ale także do wielkości pomieszczeń. Jak urządzić mieszkanie, żeby było zarówno stylowe, jak i funkcjonalne?

 • Mam naturę wojownika

  To on namówił Andrzeja Wajdę, by zrobił Pana Tadeusza. On wpadł na pomysł, by historię Klanu pisali najlepsi scenarzyści. Potem wymyślił pierwszy serial w stylu glamour, czyli Magdę M. Michał Kwieciński, producent i szara eminencja naszego show-biznesu, dodatkowym zmysłem wyczuwa, czego chce publiczność. Musi, bo dostaje do oceny dwa tysiące scenariuszy rocznie.

 • Dostosuj styl do osobowości

  W poszukiwaniu pomysłu na siebie najważniejszy jest złoty środek między okazją, trendami, wiekiem, figurą a kolorami. Tym, co podoba ci się najbardziej, a tym, w czym wyglądasz optymalnie i efektownie - uważa Izabela Jabłonowska, stylistka.

 • Urban natural - natura w miejskim stylu

  Urban natural - to jeden z najmodniejszych trendów wystroju wnętrz w tym sezonie - To połączenie stylu loftowego z dekoracją kwiatową, roślinną - wyjaśnia Marta Suchodolska.

 • W dobrym świetle

  Stylowa, elegancka, a przede wszystkim funkcjonalna - taka powinna być lampa.Ważne jest także rozplanowanie punktów świetlnych w naszym domu. Poniżej cenne porady stylisty dotyczące oświetlenia naszych wnętrz.

 • Trendy, które pozwalają nam żyć wygodnie i… modnie

  ...jednak nie koniec. Współczesne trendy charakteryzuje możliwość swobodnego miksowania stylów, kolorów, form i faktur. Coraz bardziej popularne stają się więc wnętrza eklektyczne. Bez obaw bawimy się konwencją, łącząc minimalizm z duchem glamour, styl vintage z klasyką czy surowość betonowych loftów z kolorami, które przełamują (z założenia przecież surową) aurę. Trend 2: Bawimy się kolorem...

Dyskusje na temat: styl glamour wnętrza