• Informacje na temat:

  strona tytulowa

Artykuły na temat: strona tytulowa
 • Urszula Grabowska: Po dwóch stronach lustra

  W Krakowie inaczej się tańczy. Inaczej flirtuje i wychowuje dzieci - mówi Urszula Grabowska. Tu jest jej dom, ukochany teatr. I poczucie, że ma swoje miejsce na ziemi. Warszawa to plany filmowe, adrenalina. InterCity z Głównego na Centralny przewozi ją jakby na drugą stronę lustra. Ale przecież jest aktorką, umie zagrać krakowską tradycjonalistkę i warszawską nowoczesną dziewczynę. W której roli czuje się lepiej?

 • Przekręceni na drugą stronę płci

  ..., wyczesani, wcięci i wypięci. Moda damska na facetach ucharakteryzowanych na panny. A druga strona medalu? Wulgarne, rozczochrane dziewuchy, pozujące w wybitnie nieeleganckich pozach. Pokazują sobie...

 • Blake Lively namówiła Ryana Reynoldsa, aby przeszmuglował szarlotki przez kanadyjską granicę

  Aktor grający tytułową postać w filmie "Deadpool" wyznał, że jego żona, która ma własną stronę internetową pełną przepisów namówiła go do ukrycia słodkiego deseru, gdy przechodzili przez strefę bezpieczeństwa na lotnisku.

 • Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę

  W Och-Teatrze sezon trwa cały rok! We wtorek 27 czerwca odbędzie się premiera spektaklu pt. Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę w reżyserii Andrzeja Domalika i ze Zbigniewem Zamachowskim w roli tytułowej. Tradycyjnie już, teatr grać będzie całe lato i dzięki temu nowy spektakl zobaczyć będzie można w także lipcu i w sierpniu. Arcydzieło Haška zobaczymy w Ochu we wspaniałej obsadzie!

 • Celine Dion "Encore un soir"

  Celine Dion wraca z nową francuskojęzyczną płytą "Encore un soir". Bardziej zaangażowana w postawanie jej niż kiedykolwiek wcześniej, Celine postawiła teraz na tematy opowiadające o pozytywnej stronie życia.

 • Idealny mężczyzna Honey? Musi ją rozśmieszać...

  "AskHonorata", zapytaj Honoratę, to akcja, którą zaproponowała fanom Honey Skarbek. - Ideał mężczyzny? Wymagam od mężczyzny tego, by mnie rozśmieszał - odpowiada piosenkarka na swojej oficjalnej stronie.

 • Mój urodzinowy obiad w 2* Michelin, w Zamku Cordeillan-Bages 1

   Na tym zdjeciu danie dzieciece: poledwica wolowa, ziemniaki sauté, purée z pasternaku z brunoise z warzyw.       Na zdjeciu tytulowym mini przystawka...

 • Zawieszeni między dzieciństwem a dorosłością

  Anna Grzelewska i Zuza Krajewska tworzą portrety. Raz są to wizerunki postaci z pierwszych stron gazet, innym razem anonimowych osób; członków własnej rodziny lub przypadkiem zagadniętych na ulicy nieznajomych o intrygującej urodzie. Pokazywane w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu zdjęcia są inne.

 • Dobra pragnąc czynią zło

  Tytułowy przypadek Justyny z najnowszej książki Tomasza Piątka z powodzeniem mógłby stanowić kanwę scenariusza odcinka serial u "Z archiwum X"...

 • Liezi. Prawdziwa Księga Pustki

  Liezi, inaczej Mistrz Lie, to jedna z głównych taoistycznych ksiąg kanonicznych z okresu Wei-Jin (III-IV w. n.e.). O samym Mistrzu Lie, tytułowej postaci, wiadomo tyle, że nazywał się Lie Yukou, żył ok. I w. p n.e., przebywał w księstwie Zheng lub stamtąd pochodził i był mędrcem, mistykiem i pustelnikiem.

Dyskusje na temat: strona tytulowa