• Informacje na temat:

  skad pozyczyc pieniadze

Artykuły na temat: skad pozyczyc pieniadze
 • Skąd ma na to pieniądze?

  - A co ty masz na sobie? – spytałam, gdy wrócił do domu w nowej bluzie. –Ja ci jej nie kupiłam! - Kolega mi pożyczył – usłyszałam.

 • Pieniądze się go nie trzymają

  Mamo, Kuba upomina się wciąż o 10 zł. Daj mi, bo ja już nie mam kieszonkowego – mój 14-latek po raz drugi w tym miesiącu uderzył w błagalne tony. – On wyjeżdża na obóz, więc nie odpuści.

 • Za pożyczone...

  Chodzi o lepsze życie. I o pieniądze, których ciągle brak. Nie będę zawsze młoda - myślą. - Dlaczego muszę czekać na mieszkanie, dobry samochód, wakacje? Biorą więc kredyt na marzenia.

 • Czy pieniądze dają nam wolność?

  Im więcej mamy pieniędzy, tym bardziej jesteśmy niezależni, wolni, autonomiczni. Liczy się też nowoczesna technologia, którą możemy się posługiwać dzięki pieniądzom - zarobionym lub pożyczonym w banku. Dla pieniędzy wielu z nas zrobi więc dużo, a nawet wszystko. Wierzymy bowiem, że w ten sposób zyskamy to, co w życiu najważniejsze.

 • Brudne pieniądze

  Przymierzałam sweter przed lustrem i od dłuższej chwili przysłuchiwałam się kłótni w kabinie obok. Jakaś mama namawiała córkę na bluzkę, a tamta z uporem twierdziła, że wygląda w niej jak dziwoląg.

 • Maja Bohosiewicz: Czasem warto się pogubić

  Zdjęcia, wywiady, przyjęcia, plotki. Jak unieść sławę, gdy jest się nastolatką? Maja Bohosiewicz przyznaje szczerze, że nie poradziła sobie z popularnością i drogo za to zapłaciła. Dlatego dziś rezygnuje z życia na pokaz i wyścigu o role w telewizji. Chce mniej. I za mniej. Wybiera teatr zamiast seriali, duże mieszkanie zamieniła na kawalerkę. Marzy, by spakować walizkę i na pół roku pojechać w świat. A kariera, pieniądze? Niczego nie planuje. Będzie, co ma być.

 • Odpowiedzialność za męża

  Mąż stracił pracę i po roku szukania dorywczych zajęć, wyjechał za granicę.

 • Efekt szminki

  Kobieta Midas. Czego dotknie, zmienia w sukces. Jej nazwisko to logo mocne jak Wedel czy Blikle. A ona podobno wciąż taka sama. Rodzinna, pracowita. Proste sukienki, srebrna biżuteria, od 35 lat ten sam mąż. Irena Eris - tak idealna, że trudno uwierzyć. Polska kapitalistka opowiada, na co wydaje swoje pieniądze, czy pracownicy się jej boją i czy oddałaby biednym połowę majątku.

 • Drobne pożyczki – na co uważać i jak się zabezpieczyć

  Święta to czas spełniania marzeń naszych bliskich. By kupić im wyjątkowe prezenty, jesteśmy gotowi się zapożyczyć! Ale zawsze bierzmy pod uwagę to, czy damy radę spłacać dług i czy nie przepłacimy.

 • Alimenciary poza kategorią

  Polacy to taka grupa ludzi, którzy jak nie trzeba, to zaglądają w najbardziej intymne rejony, a jak trzeba, to się wycofują rakiem i krzyczą: "ojej, sprawa prywatna". Tak jest z przemocą domową, tak jest z alimentami.