• Informacje na temat:

  serwetki przy talerzu

Artykuły na temat: serwetki przy talerzu
 • Przy pięknym, weselnym stole

  Stół - kluczowa sprawa na weselnej sali. Oczko wyżej niż parkiet do całonocnych tańców. Bo przecież kto miałby energię na zabawy i szaleństwa bez pysznego biesiadowania? Nic dziwnego, że chcemy, by udekorowane stoły, przy których zasiądziemy z najbliższymi, prezentowały się naprawdę pięknie.

 • Hefra Wedding - jakie zasady savoir vivre’u obowiązują nas przy weselnym stole?

  Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowo podniosłe wydarzenia. Z tego powodu ubieramy się elegancko i stosownie do sytuacji – zazwyczaj wedle zasad dress codu black tie. Weselny stół, do którego zapraszają nas młodzi, jest szykownie zastawiony, warto więc znać obowiązujące przy nim zasady etykiety.

 • Ustawienie zastawy, obrus i serwetki, dobór dekoracji – to wszystko ma znaczenie, gdy chcesz nadać wykwintny styl.

 • Savoir vivre przy studniówkowym stole

  ...talerzu. Lekcja 3: serwetka Jeśli chodzi o serwetki to używamy je w następujący sposób: płócienne rozkładamy na kolanach, a papierowe kładziemy po lewej stronie naszego talerza. Pod żadnym pozorem nie(...)Specjalnie dla wszystkich wybierających się na studniówkę, prezentujemy kilka przykładów zachowań przy stole. Lekcja 1: co zrobić z rękami? Nie należy podpierać się ręką ani trzymać łokci na stole...

 • Synowa: przyjaciółka czy rywalka?

  Krzątałam się nerwowo, ustawiając na stole sztućce, talerze, serwetki.

 • Zdekompletowane talerze oklejamy pociętymi na pasy papierowymi serwetkami (najlepiej użyć do tego kleju do decoupage'u). Gdy wyschną, malujemy na nich dekoracyjny wzór. Możemy to zrobić przy pomocy szablonu. Piankową taśmą dwustronnie klejącą (do luster) przyklejamy talerz na ścianie kuchni lub salonu.

 • Wiesława Paczkowska doświadczona gospodyni domowa Łatwe wizytówki: Do złożonych fantazyjnie i ustawionych na talerzach serwetek przyczep spinaczami do bielizny(...)}}--> W wydmuszce delikatnie powiększ otwory. Lukrem napisz na niej imię biesiadnika, wsuń łodyżkę tulipana. Gotowe! Oprócz wizytówek, przy nakryciach znaleźć...

 • Elegancki stół wielkanocny w dwóch odsłonach

  Wielkanocne śniadanie to uroczysta okazja. Małgorzata Kalenik, architekt, podpowiada, jak pięknie, modnie i niedrogo ozdobić stół, przy którym zasiądzie cała rodzina.

 • Boże Narodzenie -Co jest modne tym sezonie?

  Boże Narodzenie każdego roku jest wydarzeniem! Cała Rodzina zasiądzie razem przy świątecznym stole. Choinka stanowi ważny element świątecznej dekoracji bo przecież pod nią co roku czekają na nas wymarzone prezenty.

 • Pięknie przystrojony, podkreśla to, jak niezwykła okazja do biesiadowania się nadarza. Przy tak udekorowanym stole, każdy może się poczuć jak w luksusowej restauracji, mówi architekt Małgorzata Kalenik.