• Informacje na temat:

  rozstępy medycyna estetyczna

Artykuły na temat: rozstępy medycyna estetyczna
 • Top 3 wśród zabiegów medycyny estetycznej

  Możemy się upiększyć na różne sposoby. Medycyna estetyczna oferuje nam coraz nowsze rozwiązania problemów związanych z defektami urody. W które zabiegi warto inwestować? I przede wszystkim - które naprawdę działają? Prezentujemy trzy sprawdzone metody na rozstępy, łysienie i starzenie się skóry.

 • Lato w pełni, w związku z tym, bardzo dużo uwagi poświęcamy pielęgnacji ciała. Niestety, problemem wielu z nas są trudne do zlikwidowania rozstępy. Na szczęście, z pomocą przychodzi nieinwazyjna medycyna estetyczna.

 • Znajdź swoją metodę na rozstępy

  Lato w pełni, w związku z tym, bardzo dużo uwagi poświęcamy pielęgnacji ciała. Niestety, problemem wielu z nas są trudne do zlikwidowania rozstępy. Na szczęście, z pomocą przychodzi nieinwazyjna medycyna estetyczna.

 • Rewolucja w walce z rozstępami

  Walka z rozstępami jest trudna i kosztowna, ale szykuje się prawdziwa rewolucja. Pomoc nadeszła z nieoczekiwanej strony. To nie medycyna estetyczna i kosmetologia - to sztuka okazała się doskonałym sposobem na rozstępy.

 • Na rozstępy są sposoby!

  Im bliżej lata, tym baczniej przyglądasz się swojemu ciału. Gdy na udach, biodrach lub brzuchu zauważasz rozstępy, nie panikuj. Jeśli zaczniesz walczyć z nimi już dziś, jest szansa, że za kilka miesięcy bez skrępowania założysz bikini. Na rozstępy są sposoby.

 • Czy zabiegi laserowe są skuteczne?

  Medycyna estetyczna wiele zawdzięcza laserom - szerokie spektrum zastosowania i ryzyko powikłań zmniejszone do minimum sprawiły, że tego typu zabiegi cieszą się popularnością zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Czy jednak lasery faktycznie są skuteczne i kiedy warto po nie sięgnąć?

 • Last minute dla pięknej sylwetki

  ...dobrze, jak jeszcze w ubiegłym roku? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i specjalistyczne kosmetyki.

 • Karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla

  Karboksyterapia to bezpieczny zabieg pomagający skutecznie zwalczyć m.in. rozstępy i cellulit. Znajduje także zastosowanie w leczeniu blizn, powstałych w wyniku np. zabiegów operacyjnych czy po cesarskim cięciu.

 • Mankamenty urody, które Polki poprawiają najczęściej

  Zmieniający się wraz z wiekiem kontur twarzy, zwiotczała skóra czy zmarszczki - to największa estetyczna zmora Polek, z którą radzi sobie z łatwością medycyna estetyczna. O zabiegach, na które Polki decydują się najczęściej opowiada dr Agnieszka Bliżanowska.

 • Polka chce zmian

  Aż 75 proc. Polek chciałoby poprawić wygląd swojej twarzy, 78 proc. kobiet mówi "tak" zmianom w wyglądzie całego ciała - wynika z raportu TNS OBOP "Polka i medycyna estetyczna". Co nam najbardziej przeszkadza? Jeśli chodzi o twarz, Polki chcą przede wszystkim poprawić kondycję cery, w wyglądzie ciała na cenzurowanym jest brzuch, a za nim uda i pośladki.

Dyskusje na temat: rozstępy medycyna estetyczna
 • Re: Na rozstępy są sposoby!

  Poznaj zabiegi na rozstępy w naszej klinice Współczesna medycyna estetyczna jest w stanie poradzić sobie z problemem, jaki stanowią rozstępy. Innowacyjne zabiegi mogą skutecznie zredukować ten(...) skorzystać ze specjalistycznych zabiegów oraz laserów medycznych na rozstępy.

 • Re: Chrissy Teigen pokazała rozstępy

  Czasu nie da sie zatrzymac,wiedza o tym zarowno gwiazdy jak i zwylki zjadacze chleba,zadna medycyna estetyczna temu nie zaradzi.

 • Re: Medycyna estetyczna: Jeden zabieg daje wiele efektów

  Rok temu poddałam się zabiegowi zamknięcia naczynek na twarzy IPL laserem-koszt 3000,00 złotych,mało mi pomogło!W tym samym czasie inną głowicą próbowałam usunąć rozstępy koszt 4500,00 złotych totalna klapa!Nie wierzę w "cuda"laserów.Mnie nie pomogło nic,szkoda pieniędzy.Lepiej wydać pieniądze na dobrą pielęgnację,zainwestować w kremy,balsamy itd.lepsze efekty.

 • Re: Medycyna estetyczna: Jeden zabieg daje wiele efektów

  i znowu jakiś czas temu wpadłam w kompleks.....wiem,wiem nie ma ideałów....muszę popracować nad sobą aby zignorować te rozstępy:)