• Informacje na temat:

  relaks umyslu

Artykuły na temat: relaks umyslu
 • Relaks po japońsku

  Stres można pokonać! Zobacz, jak w pięć minut skutecznie zapanować na emocjami dzięki japońskiej technice relaksacji.

 • Kąpiel dla ciała i umysłu

  Relaks w wannie może być jak medytacja. Pozwoli ci zapomnieć o problemach i pobudzić endorfiny. A w lustrze zobaczysz swoją nową twarz.

 • Cudowny relaks na Warmii i Mazurach

  Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od zgiełku, twoja głowa zapomni o stresie, a ciało odżyje? Już takie miejsce znalazłeś! Na Warmii i Mazurach doskonale wypoczniesz i zażyjesz relaksu o każdej porze roku.

 • Po tygodniu pracy przychodzi często moment, w którym marzy się tylko o tym, by zaszyć się gdzieś w lesie, zostawić na chwilę miejskie tempo życia i zafundować sobie dzień czy dwa totalnego odpoczynku. Niczym się w tym czasie nie przejmować, popływać w basenie, zrelaksować się w saunie, pójść na masaż do Spa. I wtedy dobrze jest wiedzieć o miejscach takich jak Hotel Afrodyta Business & Spa...

 • Luksusowy relaks w Trivento

  Salon Trivento mieści się w gwarnej i tłocznej stolicy, jednak jego właścicielka oraz pracownicy zadbali o to, by klientki mogły (choć na chwilę) uwolnić się od męczącego i stale obecnego hałasu ulicy. Trivento jest miejscem, w którym można się zrelaksować, uspokoić myśli, wyciszyć się i…wypięknieć.

 • Aromatyczny relaks

  Aromatyczny relaks Oazą, która pozwala nam na odprężenie i relaks jest nasz dom. Aby stworzyć w nim miłą atmosferę możemy użyć świec zapachowych, dzięki którym wyjątkowy nastrój może zagościć u nas na stałe. Zadbaj o siebie przez zmysły Dobroczynny wpływ zapachu jest nieoceniony. Właściwie dobrany odpręża, relaksuje i poprawia samopoczucie. Tonizuje nastroje, wycisza lub stymuluje do...

 • Stres to często wynik przepracowania. Potraktuj święta jako czas na odprężenie. Wypoczęty umysł łatwiej przyswoi nowe wiadomości do klasówki czy próbnego egzaminu dojrzałości.

 • Sposób na relaks w biurze

  Przed tobą sterty papierów, szef ciągle cię ponagla, telefon nieustannie dzwoni, a petenci wprost nie dają ci spokoju. Terminy, projekty, sprawozdania, faktury a wszystko na wczoraj. Czy w takich warunkach można się zrelaksować? Można, ale trzeba się tego nauczyć.

 • Sposób na relaks w biurze

  Przed tobą sterty papierów, szef ciągle cię ponagla, telefon nieustannie dzwoni, a petenci wprost nie dają ci spokoju. Terminy, projekty, sprawozdania, faktury a wszystko na wczoraj. Czy w takich warunkach można się zrelaksować? Można, ale trzeba się tego nauczyć.

 • Joga - harmonia duszy i melodia umysłu

  ..., relacje z otoczeniem. Relaksacyjny, spokojny model egzystencji proponują nam liczne szkoły jogi. Ciekawą ofertę znajdziemy także w licznych klubach fitness, gdzie coraz częściej wprowadza się zajęcia(...) okrycie - przydadzą się podczas relaksu kończącego zajęcia. Zajęcia jogi zazwyczaj odbywają się w umiarkowanej ciszy oraz w małych grupach, dzięki temu nauczyciel ma możliwość korygowania ćwiczeń...

Wideo na temat: relaks umyslu
 • Hit! Japońska sauna skalna

  Ganbanyoku po japońsku znaczy „skalna kąpiel” lub „skalna łaźnia”. W Japonii jest to najbardziej ceniony i najbardziej popularny rodzaj sauny. Jej zwolennicy podkreślają, że to przyjemność dla ciała, relaks dla umysłu i odnowa dla ducha. Ciepło emitowane z kamieni trzy razy głębiej niż ciepło sauny tradycyjnej wnika w skórę, pobudzając ją do oczyszczenia i odprężenia.