• Informacje na temat:

  przewidywanie plci

Artykuły na temat: przewidywanie plci
 • Emocjonalna płeć

  Wg analiz zespołu badawczego University College London, opublikowanych pod koniec 2011 r., kobiety spodziewając się jakiejś nieprzyjemności przeżywają to dużo silniej, niż mężczyźni w takiej samej sytuacji. Poza tym panie zapamiętują to, co nieprzyjemne dłużej i intensywniej od panów.- U kobiet wzmocniona reakcja emocjonalna rozciąga się na przewidywanie negatywnych zdarzeń, wpływając na ich...

 • 9 rzeczy, które każda kobieta-kierowca powinna wiedzieć o własnym aucie

  Czy wiesz, ile koni mechanicznych ma twoje auto albo skąd się tego dowiedzieć? Czy bez wysiadania z kabiny potrafisz sprawdzić, z której strony masz wlew paliwa? Skąd się dowiesz, w którym roku wyprodukowano twoje opony? Tego typu wiedza na temat własnego samochodu uchroni przed błahymi błędami, które mogą kosztować dużo nerwów i pieniędzy. Oto kilka podstawowych faktów, które powinien znać każdy kierowca. Niezależnie od płci.

 • Kobiety nie są z Wenus, a mężczyźni z Marsa

  Od lat popularne poradniki psychologiczne lansowały obraz nieprzekraczalnych różnic między płciami. Dlatego kobiety miały pochodzić z Wenus, a mężczyźni z Marsa. Z najnowszych badań wynika, że obie płcie pochodzą z Ziemi - twierdzą psycholodzy.

 • Kraj bez dyskryminacji

  Chorwacki parlament przyjął nową ustawę gwarantującą równość płci, która - po raz pierwszy w historii - przewiduje grzywny za dyskryminację ze względu na płeć.

 • Na każdej paczce papierosów inne ostrzeżenie. Na obecnej wyczytałam że palenie moze powodować impotencję. To mi nie grozi, zmiany płci nie przewiduję....

 • Kobiecość i męskość dzisiaj

  "Chłopaki nie płaczą", "kobieta zmienną jest"... to tylko niektóre spośród wielu funkcjonujących w społeczeństwie stereotypów płci. Wciąż jeszcze słyszy się opinie, że nie wypada, aby kobieta była starsza od swojego partnera, a mężczyzna był niższy od swojej partnerki. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak kobiecość i męskość?

 • Dzień od rana będzie bardzo aktywny. Większość z Was będzie czyniło przygotowania do zabawy sylwestrowej. Fryzjer, kosmetyczka i inne przygotowania spowodują,...

 • Impreza andrzejkowa kiedyś i dzisiaj

  Zachowane do dziś wróżby andrzejkowe odzwierciedlają najwcześniejszy charakter tej tradycji - matrymonialny. Udział w Andrzejkach brały wyłącznie niezamężne dziewczęta. Wszystkie magiczne zaklęcia miały na celu przewidywanie miłosnej drogi. Podczas odprawiania wróżb można było poznać imię przyszłego ukochanego, stronę świata, z której przybędzie lub we śnie ujrzeć jego oblicze. Początkowo...

 • Co czeka gwiazdy w 2016?

  My już wiemy! Specjalnie dla SHOW astrolog Miłosława Krogulska sprawdziła, jak ułoży się życie naszych celebrytów. Zobacz, kto się pocieszy po rozstaniu, kto zarobi fortunę, a kto zacznie wszystko od nowa.

 • Dziecko księżnej Kate wcześniakiem?

  Brytyjskie firmy bookmacherskie odnotowały wzrost zakładów na wcześniejsze przyjście na świat dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Prawdopodobieństwo takiego wydarzenia typowane jest 4 do 1.