• Informacje na temat:

  przechowywanie zegarkow

Artykuły na temat: przechowywanie zegarkow
 • Najciekawsze prezenty komunijne

  ...to oni będą wiedzieli najlepiej, o czym marzy ich dziecko. A jeśli nie rower, to może elektryczna hulajnoga? Jest łatwa do składania, dzięki czemu jej przechowywanie i transport np. w bagażniku...

 • Ile znaczą dla nas rodzinne pamiątki

  W święta mamy więcej czasu, by pobyć z rodziną. Możemy też powspominać naszych bliskich, ich ciepło i dobroć. Wyjmujemy więc ulubione zdjęcia, pierścionek mamy, filiżankę babci...

 • Masz problem z przepełnionymi półkami i wieszakami? My mamy pomysły, jak temu zaradzić. Te rozwiązania sprawdziły się w naszych domach!

 • Czas na dodatki: Jak wybierają je najpopularniejsze polskie blogerki?

  Młode, popularne, świetnie ubrane. Ich blogi i kanały w mediach społecznościowych odwiedzają tysiące kobiet, które szukają odpowiedzi na kilka ważnych pytań, np. jak znaleźć swój styl? Jak wyróżnić się z tłumu? Patrycja Rychlik (Patiness), Kinga Litwińczuk (Styl On), Magdalena Kwiatkowska (Meri Wild) i Olivia Kijo - bo o nich mowa – inspirują swoje czytelniczki do eksperymentów z modą i rozwiewają modowe wątpliwości. My postanowiłyśmy zapytać je o trudną sztukę doboru odpowiednich dodatków.

 • Jak trenować pamięć

  Każdego dnia mamy styczność z tysiącami bodźców, które nas rozpraszają. Nic więc dziwnego, że zdarza nam się zapominać o wielu rzeczach. Pomagamy sobie przypomnieniami telefonicznymi lub mailowymi, samoprzylepnymi karteczkami czy wpisami w kalendarzach. Jest jednak kilka sprytnych sposobów zwanych mnemotechnikami, dzięki którym możemy sobie skuteczniej poradzić z zapominaniem.

 • TELEmedycyna

  Już wkrótce będziesz mogła zadbać o zdrowie lepiej niż do tej pory, w dodatku rzadziej chodząc do lekarza. Zbadasz się w domu sama. A specjalista będzie nad tobą czuwać wirtualnie. To możliwe dzięki nowym aplikacjomi urządzeniom telemedycznym.

 • Z pisarzem przed ołtarzem

  ...pokażę?". Celem i sensem jej życia stało się zapamiętywanie i przechowywanie poezji Mandelsztama. "Każdy kolejny dzień rozpoczynała od powtórzenia wybranej partii tekstu, czujnie śledząc, czy w jej...

 • Czy pieniądze dają nam wolność?

  Im więcej mamy pieniędzy, tym bardziej jesteśmy niezależni, wolni, autonomiczni. Liczy się też nowoczesna technologia, którą możemy się posługiwać dzięki pieniądzom - zarobionym lub pożyczonym w banku. Dla pieniędzy wielu z nas zrobi więc dużo, a nawet wszystko. Wierzymy bowiem, że w ten sposób zyskamy to, co w życiu najważniejsze.

 • Wygląd pomaga w karierze

  Twój wygląd i język ciała mogą pomóc ci dostać się na szczyty; mogą też sprawić, że będziesz dalej tkwił tam, gdzie większość ludzi: w połowie drogi lub na samym dole.

 • Nadzieję podaj dalej

  "Razem wygramy z rakiem - to hasło mobilizuje. Przyjaciele "Twojego STYLU" i tym razem okazali się niezawodni. Każdy wybrał ulubioną rzecz i oddał ją na akcję charytatywną.

Zdjęcia na temat: przechowywanie zegarkow