• Informacje na temat:

  prowadzenie e sklepu

Artykuły na temat: prowadzenie e sklepu
 • Twój własny e-sklep

  Jeśli nie do końca odpowiada ci praca na etat, zawsze możesz założyć własny biznes. Samodzielne prowadzenie firmy pozwoli ci na zaoszczędzenie czasu i układanie planu dnia według własnych potrzeb.

 • Jak sprzedawać w sieci?

  Rozwój technologii informatycznych spowodował gwałtowny rozkwit handlu w Internecie. Nowe sklepy powstają jak grzyby po deszczu. Równie popularne są rozbudowane platformy sprzedażowe i serwisy aukcyjne. Sukcesy największych platform są spektakularne i podbudzają wyobraźnię. Jednak zbudowanie dobrego i popularnego sklepu w sieci nie jest sprawą łatwą.

 • Kim Richards podejrzana o kradzież

  Czyżby ciotka Paris Hilton chciała wyjść ze sklepu bez płacenia?

 • ...oryginalnymi rzeczami wykonanymi z materiałów wysokiej jakości, w bardzo przystępnych cenach. Wystarczy raz zajrzeć na fanpage sklepu na Facebooku , by zwariować na punkcie kolorów, szalonych krojów(...) i odpowiedni na prowadzenie tego typu biznesu? Czy duża liczba powszechnie znanych sieciowych marek nie zabije entuzjazmu polskich projektantów? Wszyscy oni zgodnie i z dużym spokojem twierdzą, że nie ma na...

 • Trujące nowalijki?

  Pojawiają się wiosną masowo w sklepach i na bazarkach. Kolorowe, pachnące, chrupiące... Nowalijki są nadzieją na uzupełnienie witamin w naszym organizmie po zimie. Ale czy na pewno są zdrowe?

 • Zakupy to stres

  Jak wygląda dzień Kingi Rusin? Prowadzenie programów "Dzień dobry TVN", "You can dance", do tego własna firma PR?

 • Zamień pasję na dochodowy biznes

  Wszystkiego, co wiem, nauczyłam się sama. To pokazuje, że wystarczy się czymś interesować, mieć wiedzę i być dobrym w tym, co się robi. Wtedy warto zaryzykować i postawić na własny biznes, bo taka praca sprawia naprawdę dużo satysfakcji - mówi Adriana Sadkiewicz, właścicielka sklepu Lili Natura.

 • Rzeczy jedyne w swoim rodzaju

  INTERIA.PL uruchomiła nowy serwis SrebrnaAgrafka.pl, skierowany do miłośników artykułów typu hand made oraz ich twórców. Serwis pełni funkcję sklepu z niepowtarzalnymi, ręcznie tworzonymi przedmiotami oraz przewodnika pokazującego techniki i sposoby ich wykonania. Pośród licznych produktów dostępnych w SrebrnaAgrafka.pl znajdują się m.in.: biżuteria, odzież, dodatki oraz ozdoby do domu i ogrodu.

 • W Marks & Spencer zadbasz o piersi

  W sklepach Marks & Spencer można teraz skorzystać z bezpłatnej usługi dobierania biustonoszy, nauczyć się poprawnego samobadania badania piersi, a także wesprzeć projekt realizowany przez Ruch Społeczny Polskie Amazonki - Poradnia "Apetyt na Życie". Mamy na to czas do końca września.

 • Dalsze plany związane z My Tummy i produkcją odzieży ciążowej

  Kiedy byłam w ciąży potrzebowałam odpowiedniej odzieży dla siebie. Ze smutkiem stwierdziłam, że w sklepach wybór dla przyszłych mam jest praktycznie żaden,...

Wideo na temat: prowadzenie e sklepu
 • Michel Moran: Bez żony nie dałbym rady

  Michel Moran prowadzi w telewizji program "Doradca smaku" i jest jurorem "MasterChefa", a niedawno do sklepów trafiła jego książka. Moran zdradził, jak godzi wszystkie obowiązki z prowadzeniem własnej restauracji. TVN/x-news

Dyskusje na temat: prowadzenie e sklepu
 • Re: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

  oczywiście, że prowadzenie takiego sklepu się opłaca... tylko musisz mieć naprawdę dobrą hurtownie odzieży używanej,a o to już nie zawsze tak lekko, u nas w mieście lumpeks często widze bierze odzież z hurtowni Werona i dosyć dobrze prosperuje ten sklep... i mają fajne ceny więc pewnie zakup w hurcie to muszą być grosze ..

 • nic dodać nic ująć

  zostaje mi mnóstwo wolnego czasu. Nie wiem, dlaczego prowadzenie domu jest dla kobiet takim problemem, skoro można tak szybko się z tym uporać. Wystarczy odpowiednio zorganizować sobie pracę. Na kolację(...) na dwa dni to aż nadto. Muszę tylko pamiętać, żeby zdejmować buty, a psu wycierać łapy. Poza tym czuję się świetnie. Środa Mam wrażenie, że prowadzenie domu zajmuje jednak więcej czasu, niż