• Informacje na temat:

  projektowanie kuchni

Artykuły na temat: projektowanie kuchni
 • Design czy funkcjonalność? Projektujemy wymarzoną kuchnię

  Podczas projektowania kuchni warto pamiętać, że nierzadko jest to centralna przestrzeń w domu, pozwalająca spotkać się wszystkim członkom rodziny podczas wspólnego posiłku bądź jego przygotowywania. Dobrze jest zadbać, żeby zastosowane rozwiązania były nie tylko praktyczne, ale także tworzyły spójną estetycznie wizję sprzyjającą miłemu spędzaniu czasu.

 • Przedstawiamy założenia praktycznej kuchni. Zobacz, co możesz zmienić w swojej, by była bardziej funkcjonalna.

 • Czarno-biała kuchnia. Intrygująca aranżacja nadal modna!

  Kuchnia urządzona w czarno-białych kolorach jest intrygująca, minimalistyczna, nowoczesna, ale i kontrastowa. Warto zadbać, aby projektant uwzględnił więcej białych elementów, np. większość mebli, całość przełamując dodatkami, takimi jak np. czarna lodówka czy okap, ciemne ściany, szklane dodatki itp. Podpowiadamy, jak urządzić czarno-białą kuchnię.

 • Kuchenne trendy w 2017 roku – na co zwrócić uwagę projektując kuchnię?

  Drewno w naturalnym odcieniu oraz butelkowa zieleń – te dwa elementy będą dominujące w projektach nowoczesnych kuchni w 2017 r.

 • Kucharz powinien być otwarty na smaki

  Nigdy na poważnie nie marzył o byciu profesjonalnym kucharzem. Kulinarną pasję zaszczepiła w nim babcia. Dzięki niej nauczył się być restauratorem, a nie biznesmenem. Jaki jest przepis na sukces w świecie pełnym kulinarnych blogów i aspirujących szefów kuchni? Mateusz Gessler zdradza swoją metodę!

 • Mieczysław Hryniewicz: Chcę korzystać z życia

  Dlaczego gwiazdor serialu „Na Wspólnej” nigdy nie pomaga żonie w kuchni? Dowiecie się z rozmowy, w której opowiada nam o domu i bliskich.

 • Longstory: Oryginalne printy

  Personalizacja - to trend, do którego bez wątpienia należeć będzie przyszłość. Obecny nie tylko w modzie, ale także w muzyce, wystroju wnętrz, propozycjach szefów kuchni.... Pomimo zalewu produktów ze sklepów sieciowych, pragniemy zachować i podkreślić swój indywidualizm. Personalizacja to podstawa bycia oryginalnym. Coraz więcej osób chce mieć specjalnie dla niego zaprojektowany t-shirt...

 • Anne Applebaum: Kwaśny smak Polski

  Światowej sławy dziennikarka i komentatorka polityczna, laureatka Pulitzera. Prywatnie żona marszałka sejmu Radosława Sikorskiego, pani na dworku w Chobielinie. Gotuje, uprawia ogród i popularyzuje naszą kuchnię wśród swoich rodaków w książce "Przepisy z mojego ogrodu". Łukaszowi Modelskiemu opowiada, jakie smaki odkryła w Polsce.

 • ...buzuje w mojej głowie. rytm za rytmem. szum i bełkot. imprezowe zapusty zakończyłam posłusznie. projektowałam kuchnie i szafy przez pare godzin. zadzwonił...

 • Funkcjonalność wnętrza

  ...się  sposobem urządzania, porą doby oraz częstotliwością użytkowania. Do przestrzeni dziennej należą, poczynając od wejścia, korytarz, salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, WC oraz wszelkie pomieszczenia(...) o odpowiedniej wielkości, warto pozostawić je otwarte i połączyć z inną częścią lokalu bądź domu. W wielu sytuacjach zespala się kuchnie z pokojem dziennym, co ułatwia ich funkcjonowanie oraz komunikacje...

Wideo na temat: projektowanie kuchni
 • Dom mody od kuchni. Jak wygląda praca Joanny Przetakiewicz?

  Joanna Przetakiewicz pokazała w "Dzień Dobry TVN", jak wygląda dzień projektanta mody. Od czego zaczyna pracę? Jak wygląda projektowanie sukni? A w studiu programu Julia Banaś, która podbija zagraniczne rynki mody, zdradziła, czy zawsze chciała zostać modelką. Jaki był jej pierwszy duży pokaz mody? Czy ktoś sugerował jej zmianę wizerunku?