• Informacje na temat:

  program telewizyjny na dzis

Artykuły na temat: program telewizyjny na dzis
 • Znaleźli miłość w programie telewizyjnym

  Program „Apetyt na miłość” emitowany w stacji TVN Style ma rzeszę wiernych fanów. Trudno się dziwić – dzięki kulinarnym randkom telewizyjnym poznało się już kilka, szczęśliwych do dziś, par.

 • Dominika Gwit wystąpi w popularnym programie?

  ...swój styl życia i schudła ponad 50 kilogramów. Swoje zmagania postanowiła opisać w książce "Moja droga do nowego życia". Przy okazji jej wydania była zapraszana do programów śniadaniowych i na(...)". Ostatnio sieć obiegła wiadomość, jakoby 30-latka miała wziąć udział w kolejnej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Informację jako pierwszy podał "Super Express". Sama Gwit nie potwierdziła jeszcze tych...

 • Paulina z "Rolnika…" podrywa uczestnika innego programu

  Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy tzw. „programów randkowych” po zakończeniu zdjęć często nawiązują ze sobą kontakt.

 • Romanse i miłości w polskich programach rozrywkowych

  Doniesienia o kolejnych romansach, związkach czy ślubach uczestników programu „Rolnik szuka żony” każdorazowo wywołują wśród internautów spore poruszenie. Podane w pastelowych kolorach i okraszone łzami Marty Manowskiej opowieści o wielkiej miłości (lub przeciwnie – „braku tego czegoś”) uruchamiają w ludziach słabość do podglądactwa i tęsknotę za love story w polskim wydaniu.

 • Wielki Test o Żywności - już dziś!

  Czy wszyscy Polacy w Wigilię jedzą barszcz? Gdzie na deser podaje się kutię? Jak smakuje ciasto z suską sechlońską? Być może takie pytania padną podczas Wielkiego Testu o Żywności, który odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30 - także na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 • Woźniak: Dzieci są dziś wymagające. Trudno je ściągnąć do teatru

  ...komputerowych. Zdaniem Aleksandry Woźniak media przyzwyczaiły dzieci i nastolatków do niesamowitych efektów specjalnych i nieskomplikowanego przekazu. - Jak my mieliśmy do wyboru jako dzieci parę programów telewizyjnych i trzepak, to dla nas po prostu świat teatru był magią. Teraz są tak wspaniale zrobione filmy z efektami, np. "Avatar" czy "Kosogłos". To są filmy, które tak porywają w sensie tych...

 • Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów zdjęciem sprzed lat

  Martyna Wojciechowska od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. Karierę telewizyjną rozpoczęła w programie "Automaniak", w kolejnych latach była prowadzącą "Dzieciaków z klasą" czy kultowego dziś reality show "Big Brother". Od 2009 roku realizuje swoją podróżniczą pasję prowadząc program "Kobieta na krańcu świata".

 • Tak wyglądało "Baby Shower" u Szelągowskiej?

  Dorota Szelągowska jest jedną z ulubionych osobowości telewizyjnych Polaków. W licznych programach podpowiada, jak niedrogo i pomysłowo urządzić dom czy mieszkanie.

 • Marcin Prokop przeszedł metamorfozę

  Marcin Prokop należy do grona najbardziej lubianych „osobowości telewizyjnych”. Dziennikarz razem z Dorotą Wellman prowadzi program „Dzień dobry TVN”.

 • Katarzyna Dowbor: Czasami marzę, by być małą blondynką

  Jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Od trzech lat prowadzi popularny program „Nasz nowy dom”.