• Informacje na temat:

  program telewizyjny na dzis

Artykuły na temat: program telewizyjny na dzis
 • Znaleźli miłość w programie telewizyjnym

  Program „Apetyt na miłość” emitowany w stacji TVN Style ma rzeszę wiernych fanów. Trudno się dziwić – dzięki kulinarnym randkom telewizyjnym poznało się już kilka, szczęśliwych do dziś, par.

 • Romanse i miłości w polskich programach rozrywkowych

  Doniesienia o kolejnych romansach, związkach czy ślubach uczestników programu „Rolnik szuka żony” każdorazowo wywołują wśród internautów spore poruszenie. Podane w pastelowych kolorach i okraszone łzami Marty Manowskiej opowieści o wielkiej miłości (lub przeciwnie – „braku tego czegoś”) uruchamiają w ludziach słabość do podglądactwa i tęsknotę za love story w polskim wydaniu.

 • Wielki Test o Żywności - już dziś!

  Czy wszyscy Polacy w Wigilię jedzą barszcz? Gdzie na deser podaje się kutię? Jak smakuje ciasto z suską sechlońską? Być może takie pytania padną podczas Wielkiego Testu o Żywności, który odbędzie się już dziś. Początek o godz. 20.30 - także na stronach Interii, równolegle z programem na żywo w TVP1. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 • Woźniak: Dzieci są dziś wymagające. Trudno je ściągnąć do teatru

  ...komputerowych. Zdaniem Aleksandry Woźniak media przyzwyczaiły dzieci i nastolatków do niesamowitych efektów specjalnych i nieskomplikowanego przekazu. - Jak my mieliśmy do wyboru jako dzieci parę programów telewizyjnych i trzepak, to dla nas po prostu świat teatru był magią. Teraz są tak wspaniale zrobione filmy z efektami, np. "Avatar" czy "Kosogłos". To są filmy, które tak porywają w sensie tych...

 • Tak wyglądało "Baby Shower" u Szelągowskiej?

  Dorota Szelągowska jest jedną z ulubionych osobowości telewizyjnych Polaków. W licznych programach podpowiada, jak niedrogo i pomysłowo urządzić dom czy mieszkanie.

 • Katarzyna Dowbor: Czasami marzę, by być małą blondynką

  Jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Od trzech lat prowadzi popularny program „Nasz nowy dom”.

 • Potrzebowałam nowej przygody

  Monika Brodka - wokalistka, muzyk, autorka, kompozytorka. Laureatka III edycji programu telewizyjnego „Idol”. Nagrała cztery albumy. Wielki sukces przyniosła jej przełomowa w karierze płyta „Granda” z 2010 r. (dwukrotnie pokryła się platyną). Dziś opowiada o swoim sukcesie i drodze do niego.

 • Maja Sablewska na zdjęciu z dzieciństwa

  Maja Sablewska karierę zawodową rozpoczęła od pracy w charakterze niani. Dziś jest znaną stylistką i prowadzi programy telewizyjne, które cieszą się popularnością.

 • Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę

  Dorota Szelągowska należy do osobowości telewizyjnych cieszących się niesłabnącą sympatią widzów.

 • Dziś każda stacja telewizyjna ma program o kuchni. Internetowe blogi kulinarne notują miliony wejść, a książki z przepisami nie schodzą z list bestsellerów. Jedzenie jest teraz modniejsze od bycia na diecie. To już nowy styl życia.