• Informacje na temat:

  prezent na ślub

Artykuły na temat: prezent na ślub
 • Ślub Pippy Middleton

  I stało się! To dziś młodsza siostra księżnej Kate, Pippa Middleton stanęła na ślubnym kobiercu. Jej życiowym wybrankiem jest James Matthews, dyrektor generalny korporacji Eden Rock Capital Management, a także były rajdowiec i jeden z najbogatszych mężczyzn w kraju. Prezentujemy zdjęcia z ceremonii.

 • Srebrne sztućce - idealny prezent na każdą okazję

  Choć sezon komunii i ślubów trwa w najlepsze, często mamy problem z wyborem odpowiedniego prezentu.

 • Szukasz pomysłu na oryginalny prezent na ślub lub na urodziny przyjaciółki, a może nie wiesz, co podarować osobie, której chcesz zaimponować? Surrealistyczne, pokryte złotem lub patyną kubki z kopytkami, pieprzniczka i solniczka dodające posiłkowi pikanterii albo kubek dla fanów Batmana – wszystkie wykonane ręcznie, mogą być odpowiedzią na to pytanie.

 • 5 pomysłów na prezent dla faceta

  Zbliża się szczególna okazja? Chciałabyś sprawić swojemu chłopakowi, kumplowi, tacie albo bratu naprawdę fajny prezent, ale nie masz pojęcia, co to mogłoby być? Tak naprawdę nie potrzebujesz wcale dużego budżetu, a jedynie kreatywności. Oto 5 pomysłów na podarunki dla faceta.

 • Michael C. Hall wziął potajemny ślub

  Michael C. Hall wziął potajemny ślub z partnerka Morgan Macgregor.

 • Prezent ślubny. Jaki wybrać, by został zapamiętany na długo?

  Gorący sezon ślubów ruszył pełną parą. Wiąże się to z wieloma dylematami. Oczywiście poza tym, co na siebie włożyć, jaką zrobić fryzurę czy makijaż, pojawia się pytanie – co z prezentem dla nowożeńców? Czy pójść na łatwiznę i podarować kopertę z pieniędzmi, czy może pokusić się o nieco bardziej oryginalny, ale przydatny prezent? Szczególnie, jeśli ten wyjątkowy dzień w życiu należy do bliskich ci...

 • W każde święta od bliższej i dalszej rodziny otrzymuję prezenty, które rzadko kiedy są trafione. Dlatego chciałam w tym roku zaproponować moim bliskim, żeby się zrzucili na prezent dla mnie. Zastanawiam się, jak to zrobić, żeby nikt nie poczuł się urażony? Olga z Czeladzi.

 • Kogo bardzo ucieszy jej ślubny prezent?

  ...​Już w najbliższą sobotę, 14 lutego, Halina Mlynkova (36) weźmie ślub ze swoim ukochanym i menadżerem, Leszkiem Wronką (53). Ceremonia odbędzie się w zabytkowym zamku w centrum czeskiej Pragi.

 • Ślub 18 godzin przed śmiercią. Te zdjęcia obiegły cały świat

  ...w walce z rakiem - powiedział David telewizji NBC. Para wybrała nawet datę ślubu - 30 grudnia 2017 roku. Oboje wierzyli, że uda im się, wbrew wszystkiemu, pokonać chorobę. Tak się jednak nie stało(...). Przyjaciele, rodzina, a nawet lekarze zareagowali wspaniale. Ich ślub odbył się 30 grudnia 2017 roku. Ponieważ Heather była zbyt słaba, by wstać z łóżka, ceremonię z udziałem najbliższych zorganizowano...

 • Królewski ślub Meghan i Harry'ego

  Trwa najważniejsze wydarzenie towarzyskie w Wielkiej Brytanii, ślub księcia Harry'ego i aktorki Meghan Markle. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Elton John z mężem, Serena Williams, państwo Beckham, James Blunt, a także George i Amal Clooney. Trwa ceremonia zaślubin. Mamy pierwsze zdjęcia sukni Meghan Markle.

Zdjęcia na temat: prezent na ślub
Dyskusje na temat: prezent na ślub