• Informacje na temat:

  postępowanie z agresywnymi ludzmi

Artykuły na temat: postępowanie z agresywnymi ludzmi
 • Dominujący i władczy choleryk

  Choleryk to rodzaj temperamentu. Wyróżnił go już Hipokrates wraz z innymi trzema typami temperamentu. Choleryk jest przeciwieństwem flegmatyka, osobą pobudliwą z tendencją do bycia agresywną i stale niezadowoloną.

 • Wojna o wszystko – oblicza kobiecej rywalizacji

  Psychologowie i socjologowie biją na alarm – Polki robią się agresywne. A najczęściej kierują swoją złość wobec własnej płci. Co sprawia, że zaczynamy traktować siebie jak wrogów niemal w każdej życiowej sytuacji?

 • Sonia Maciuszek: ekspertka od psów

  Co zrobić z psem, który demoluje mieszkanie lub jest agresywny lub co gorsza ma depresję? Sonia Maciuszek, psia behawiorystka, odpowiada na pytania o swoją pracę z psami i ich opiekunami

 • ​Jakie są największe wady twojego znaku zodiaku?

  Jakie cechy twojej osobowości najbardziej irytują twoich bliskich? Co jest najsłabszą stroną twojego charakteru? Gwiazdy znają odpowiedź!

 • Przeczytałam twój wpis dwa razy. I tak pierwsze co mi się nasunęło to : Skąd u Ciebie chęć wprowadzenia dziennikowej Cenzury ? Piszesz, że « zawsze...

 • Katarzyna Michalak: Zło nie ma sumienia

  Absolutnie nie rozumiem kobiet, które dają sobą pomiatać, są bite, gwałcone i poniżane przez swoich "ukochanych". One mają przecież wybór, mogą uciec, zacząć życie od nowa. Tutaj mogę usłyszeć: "Jej łatwo powiedzieć, bo ona nie wie...". Otóż wiem - mówi Katarzyna Michalak, autorka bestsellerowych książek, w tym ostatniej - "Leśna polana", w której porusza między innymi kwestię przemocy domowej i wpływu na życie jej ofiar.

 • Dostać w ryj od ryja, czyli gwiazdy kontra paparazzi

  ...uderzyłem. Nic takiego nie miało miejsca, mam na to pięciu świadków. - Nikt nie usłyszał zarzutów. Postępowanie zostało wszczęte. Biegli ocenią obrażenia ciała. Po ich opinii prokurator zdecyduje(...). Prokuratura Rejonowa Żoliborz umorzyła jednak postępowanie przeciwko Szymonowi Majewskiemu, ponieważ nie dopatrzyła się w jego zachowaniu naruszenia interesu społecznego. *** Fragment książki...

 • Jak żyć pani Doroto?

  Normalnie wyjątkowy magazyn. Takie jest hasło nowego miesięcznika dla kobiet. Kto mógł zostać jego twarzą? Wybór był oczywisty! Osoba, która niczego nie udaje, ma wyraziste poglądy, angażuje się w trudne sprawy i jest pełna energii. Za to ludzie ją szanują. Co wie o Polkach? Dlaczego dojrzałość jest fajna? I dlaczego lubi swoje zmarszczki? Z Dorotą Wellman, redaktor kreatywną pisma „Well”, rozmawia Magda Jaros, jego naczelna.

 • Monika Krzywkowska: Kocham i nienawidzę jednocześnie

  Tak mówi o swoim zawodzie aktorka, która przypomniała o sobie świetną rolą w serialu „Skazane”. Dzieli się też patentem na udany związek i opowiada o zmaganiach z ciężką chorobą. „Test na dzielność oblałam”, wyznaje szczerze.

 • Depresja: Już nie musimy się jej wstydzić

  ​Do niedawna była tematem tabu, dzisiaj przyznaje się do niej wiele znanych osób. Robią dobrą robotę: zachęcają do terapii!