• Informacje na temat:

  porwanie

Artykuły na temat: porwanie
 • Porwanie

  piękna niespełniona miłość.

 • Najgłośniejsze porwanie przedwojennej Polski

  ...umówione miejsce, Drewniak zaś nie miał nawet przy sobie pieniędzy na zapłacenie rachunku w restauracji. I dziecko ocalało . Redaktorzy brukowców byli zachwyceni. Porwanie dziecka w celu wymuszenia(...) prokuratorski wreszcie ukończył akt oskarżenia. Zamiast jednak dalej rozgrzewać emocje, dziennikarze nagle zaniemówili. Manhattan w Warszawie Dotąd porwanie wyobrażali sobie tak, jakby nastąpiło...

 • Meghan Markle porwana. I nie byli to terroryści

  ... Ostatnio spędziła dwa dni na szkoleniu z bezpieczeństwa, w ramach którego odbyło się sfingowane porwanie. Meghan była "ratowana" przez uzbrojonych żołnierzy SAS. Były oficer SAS w rozmowie z Expressem powiedział, że choć Meghan wiedziała, że sytuacja jest zaaranżowana i tak musiała być przerażona. W czasie szkolenia używa się prawdziwej amunicji, by osoba, która je przechodzi, wiedziała jak...

 • Porwanie Sabinek

  8 czerwca 2013 r., w ramach obchodów Roku Tuwima, w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu.

 • Anna Karczmarczyk dała się porwać

  W jej życiu zawodowym wiele się dzieje. Jednak tym razem aktorka postanowiła odłożyć sprawy zawodowe na bok i ruszyć w podróż. Dokąd i z kim?

 • Porwali do walca całą Polskę

  Nikt się tego nie spodziewał. Maturzyści zachwycili przybyłych na studniówkowy bal gości. Film z ich studniówki w sieci obejrzały miliony. Czym przekonali do siebie publiczność?

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Anna Nowak - Ibisz dała się porwać

  Prezenterka telewizyjna, znana jako Pani Gadżet postanowiła odpocząć wraz z synem w Emiratach Arabskich. Ferie to doskonały czas na wspólną podróż.

 • Let’s dance! Daj się porwać tanecznym rytmom

  Daj się porwać muzyce, poczuj rytm całą sobą i przygotuj się na podróż, która obejmie nie tylko twoje ciało, ale i umysł. Taniec to dawka pozytywnej energii, zdrowej porcji ruchu, wspaniały sposób na spędzenie czasu, a przy tym ćwiczenia. Najwyższy czas, abyś i ty odkryła swoje nowe ja.

 • Porwane dżinsy: jak zrobić dziury w spodniach?

  Każda z nas ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę dżinsów. Te, które już zdążyły nam się znudzić możemy szybko i łatwo odświeżyć! Moda na potargane dżinsy wciąż ma się dobrze - już wiadomo, że będą one hitem kolejnej jesieni! Zamiast kupować kolejne, wypróbuj ten prosty i szybki sposób!

Zdjęcia na temat: porwanie
Wideo na temat: porwanie
 • Rick Ross jest podejrzewany o porwanie

  Rick Ross kolejny raz został zatrzymany przez policję. Raper wraz ze swoim ochroniarzem został zamknięty w więzieniu pod zarzutem porwania i pobicia. Mężczyźni wtargnęli do posiadłości nieznanego mężczyzny i pobili go z użyciem pistoletu. Biuro Ochrony Szeryfa w hrabstwie Fayette potwierdziło aresztowanie Ricka Rossa, jednak odmówiono udzielenia szczegółowych informacji. To już nie pierwszy zatarg rapera z prawem. W czerwcu Ross został zatrzymany za posiadanie marihuany. (Źródło: CNN Newssource)

 • Były partner zmarłej Bobbi Kristiny Brown oskarżony o pobicie i porwanie nowej dziewczyny

  Nick Gordon aresztowany na Florydzie. Były partner zmarłej Bobbi Kristiny Brown jest oskarżony o użycie przemocy wobec swojej obecnej dziewczyny. Partnerka zadzwoniła na policję z ich domu i wyznała, że została pobita. Nick Gordon był oskarżany o spowodowanie śmierci córki Whitney Houston. W listopadzie sędzia zadecydował, że musi zapłacić 36 mln dolarów spadkobiercom dziewczyny. Bobbi Kristinę Brown znaleziono martwą w wannie. W jej krwi wykryto morfinę, kokainę, alkohol i lekarstwa. (x-news)

 • Beata Szydło porwana do tańca na spotkaniu wyborczym

  Beata Szydło podczas podróży po kraju szydłobusem odwiedziła we wtorek (4.08) województwo łódzkie. Podczas jednego ze spotkań z wyborcami kandydatka PiS na premiera została zaproszona do tańca. (TVN24/x-news)

Dyskusje na temat: porwanie