• Informacje na temat:

  porownanie samochodow

Artykuły na temat: porownanie samochodow
 • Rodzinny samochód: Czym kierować się przy wyborze?

  Większość polskich rodzin nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Trudno sobie wyobrazić codziennie odwożenie dzieci do szkoły, zakupy czy weekendowe podróże bez niezawodnego i bezpiecznego auta.

 • Produkcja kanapek jest tak szkodliwa dla środowiska, jak eksploatacja milionów samochodów

  ​Przemysłowa produkcja kanapek jest tak szkodliwa dla środowiska jak eksploatacja kilku milionów samochodów - to wynik badań uczonych z Uniwersytetu w Manchesterze.

 • Kobiety, buty i samochody

  ...? Nie, nie. Kobieta, która udała się do salonu samochodowego, najpierw przejdzie się po nim niespiesznym krokiem, obejrzy wszystkie modele, NIE ZAGLĄDAJĄC IM POD MASKĘ. A następnie podejdzie do stojącego...

 • ​Wenecja i jej europejskie siostry

  Jest tylko jedna, ale wiele miast szczyci się porównaniami do niej. Kanały zamiast ulic, łodzie zamiast samochodów. Wysepki, mosty tworzą wyjątkową atmosferę. Do znalezienia nie tylko we Włoszech.

 • Żarówki LED – trend oświetleniowy w 2018!

  Wystarczy jedna żarówka LED, by obniżyć zużycie energii aż o 85% w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami! Wiele mówi się również o trwałości i wydajności żarówek LED. Dlaczego jeszcze warto w nie zainwestować?

 • Jungfrau Top Ski Region: Tu pociągi służą za wyciągi

  Topowy? 200 kilometrów tras to nic wielkiego w porównaniu z francuskimi Trzema Dolinami (600 km) czy francusko-szwajcarskimi Bramami Słońca (650 km). Ale Jungfrau Top Ski Region ma legendarną trasę zjazdową, pociągi służą tu również za wyciągi, a w kategorii "najpiękniejszy" śmiało może rywalizować z topowymi stacjami narciarskimi.

 • Wiosną wielu z nas decyduje się na odświeżenie mieszkania i generalne porządki. Na rynku wiele jest środków czystości i sprzętów AGD, które są pomocne przy dbaniu o czystość w naszych czterech kątach. W ich wyborze pomogą internetowe porównania i zestawienia produktów. Sieć sklepów Neonet opracowała ranking odkurzaczy niezbędny w trakcie wiosennych porządków.

 • Motyle w brzuchu

  Motyle w brzuchu.Strasznie się przed nimi bronimy, ale chyba nie umiemy bez nich żyć. Dopadają nas znienacka, omamiają, powalają na łopatki, kłują w brzuchu, rozrywają od wewnątrz, czasem powodują nawet odruch wymiotny, czy rozwolnienie. Nie da się tego stanu z niczym porównać. Sprawia, że przeobrażamy się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia i jesteśmy młodsi o ładnych parę lat. To uczucie jest jak narkotyk, którego potrzebujemy codziennie w większej dawce. Nie jest ono jednak na...

 • Miasto otwarte

  Rzym to nie tylko warstwy nakładającej się na siebie odwiecznej historii. Z niczym nie da się porównać bezpretensjonalnej i wybitnej kuchni dostępnej na każdym rogu, wesołego nocnego życia i spaceru przez park pełen kwitnących pomarańczy.

 • Feminizm po arabsku

  O co walczą arabskie feministki od stóp do głów odziane w chusty? O to, by móc samej wyjść z domu albo prowadzić samochód. O tym, czy Arabska Wiosna zmieniła sytuację kobiet w krajach muzułmańskich opowiada Tanya Valko, autorka powieści rozgrywających się w realiach krajów arabskich.