• Informacje na temat:

  polka drewniana

Artykuły na temat: polka drewniana
 • Domy drewniane w polskim klimacie? Tak, ale…

  Domy drewniane urzekają estetyką i paradoksalnie nierzadko zachęcają ceną. Czy jednak ich budowa w polskim klimacie w ogóle ma sens? Aby odpowiedzieć na tak postawione pytanie, trzeba zwykle rozpatrzyć kilka szczególnych warunków.

 • Paweł Jabłoński z Kalisza: Grillowanie czas zacząć! Ja już jestem przygotowany. Zrobiłem wygodna półkę-pomocnika. Trzy drewniane skrzynki po owocach przybiłem...

 • Bez silnika i toalety. Pierwsze Polki w rejsie na Islandię

  ...wagę jachtu i zyskać przestrzeń wewnątrz – opowiada Dobrochna „Brożka” Nowak, jedyna Polka, która przepłynęła z Polski na Islandię i z powrotem.

 • Półka z trendami

  Ni to kiczowaty supermarket, ni to modny klub czy muzeum sztuki współczesnej. W concept stores kupuje się niepowtarzalne idee i świeże inspiracje, a ich klienci wyznaczają trendy. I słono za to płacą.

 • Test: Okulary Gepetto

  Przejechały ze mną Jawę, Bali i wybrzeże Bałtyku. Drewniane, ręcznie robione okulary Gepetto przetrwały w podróżnej torbie, na wulkanie, Openerze i w azjatyckich autokarach. To znaczy, że przetrwają wszystko.

 • Jeśli masz drewnianą paletę, można z niej zrobić półkę. Do mieszkań w wiejskim stylu lub młodzieżowych.

 • Ciasto czekoladowe z kardamonem

  Gorzka czekolada i kardamon to naprawdę wyjątkowy duet. Dodatek przyprawy sprawia, że nawet średniej jakości tabliczka smakuje jak ta z najwyższej półki. W tym przepisie kardamon czaruje cytrusową nutą i kwiatowo-drzewnym aromatem, a bakalie nadają ciastu królewski charakter.

 • Masz problem z przepełnionymi półkami i wieszakami? My mamy pomysły, jak temu zaradzić. Te rozwiązania sprawdziły się w naszych domach!

 • Jak sprytnie powiększyć szafę

  Szafa pęka w szwach? Nie musisz od razu wzywać stolarza, aby dorobił dodatkowe półki. Zorganizuj szafę po nowemu, a sama się zdziwisz, ile się w niej jeszcze zmieści nowości z tego sezonu.

 • Mądry Polak po szkodzie? Nie, jeśli jest... Polką. Każda z nas ma bowiem wystarczająco dużo wyobraźni, by zapobiegać nieszczęściom, zamiast naprawiać ich skutki. Zwłaszcza, że zwykle wymaga to naprawdę niewiele wysiłku!

Dyskusje na temat: polka drewniana
 • Re: co sie komu podoba...

  swoja polka kuchnie, tylko po co podajesz za przyklad ameryke? rownie dobrze mozesz nam opowiedziec o swoich wrazeniach, bez krytykowania polskiej kuchni w oparciu o amerykanska kuchnie. a tak - to twoj(...) ona, tak jak napisałam, drewniana, bez drutów. To podwoi jej koszt, bo chociaz w Polsce drewna pod dostatkiem, jest jednak ono drogie.Kosze wiklinowe do kuchni na półki? Nie, zdecydowanie nie.Mój wpis

 • Re: co sie komu podoba...

  obserwacje i przemyslenia. i nawet rozumiem - wszak tworzysz swoja polka kuchnie, tylko po co podajesz za przyklad ameryke? rownie dobrze mozesz nam opowiedziec o swoich wrazeniach, bez krytykowania polskiej(...). Oczywiście, że moge mieć kuchnię jaka zamarzę. Będzie więc ona, tak jak napisałam, drewniana, bez drutów. To podwoi jej koszt, bo chociaz w Polsce drewna pod dostatkiem, jest jednak ono drogie.Kosze

 • Re: co sie komu podoba...

  w ameryce).zgadza sie, to sa twoje obserwacje i przemyslenia.i nawet rozumiem - wszak tworzysz swoja polka kuchnie, tylko po co podajesz za przyklad ameryke? rownie dobrze mozesz nam opowiedziec o swoich(...)... I jednakowe żołądki tez mieliśmy. Oczywiście, że moge mieć kuchnię jaka zamarzę. Będzie więc ona, tak jak napisałam, drewniana, bez drutów. To podwoi jej koszt, bo chociaz w Polsce drewna pod dostatkiem, jest