• Informacje na temat:

  policjant

Artykuły na temat: policjant
 • Roznerski: chciałbym zagrać złego policjanta

  W rolę nieliczącego się z uczuciami innych właściciela kwiaciarni wcieli się Mikołaj Roznerski w serialu "Powiedz tak!" - premiera 1 marca. Aktor chciałby kiedyś zagrać złego policjanta. - Może z moją plastusiowatą twarzą ktoś mi taką rolę powierzy - żartuje.

 • Marcin Prokop: „Dobry” policjant

  ..." i "dobrego" policjanta nie umawialiśmy, tak po prostu wyszło. Jakim cudem takie dwie silne osobowości się dogadują? - Myślę, że kluczem jest prywatna sympatia, którą się darzymy i która została...

 • Instagram zakochał się w przystojnym policjancie

  Roman Karplyuk ma 25 lat, w zeszłym roku wstąpił do moskiewskiej policji i jest wyjątkowo fotogeniczny, a mundur policyjny dodaje mu jeszcze uroku. Roman ma już prawie 192 tys. fanów na Instagramie. Zobacz inne zdjęcia przystojnego policjanta:

 • Mamy nosa do naciągaczy „na wnuczka” i „na policjanta”

  ...podszywają się pod policjanta lub funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego - ostrzega Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. W ujawnieniu oszustw pomagają także bankowcy. Publikujemy relacje(...) w systemie - wdową była od dawna. Nie interesowała ją wysokość rat ani koszty kredytu. Na moje pytania odpowiadała jak automat. Była taka nieufna, bo człowiek, który przez telefon podał się za policjanta...

 • Policjant w cywilu

  Sting wystąpił 24 września przed 150-tysięczną widownią na torach wyścigów konnych na Służewcu. To był piąty koncert Stinga w Polsce.

 • Czy można pomylić policjanta ze stripteaserem? Okazuje się, że nie jest to trudne. Taka przygoda spotkała pewnego izraelskiego funkcjonariusza, który próbował uciszyć zbyt głośne, damskie przyjęcie.

 • W Katalonii policjantem można zostać pod warunkiem, że nie nosi się długich włosów ani tatuaży w widocznym miejscu. Tak orzekł trybunał najwyższy tego regionu.

 • O policjantach ciekawych świata

  ...do znanego od czasów Maigreta gatunku dojrzałych, znużonych życiem policjantów, którzy mimo pewnej dozy cynizmu pozostali wrażliwi i ciekawi świata. Tym bardziej wstrząsa nim pozornie bezsensowne...

 • Gangsterski świat polskiej policji — ta powieść łamie tabu

  Mocny język, seks, zdrady na boku, policjant prowadzący kluby go-go. „Kryształowi. Łatwy hajs” to kryminalna powieść, ale bliższa rzeczywistości niż niejeden reportaż.

 • Motyw X, Stefan Ahnhem

  Nowa powieść w bestsellerowej serii z inspektorem Fabianem Riskiem. Najbardziej znany policjant z Helsingborga musi zmierzyć się z wykazującym się wyjątkowym okrucieństwem seryjnym mordercą, który swoje ofiary wybiera losowo. Jak przewiedzieć jego kolejny krok?

Wideo na temat: policjant
 • Rosyjski policjant wygląda jak Leonardo DiCaprio

  Rosyjski policjant jest łudząco podobny do Leonarda DiCaprio. 33-letni Roman Burtsev twierdzi, że porównywanie do aktora zaczęło się, gdy zamieścił na jednym z portali randkowych swoje zdjęcie w mundurze. Fotografia znalazła się następnie na Twitterze i została udostępniona przez internautów setki razy. Mężczyzna nie wierzy w pokrewieństwo z gwiazdorem, ale cieszy się ze sławy, jaką zdobył dzięki

 • Rosyjski policjant wygląda jak Leonardo DiCaprio

  Cały świat mówi o tym jednym zdjęciu. Rosyjski policjant jest łudząco podobny do Leonarda DiCaprio. 33-letni Roman Burtsev twierdzi, że porównywanie do aktora zaczęło się, gdy zamieścił na jednym z portali randkowych swoje zdjęcie w mundurze. Fotografia znalazła się następnie na Twitterze i została udostępniona przez internautów setki razy. Mężczyzna nie wierzy w pokrewieństwo z gwiazdorem, ale

 • Złodziejskie metody. Jak skutecznie się przed nimi bronić?

  "Złodzieje" na kanale TVN Turbo prowadzą: były policjant Marcin "Elvis" Taraszewski oraz "Fryzjer", nawrócony złodziej. W "Dzień Dobry TVN" powiedzieli o drugiej serii tego programu. Jakie metody stosują złodzieje i jak skutecznie się przed nimi bronić? (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: policjant