• Informacje na temat:

  pokój aranzacje

Artykuły na temat: pokój aranzacje
 • Aranżacja domowej garderoby

  ...tak, aby zapewnić nam maksymalną wygodę użytkowania drzwi. Dzięki systematycznemu ich naoliwianiu unikniemy skrzypiących drzwi, które zakłócałyby nasz spokój. Użyteczne triki Garderoba to nie to samo(...). Tylko wtedy nie zamieni się w zagracony pokój, pełen chaotycznie upchanych kurtek, swetrów czy sukienek.

 • Pokój jest do lubienia

  To w nim nasze dziecko będzie spędzać najwięcej czasu. To tutaj będzie marzyć, bawić się, śnić i uczyć. Tu będzie się rozwijać, w tym miejscu będzie się kształtowała jego osobowość. Pokój dziecięcy to małe królestwo każdego malucha.

 • Jak urządzić przytulny pokój sypialniany?

  ...miejsce relaksu. Oto one. Cisza i spokój... Podczas podejmowania decyzji o usytuowaniu sypialni trzeba rozważyć kilka aspektów. Pierwszy z nich to powierzchnia pokoju. Jeśli sypialnia ma służyć jedynie...

 • Kolory rządzą!

  ...powiększy, zyska lekkość, co będzie sprzyjać odpoczynkowi po męczącym dniu. Żółty dodaje energii Pokój w odcieniach żółtego to także modna propozycja. To barwa, która zaraz po kolorze białym, najlepiej...

 • ​Mały salon - duży problem? Nigdy więcej!

  Uważa się, że duże wnętrza urządza się szybko, łatwo i przyjemnie, natomiast niewielkie - przeciwnie. W tym twierdzeniu jest sporo prawdy. Aranżacja małego salonu może okazać się nie lada wyzwaniem.

 • Triki zwiększające domowy komfort

  ...trików by zyskać na przestrzeni – lub sprawić, że pokój będzie wydawał się większy niż jest, które sprawdzą się również w gotowym już budynku.. Mowa tu o zabiegach takich jak: wykorzystywanie dużych...

 • Sypialnia w stylu soft-loft – przytulna i nowoczesna. Sprawdź, jak ją zaaranżować

  Uwielbiasz styl industrialny, ale nie wyobrażasz go sobie w sypialni? Jeśli styl loftowy jest dla Ciebie zbyt radyklany, urządź sypialnię w jego przytulniejszej wersji – soft. Drewno, miękkie tkaniny, odrobina koloru i właściwie dobrane łóżko sprawią, że pokój zaaranżowany w stylu soft-loft będzie o wiele przytulniejszy. Sprawdź, jak to zrobić.

 • Zostań dekoratorką wnętrz

  Wakacje to najlepszy czas na zmiany. Dlatego wraz z firmą  Weltbild postanowiliśmy przygotować dla was konkurs z supernagrodami. Pokażcie nam, jak w ostatnim czasie udało wam się odmienić wasze mieszkanie, ogród czy pokój. Nowy kolor ścian, zasłony, może po prostu nastrojowe świece – nawet drobna zmiana może dać imponujący efekt.  Z najciekawszych zdjęć zamieszczonych w galerii w waszym...

 • Wystawa "Stanley Kubrick" w Krakowie!

  Oryginalna makieta statku kosmicznego, weneckie maski, kostium małpy, słynny monolit, panel komputera HAL 9000 czy pokój 237 to tylko nieliczne przykłady tego, co zobaczymy w Muzeum Narodowym w Krakowie.

 • Otwórz się na wnętrze

  Okna stanowią punkt wyjścia do aranżacji całego wnętrza. To one podkreślają wyjątkowy charakter pomieszczenia, wpływają na jego wygląd oraz determinują rozmieszczenie mebli. Jak wykorzystać je do stworzenia wyjątkowego nastroju w naszym domu?