• Informacje na temat:

  pogoda na malowanie

Artykuły na temat: pogoda na malowanie
 • ... obrazek, niedzielnym sloncem malowany ........

  ...... w sobote, zawloklam jedna walizke do Ascoli. Sobota, jak sobota. Normalnie sympatycznie ... za to w niedziele.... po kolei.W niedziele, moja ciuchcia na trasie Ascoli Piceno - San Benedetto - Ascoli Piceno, nie kursuje.Dlatego V, nie ma innego wyjscia, jak zawiesc mnie do San Benedetto, na pociag do Pescary.Wczoraj, byla przepiekna pogoda ( 26 stopni ciepla, bez wiatru ). Godzina do...

 • Pogoda dla urody

  Piękne dzisiaj: Joanna Moro i Olga Frycz. A jak będą wyglądały za 35 lat? Eksperci twierdzą, że o zmianie rysów decydują nie tylko zabiegi kosmetyczne ale i... charakter.

 • Makijaż na każdą pogodę

  Jesienią i zimą pogoda bywa wyzwaniem dla cery. Wiatr, deszcz i zimne powietrze nie są sprzymierzeńcami pięknego wyglądu. Skóra staje się przesuszona, wakacyjny koloryt znika, a każdą niedoskonałość widać wyraźniej.

 • Na weekend - poza odwiedzaniem grobów i spotkaniem z rodziną -zaplanowaliśmy malowanie jedynego pokoju w domu, który nie był jeszcze odmalowywany. W...

 • Sposoby na osłabione paznokcie

  Kiepska zimowa pogoda niszczy nie tylko skórę na dłoniach, ale także delikatną płytkę paznokcia. Jak ją pielęgnować? Oto kilka prostych wskazówek.

 • Dla mnie dzisiaj zaczynają się wakacje…

  ...wieczór mamy zaproszenia na ćwierćfinały Tennis-Bercy… może pojedziemy do Disneylandu? A może do Centre Pompidou? Zobaczymy jaka będzie pogoda, atmosfera… zdrowie dorosłych i dzieci i zadecydujemy...

 • No i się zaczęło malowanie - jeden z planów wakacyjnych do wykonania w ciągu najbliższych dni. Staram się podchodzić do tego spokojnie. Maluje mój mąż,...

 • Za ciepło. Za zimno. Zawsze jest na co narzekać

  Prawdopodobnie w chwili, gdy czytasz te słowa, pogoda jest beznadziejna. W najlepszym wypadku - taka sobie. Jest zdecydowanie za zimno. Albo tylko trochę, ale jednak. Zachmurzyło się i pada deszcz. Albo słońce razi w oczy, a upał jest tak męczący, że nie wiesz, gdzie się schować - przewidują autorzy książki "Jakoś to będzie. Szczęście po polsku".

 • 8 zasad dobrego wypoczynku

  Wcale nie musisz wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, by odzyskać spokój, pogodę ducha i nabrać sił. Zdecyduj się na drobne zmiany, a świat znów stanie się dla ciebie przyjaznym miejscem.

 • Dola idola

  "Zgadnij, co się stało! Nie uwierzysz. Będę malować facetów z Duran Duran!" - wiadomość o takiej treści odsłuchuję z sekretarki. Zostawiła ją głosem pełnym tajemnicy moja przyjaciółka, która z zawodu jest charakteryzatorką. Wiem, że jako nastolatka kochała się w wokaliście zespołu z Anglii, który właśnie ma się pojawić w Warszawie.

Dyskusje na temat: pogoda na malowanie
 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Dzięki kochany Prekariuszu:-) :-) :-) Prawdziwy z Ciebie przyjaciel, że mnie tak chwalisz:-) :-) :-) Już widzę artystów- plastyków, którzy patrząc na moje obrazki wyrywają sobie włosy z głowy ze zgrozy :-) :-) :-) Tak, dla przyjemności- można czasem i pomalować. Jak ładna pogoda- lepiej iść w plener. Na malowanie będzie czas zimą:-) W wolnej chwili i jak będzie natchnienie:-) :-) :-)