• Informacje na temat:

  pierwszej randce

Artykuły na temat: pierwszej randce
 • Pazurowie na pierwszej randce 11 lat temu

  Edyta i Cezary Pazurowie pokazali zdjęcie sprzed ponad dekady, które zrobili na pierwszej wspólnej randce.

 • Ile kobiet poszłoby do łóżka na pierwszej randce?

  Popularny pogląd głosi, że jeśli na pierwszej randce para pójdzie do łózka, drugiej randki nie będzie. Tymczasem z badań wynika, że duża grupa mężczyzn i całkiem sporo kobiet nie ma nic przeciwko pójściu na całość już na pierwszym spotkaniu. Dlaczego?

 • Pięć kwestii, które mogą zniechęcić do ciebie mężczyzn na pierwszej randce

  .... Wypijając zbyt dużą ilość alkoholu na pierwszej randce możesz tylko zniechęcić do siebie mężczyznę. Nie ważne, czy masz mocną głowę czy już po dwóch kieliszkach zaczynasz bełkotać - gdy zbyt często sięgasz(...), a jedynie aerozol zawierający nikotynę. W ten sposób eliminuje większość substancji smolistych i niechciane na randce "efekty uboczne", takie jak brzydki zapach we włosach, na skórze, ubraniach czy...

 • Wiedzę na temat randek czerpała od sióstr

  ...37-letnia aktorka wyznała, że jej trzy starsze siostry odradzały jej zamawiania kłopotliwych dań na pierwszej randce.

 • Randki po parysku

  Namiętnie, czule czy romantycznie – kochać można na tysiące sposobów. A od lat mistrzami tej sztuki są Francuzi. Trzy rodowite paryżanki, Florence Besson, Eva Amor i Claire Steinlen, odkrywają wszystkie tajniki miłości znad Sekwany. Premiera książki „Randki po parysku” 31 stycznia.

 • 7 grzechów pierwszej randki

  O tym, jakie zrobimy na kimś wrażenie, decyduje pierwsze kilkanaście sekund. Nie znaczy to jednak, że przez resztę spotkania z nowo poznanym facetem możesz zachowywać się jak rozwydrzona niunia albo wieczna malkontentka. Oto siedem grzechów głównych popełnianych przez nas na pierwszej randce. Wystrzegajcie się ich!

 • Obamowie wciąż chodzą na randki

  ...randkowanie aż na cztery miesiące. Aż pewnej soboty Barack zaprosił Michelle do Nowego Jorku na kolację i do teatru. Podróż pierwszej pary Stanów Zjednoczonych z Białego Domu na Manhattan miała bardzo(...). Przeciwnicy polityczni Obamy z Partii Republikańskiej błyskawicznie wystosowali oświadczenie dla prasy, w którym stwierdzili, że randka pierwszej pary była przejawem ekstrawagancji i dużo kosztowała...

 • Randki po rozwodzie

  ....  V. Poczekaj z seksem Spotykasz kogoś, kto na pierwszej randce szalenie cię pociąga? Jeśli do tej pory gustowałaś w facetach, z którymi nie dało się żyć, możesz być pewna, że to ten sam typ. Pilnuj się...

 • Ian Ziering zabiera żonę na randki

  Pamiętacie Steve'a Sandersa z kultowego serialu "Beverly Hills 9010?". Grający go Ian Ziering ma dziś 53 lata, jest ojcem dwóch córek i szczęśliwym mężem Erin Kristine Ludwig. Mimo, że od ślubu pary minęło już siedem lat, aktor wciąż zabiera żonę na randki!

 • ...randce ;-) dobrze jest. najlepiej. choc czasem durnam, dziekowac blue ze wybacza te moje durnoty. :-)      

Zdjęcia na temat: pierwszej randce
 • Kamila i Andrzej Łapiccy
Wideo na temat: pierwszej randce
 • Ashton Kutcher o pierwszej randce

  Ashton Kutcher został twarzą kampanii reklamowej marki Wrigley. Podczas kręcenia spotu, aktor znalazł chwilę na udzielenie wywiadu, w którym zdradził, czego nie należy robić na randce.

 • Małgorzata i Radosław Majdan o swojej pierwszej randce i zaręczynach

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w "Azja Express" stali się jedną z ulubionych par polskiego show-biznesu. Z okazji Walentynek Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla nich niespodziankę. Gdzie poszli na pierwszą randkę? Zdradzili też, co się działo w dniu ich zaręczyn. Co Rozenek-Majdan powiedziała Majdanowi po złożeniu przysięgi?

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o swojej pierwszej randce

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Spotkała tam prowadzącą "Projekt Lady" Małgorzatę Rozenek i piłkarza Radosława Majdana. Para zdradziła, jak wyglądała ich pierwsza randka. Czy to prawda, że z wrażenia Majdan zgubił drogę do domu? (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)  

Dyskusje na temat: pierwszej randce