• Informacje na temat:

  pielęgnacja kwiatow

Artykuły na temat: pielęgnacja kwiatow
 • Właściwa pielęgnacja pomoże roślinom przetrwać brak słońca i mniejszą wilgotność powietrza.

 • Najczęstsze błędy przy pielęgnacji roślin doniczkowych

  Kwiaty doniczkowe są ozdobą każdego mieszkania. Niestety, większość z nas popełnia podstawowe wręcz błędy przy pielęgnacji, co odbija się na ich kondycji. Jak ich uniknąć i cieszyć się pięknymi roślinami?

 • Pielęgnacja kwiatów doniczkowych na wiosnę

  W lutym dla większości kwiatów doniczkowych kończy się okres spoczynku. Żeby pięknie rosły, trzeba o nie należycie dbać.

 • Sztuczne kwiaty: Wnętrzarski hit czy kit?

  Już od wielu sezonów w mieszkaniach królują żywe kwiaty. Niektórzy chcieliby mieć zielone wnętrza, jednak pielęgnacja roślin wydaje im się zbyt trudna. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są sztuczne kwiaty, które powracają do łask. Kiedyś były synonimem obciachu, a dziś są stylowym dodatkiem. - One nam się znakomicie spisują z uwagi na to, że po prostu nie wymagają absolutnie czasu...

 • Mediheal: Koreańska pielęgnacja

  Mediheal to marka nr 1 w Korei, specjalizująca się w maskach w płachcie. W swojej ofercie ma ich ponad 250, z czego w Polsce dostępnych jest około 50. Płachty masek Mediheal tworzone są metodą nanotechnologii i inspirowane medycyną estetyczną, dzięki czemu są niebywale skuteczne, a efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu!

 • Pielęgnacja z Resibo

  Płyn micelarny, tonik - mgiełka i olejek Resibo przeznaczone są do codziennej pielęgnacji skóry.

 • Domowa pielęgnacja roślinna

  Szukając w sklepie środków do naturalnej pielęgnacji, liczymy na kosmetyki całkowicie pozbawione alkoholi i chemii. Niestety, nie jest to łatwe, ponieważ bez tych składników trwałość produktów pozostawia wiele do życzenia. Możemy natomiast przygotować niektóre z nich w domu.

 • Kwiaty, które kwitną zimą

  .... Orchidea bratkowa Ma duże kwiaty, pod których ciężarem może złamać się łodyżka - trzeba ją podeprzeć. Kwitnie 2 miesiące, po tym czasie pęd kwiatowy trzeba usunąć. Gdy ziemia lekko przesycha...

 • Ziołowa pielęgnacja cery naczynkowej

  Prosto z natury.

 • Maki we włosach – pielęgnacja z HERBS

  Finezyjny kwiat maku, który raczy nas swą urodą każdego lata, stanowi źródło niebywale lekkiego i łagodnego oleju makowego, który doskonale wzmacnia i pielęgnuje nawet najdelikatniejsze i najbardziej zniszczone włosy.

Zdjęcia na temat: pielęgnacja kwiatow
Wideo na temat: pielęgnacja kwiatow
 • Sztuczne kwiaty: Hit czy kit?

  Już od wielu sezonów w mieszkaniach królują żywe kwiaty. Niektórzy chcieliby mieć zielone wnętrza, jednak pielęgnacja roślin wydaje im się zbyt trudna. Dobrym rozwiązaniem dla takich osób są sztuczne kwiaty, które powracają do łask. Kiedyś były synonimem obciachu, a dziś są stylowym dodatkiem. – One nam się znakomicie spisują z uwagi na to, że po prostu nie wymagają absolutnie czasu i uwagi

 • Sadzisz pomidory. O tym nie wolno ci zapomnieć

  Kiedy wiosną najlepiej zacząć prace w ogrodzie? Na to pytanie odpowiedziała w "Dzień Dobry TVN" Maja Popielarska. Prowadząca program "Maja w ogrodzie" wyjaśniła też, jak posadzić pomidory w donicach. Z jakich kwiatów stworzyła kompozycję? O czym należy pamiętać przy pielęgnacji roślin kwitnących?