• Informacje na temat:

  pakowanie ubran do walizki

Artykuły na temat: pakowanie ubran do walizki
 • Pakujemy walizki

  ...rzeczy. Tak uchronimy ubrania przed wymięciem czy zmoczeniem. Gdy wracamy Brudną bieliznę, ciasno pozwijaną, pakujemy do osobnych toreb. Te torby umieszczamy na płasko w bocznej kieszeni walizki(...)Ważna kolejność! Zawsze mamy ten sam problem: ilość rzeczy, które nie mieszczą się do bagażu! Wystarczy pamiętać o kolejności pakowania. Najpierw buty: umieszczamy na dnie walizki. Skarpetkami...

 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.

 • Istnieje kilka prostych zasad, by pakowanie walizki czy plecaka nie było udręką. Sprawdź tricki, dzięki którym ubrania nie będą potrzebować żelazka!

 • ...! Wystarczy pamiętać o kolejności pakowania. Najpierw buty: umieszczamy na dnie walizki. Skarpetkami i bielizną w foliowych torebkach zapychamy wolne przestrzenie. Suszarkę, kosmetyczkę, buteleczki umieszczamy obok butów. Zwijane w rulony Po zapełnieniu cięższymi przedmiotami dna walizki, resztę przestrzeni wypełniamy ubraniami. Bluzki, spodnie, sukienki i ręczniki składamy oraz zwijamy ciasno w ruloniki...

 • Jakie ubrania zabrać na urlop?

  Urlop i odwieczny problem pakowania walizki masz jeszcze przed sobą? Proces pakowania przejdziesz szybko i bezboleśnie, pamiętaj tylko o kilku cennych radach. Zbyt ciężka walizka jest problemem nie(...), później pozostaje niewykorzystana, dlatego niech nie będzie ci żal wyjmując z walizki parę szpilek czy atłasową sukienkę koktajlową.

 • Niezbędnik podróżnika

  Pakowanie wcale nie musi oznaczać upychania rzeczy kolanem i siadania na trzeszczącej w szwach walizce, by dopiąć zamek. Wystarczy, że zastosujesz się do paru sprytnych zasad.

 • Higienicznie w podróży

  Jak najmniej rzeczy do zabrania i jak najmniej okazji do zrobienia bałaganu - taka zasada przyświeca większości z nas, gdy pakujemy bagaż na wakacyjny wyjazd. W jej realizacji pomoże włożona do plecaka czy walizki rolka ręczników papierowych.

 • Szafa pełna pomysłów

  Wszystko od nowa 1. Żeby układać - wyrzuć: Nie ma rady, nie obędzie się bez wyjęcia wszystkiego z szafy. Tylko tak spojrzysz na nią i na swoje ubrania krytycznym okiem. Czas, by pozbyć się rzeczy, których nie nosiłaś od dawna! A są i takie, o których zapomniałaś! 2. Co daje składanie? Więcej miejsca! Ubranie, które dobrze i starannie złożysz, zajmuje mniej przestrzeni. Wszystko zależy...

 • Nie zawsze warto się rozstawać. Kiedy dać sobie szansę?

  ...„To koniec!” stwierdzasz i pakujesz walizki. Spokojnie, bo rozstanie, a zwłaszcza jego konsekwencje, warto dobrze przemyśleć. Zanim zdecydujesz, zadaj sobie sześć ważnych pytań.

 • Jak spakować bagaż podręczny i nie zwariować

  ...pakowanie bagażu podręcznego: ·         elektronikę zapakuj na wierzch - zawsze łatwo ją wyjmiesz, ·         nie zabieraj ostrych narzędzi, ·         lakier do włosów zostaw w domu(...) skarpetki. W zależności od pory roku, powinnaś również przemyśleć, co założysz na siebie podczas lotu. Jeśli podróżujesz tylko z bagażem podręcznym, najlepiej założyć na siebie najcięższe ubrania, np...