• Informacje na temat:

  oszczędne zycie

Artykuły na temat: oszczędne zycie
 • Remigiusz Ryziński: Nie ma jednego scenariusza na życie

  - Łatwej nam operować na mitach, niż na indywidualnej prawdzie. Mit to prawda zbiorowa, którą można przykładać do różnych sytuacji i się w nich odnajdywać. Natomiast jeżeli zaczynasz analizować każdy czyn indywidualnego człowieka, każdą prawdę, robi się trudniej. Uważam, że należy podejmować takie wyzwanie - mówi Remigiusz Ryziński o swojej najnowszej książce pt. "Dziwniejsza historia".

 • Jesteście  oszczędne czy  rozrzutne? Jka  wasi  mężowie  ,partnerzy  sie  na  to  zapatrują?      Sama  jestem  na  utrzymaniu,mąż  pływa  ,dzieci  musza ...

 • Czas sprzyja masażom i kuracjom oczyszczającym. Szukaj nowych możliwości zarobkowania. Staraj się być osobą oszczedną , ale nie popadaj w skrajności....

 • Szpinak niejedno ma imię

  Kapitalną, choć kaloryczną odsłoną szpinaku są słynne, niemieckie maultaschen, czy raczej Die Schwäbischen Maultaschen, bo potrawa ta jest również doskonałym przykładem oszczędnej kuchni szwabskiej.

 • Co robić, gdy zazdrość zatruwa życie

  To naturalne, że zdarza się nam zazdrościć innym. Gdy jednak uczucie to pojawia się często i odbiera nam humor, pora stawić mu czoła.

 • Paweł Domagała: Weź mnie... pytaj

  Ta fraza z piosenki jest jego znakiem firmowym. Teledysk Weź, nie pytaj z płyty 1984 to hit, ma 67 milionów odsłon na YouTubie! Paweł Domagała chciał zostać wirtuozem gitary, ale... ma za małe dłonie. Sprawdził się jako aktor komediowy, jednak od muzyki nie uciekł. „To moja wolność”, mówi. Chociaż w życiu oszczędnie z niej korzysta, bo mężczyzna musi od siebie wymagać. Oto facet, który ma zasady: wierność, mądre ojcostwo, opiekuńczość. Warto poznać.

 • Inteligentny sprzęt AGD – poznaj jego zalety

  Rozwój technologii sprawia, że nowoczesne rozwiązania coraz częściej wkraczają w nasze codzienne życie.

 • Jak Polacy wykańczali wnętrza w 2017 roku?

  ...nowoczesności; stąd ogromną popularnością cieszyły się rozwiązania rodem ze Skandynawii. Inspirował nas typowy dla tamtych rejonów minimalizm - przede wszystkim oszczędne korzystanie z ozdób oraz częste...

 • 5 aplikacji, dzięki którym mamy więcej czasu i pieniędzy

  Aplikacje, które można zainstalować na smartfonach, potrafią ułatwić i urozmaicić codzienne życie. Dzięki nim można również zaoszczędzić czas i pieniądze oraz dowiedzieć się, jak sprawnie gospodarować wydatkami.

 • Rewolucja na talerzu

  Okrzyknięta polską Julią Child. Obie panie miały podobny plan na życie - być dobrą żoną i matką. Przy okazji zaangażowały się mocno w gotowanie i dzięki niemu odniosły niebywały sukces. Oto fragment książki o Lucynie Ćwierczakowiczowej "Pani od obiadów" Marty Sztokfisz.

Wideo na temat: oszczędne zycie
 • Jastrzębska o oszczędnym życiu rodziny Beckhamów

  - David Beckham ogłosił, że razem z żoną Victorią prowadzą bardzo oszczędne życie, odkładają każdy grosz odkąd mają czwórkę dzieci - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska. Jak spędzają czas wolny?