• Informacje na temat:

  organizowanie biurka

Artykuły na temat: organizowanie biurka
 • Biurko z widokiem na plażę

  Nad jeziorem, na materacu, na łące, w domu. Ich praca jest tam, gdzie one. Mają etaty, ale nie muszą spędzać długich godzin w biurze. Kasia, Joanna i Beata marzyły o wolności w firmie. Okazało się, że dzisiaj jest ona już możliwa, choć trudna.

 • ​Marzenie Skrzyneckiego: Zamienić Kraków w najweselsze miasto świata

  Piotr Skrzynecki, legenda krakowskiej Piwnicy pod Baranami, organizował nie tylko słynne kabarety. Jego idée fixe był plan, by zmienić Kraków w najweselsze miasto świata. Zorganizował kilka wielkich imprez, które przeszły do historii tego miasta.

 • Meble z przeszłości mają w sobie coś osobistego

  ...warsztatach zachwycałyśmy się, kiedy udało nam się zrobić prostą półeczkę z dwoma ogranicznikami. Dzisiaj robimy biurka, szafy, fotele i nikt się specjalnie nie dziwi. We wstępie podręcznika zaznaczasz...

 • Jak przetrwać zimę zdrowym i szczęśliwym?

  Sezon jesiennozimowy to dla wielu z nas trudny czas. Jak go przetrwać, by uniknąć sezonowej chandry i pogorszenia samopoczucia? Dobrym pomysłem będzie choćby gorąca kąpiel i regeneracyjna drzemka. Polecają to nie tylko zwolennicy leniuchowania, ale i eksperci!

 • Warmia i Mazury. Odkryj je na nowo

  ...można stworzyć sobie drugie życie i robić w nim coś zupełnie innego. Na przykład wyjść zza biurka i zacząć robić najlepsze sery w Polsce. Pisze pani, ż e właściciele dom ów gościnnych wspierają się...

 • Każdy ma swojego Piotra Skrzyneckiego

  Najpierw prowadził amatorskie teatry przy zakładach pracy w Nowej Hucie. Później trafił do podziemi pałacu Potockich, by uczynić z nich miejsce magiczne. A w końcu zaczarował cały Kraków, czyniąc go miastem zabawy i sztuki w smutnych czasach komunizmu. Stworzył „Piwnicę pod Barnami” i własną legendę. O Piotrze Skrzyneckim opowiada Monika Wąs, autorka książki „Skrzynecki. Demiurg i wizjoner”.

 • Saudyjka za kierownicą

  ...do niewielkiego pomieszczenia w budynku sąsiadującym z blokiem kobiecym.  - Zaczekasz tu.  Nie powiedziała nic więcej. Usiadłam na aluminiowym taborecie obok niewielkiego biurka, bardzo...

 • Przeprowadzka na koniec świata - za i przeciw

  Myślisz, że gdzie indziej byłabyś szczęśliwsza? Gdzieś, gdzie świeci słońce, gdzie nie trzeba tkwić całych dni przed monitorem, a czas płynie w spokojniejszym tempie. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Czyżby?

 • Dama nie bywa zmęczona

  Grabolka, Graboletta. Dyrektor artystyczna Mody Polskiej. To ona dyktowała wzory elegancji w PRL-u. Bywanie na jej pokazach to był zaszczyt i... szczyt snobizmu. Apodyktyczna, trudna, szorstka, a jednak Jadwidze Grabowskiej wybaczano wiele, bo miała rzadką w tych czasach cechę: bezbłędne wyczucie smaku.

 • Gdzie się podział szklany sufit?

  ..., bo, jak wynika z danych GUS, bezrobotnych kobiet zaraz po studiach jest o 100 tys. więcej niż mężczyzn. Gdy już znajdą pierwszą pracę, przy sąsiednich biurkach raczej nie spotykają kolegi ze...