• Informacje na temat:

  on mnie nie kocha

Artykuły na temat: on mnie nie kocha
 • Matka boska mnie kocha

  ...otwarcie. I nie chodzi tylko o liczne kochanki, ale także miłości. - W moim życiu byłem przynajmniej pięć razy mocno zakochany, w tych pięciu razach jest oczywiście moja żona - wylicza. To, że(...) Matka Boska mnie kocha, od tamtej pory modlę się różańcem - mówi Muniek. Muzyk zrozumiał siłę tej modlitwy i poczuł, że Maryja jest także jego matką. Bez wstydu opowiada, jak z żoną płakali w sanktuarium...

 • Troszczy się, bo kocha

  Mama ciągle mnie krytykuje. Gdy do niej przyjeżdżam, słyszę: "Schudłaś. Zmarniałaś. Źle wyglądasz". O wszystko mnie wypytuje. Przy pożegnaniu dostaję mnóstwo rad i zapasy jedzenia. Mam 35 lat, a u mamy czuję się, jakbym miała 10. Męczy mnie to.

 • Khloe Kardashian nadal kocha Lamara Odoma

  Była para wstrzymała swój rozwód na czas powrotu Lamara do zdrowia. Koszykarz w zeszłym roku walczył o życie. Mimo iż Khloe nadal go kocha, to twierdzi, że nie jest to romantyczne uczucie.

 • Kocha i jest kochany

  Od dawna szukał kobiety, która nie będzie tylko chciała ogrzać się w blasku jego sławy. Niespodziewanie odnalazł ją na jednym z koncertów.

 • Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja – pod koniec kwietnia aktor po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Kocha, lubi, pracuje...

  ...klienta. No nie. Tak naprawdę mogłaby pracować w firmie teścia, za którym nie przepada. "Właściwie wolę mój dział", zaczęła mnie sama przekonywać. Potem zajęłyśmy się finansami. Na co Jola wydaje pensję(...) współpracownicy to grupa sympatycznych osób, z którymi przyjemnie jest usiąść i wypić kawę w trakcie przerwy na lunch. Krok 4: Mów dobrze "Jak ja nie cierpię tej fuchy", "No nie, znów poniedziałek...

 • Mąż już mnie chyba nie kocha

  .... Zastanawiam się, czy nie przestał mnie już kochać. Może nie jestem już mu potrzebna? Może znalazł sobie nowy, lepszy model? Próbowałam z nim o tym nieśmiało porozmawiać, ale on szybko uciął rozmowę(...)  przystojny, mądry i czuły - zachwycały się moim mężem. Paweł nie wstydził się publicznie okazywać swoich uczyć. Brał mnie pod rękę, całował, przytulał. Wtedy rosłam w oczach...  Ostatnio stwierdziłam...

 • Kocha jej synów jak własnych

  Żadna z dwóch żon nie dała mu dziecka, o którym marzył. Los sprawił, że pokochał matkę dwóch chłopców, a malcy całkowicie zawładnęli sercem byłego piłkarza. Twierdzi, że nie brak mu już niczego. Nawet Jacek Rozenek - były mąż Małgosi - nie szczędzi mu pochwał!

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • Czy on mnie kocha? Czyli o tym, dlaczego ważne decyzje życiowe powierzamy wróżce

  Każda z nas przynajmniej raz w życiu zadaje sobie to pytanie. Kiedy intuicja podpowiada, że coś w naszym związku jest „nie tak”, szukamy pomocy u znajomych i przyjaciół, śledzimy serwisy społecznościowe lub udajemy się do … wróżki.

Zdjęcia na temat: on mnie nie kocha
Wideo na temat: on mnie nie kocha
 • Kocha jogę

  Helena Deeds zdradza, dlaczego jej ulubioną aktywnością fizyczną jest joga. - To fajna aktywność, która zależy od instruktora. Moja nauczycielka wyzwala we mnie fantastyczną energię - powiedziała.

 • Karl Lagerfeld uhonorowany medalem Grand Vermeil

  Paryż, Francja. We wtorek (04.07) w Paryżu Karl Lagerfeld uhonorowany został najwyższym odznaczeniem nadawanym przez władze miasta - medalem Grand Vermeil. Otrzymał je z rąk mer Paryża Anne Hidalgo. - Z głębi serca dziękujemy. Paryż cię kocha, ty jesteś Paryżem - wyznała kultowemu już projektantowi i dyrektorowi kreatywnemu domu mody Chanel. Sam Lagerfeld, z pochodzenia Niemiec, nie ukrywał

 • Korta: Mój mąż świetnie rozumie komendy wydawane psom

  Kinga Korta powiedziała żartobliwie, że jej mąż Chet uczy się języka polskiego, dzięki komendom, jakie ona wydaje w tym języku psom. - Dużo się uczy ode mnie. On kocha Polskę i Polaków. Jest zafascynowany kulturą, a także naszym poczuciem humoru - powiedziała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: on mnie nie kocha
 • Skąd mam wiedzieć, że on mnie kocha?

  Jestem z moim chłopakiem już ponad rok, niestety nie jest on zbyt wylewny ale w głębi duszy czuję, że on mnie kocha. Jakie gesty o tym świadczą?

 • Re: Problem: Mąż mnie już nie kocha

  jak dobrze znam to uczucie i rozumiem cię... też żyję tylko dla dzieci...

 • Kocha inną. Co za ...

  zwierzał się z naszych problemów domowych, o tym że nie mam dla niego czasu ze względu na małe dziecko... Ja to zauważyłam i od razu powiedziałam że mnie to wszystko niepokoi ale on podsumował że to ta(...), której ze mną nie czuł... To wszystko bardzo mnie przytłoczyło, jestem załamana, odechciewa mi się zyć;/ ale jest przecież nasze małe dziecko, to ono teraz mnie trzyma przy życiu... Uczucie do niego

 • Re: Problem: Mąż mnie już nie kocha

  Byłam na Waszym miejscu, w dodatku niemalże pewna, że to małżeństwo jest już fikcją, a on mnie najzwyczajniej w świecie nie kocha. Wiecie czego zabrakło? Szczerej rozmowy... Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkie związki mogą kończyć się happy endem, ale niektóre na pewno. Ja byłam naprawdę nieświadoma tego, co działo się w jego życiu. Sądziłam, że mnie unika, że właśnie traktuje jak powietrze

 • Kocha ale nie chce ze mną być.

  głupstwo, powiedziałem jej o swoich uczuciach. Wiem, że zrobiłem to za wcześnie. Dowiedziałem się od niej, że też coś do mnie czuję, że bardzo lubi moje towarzystwo, ale minęło zbyt mało czasu od jej poprzedniego związku i że stara się być silną singielką. Ostatnio poszła sama na imprezę i dzwoniła do mnie o 3 w nocy (najprawdopodobniej upita)i mówiła, że ciągle o mnie myśli. Niestety połączenie

 • Re: Matka boska mnie kocha

  Bóg kocha ludzkość zapewne "platonicznie", bo realnych działań nie widać.

 • Dlaczego nikt mnie nie kocha?

  Trafiam ciągle na złych mężczyzn....

 • Re: Mężczyzna lepiej kocha jesienią

  Facet zawsze znajdzie wytłumaczenie do wszystkiego. Nawet jak zdradza, powie że tylko ją kocha. Czysta głupota. Ten kto kocha prawdziwie nigdy nie zdradzi. Dla mnie to oczywiste. No ale Wy jesteście z innej planety, nie patrzycie sercem tylko inną częścią ciała.

 • Re: Dlaczego nikt mnie nie kocha?

  Czasem żeby trafić na "tego jedynego" potrzeba czasu. Ja na swojego męża czekałam 27 lat

 • Re: Problem: Mąż mnie już nie kocha

  telefon do przyjaciela_zaradzimy rudzielcu