• Informacje na temat:

  objawy ciąży w pierwszych dniach

Artykuły na temat: objawy ciąży w pierwszych dniach
 • Jak odróżnić objawy towarzyszące ciąży od PMS?

  Wczesne objawy ciąży łatwo pomylić z objawami PMS lub zatrucia pokarmowego. Główną przyczyną zarówno objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i pierwszych symptomów ciąży są szalejące hormony.

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Jestem w ciąży czy nie?

  ...z toalety - w pierwszych tygodniach ciąży za to odczucie odpowiadają hormony, w późniejszej fazie ciąży dziecko uciskając na pęcherz powoduje, że częściej musisz korzystać z toalet; • zmiany(...) wysokie stężenie hormonu HCG (gonadotropina kosmówkowa). To on powoduje, że widzisz dwie niebieskie kreski. Właśnie ze względu na zbyt niską zawartość hormonu w pierwszych dniach po zapłodnieniu...

 • Jak dbać o drogi intymne każdego dnia

  ...się szczególną troskę o drogi moczowe. To ważne, ponieważ przykre infekcje lubią się uporczywie powtarzać, co może prowadzić do komplikacji. Dlatego zanim pojawią się pierwsze objawy (pieczenie(...) dolegliwościami lub pomóc szybciej się z nich wyleczyć. Aby działania profilaktyczne były skuteczne, należy przeprowadzać je regularnie. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży i po...

 • Polka w ciąży - część II

  ...na wadze. Dziennie około 300 gramów. W internecie wklikuję: "objawy ciąży". "Senność, zatrzymanie miesiączki, chudnięcie". Obliczam, że test mogłam zrobić za wcześnie. Kupuję drugi. Po kilku godzinach(...) nasze życie. Jesteśmy na to gotowe. O swoich najważniejszych dziewięciu miesiącach opowiada Ewa. Ewa, 27 lat, Grzesiek, 27 lat Gdy odkryli, że są w ciąży, byli parą zaledwie od trzech miesięcy. Ewa...

 • Choroba Hashimoto: Cierpi na nią coraz więcej kobiet

  Lekarze nie wiedzą jeszcze dokładnie, co wywołuje to schorzenie. Ale dzięki leczeniu objawy niedoczynności tarczycy ustępują.

 • Jak przetrwać I trymestr?

  Mdli cię na widok jedzenia, cały czas chce ci się spać albo czujesz się jak przed miesiączką? To typowe objawy pierwszych tygodni ciąży. Przeczytaj, jak poprawić swoje samopoczucie.

 • Trądzik to problem, który coraz częściej dotyka osoby w różnym wieku, nie tylko nastolatków. Badania wykazują, że problem ten coraz częściej spotyka również osoby dorosłe, w szczególności kobiety i jest jednym z najczęstszych powodów wizyt u dermatologa. Jego objawy nasilają się zwłaszcza jesienią, po wakacyjnej ekspozycji na słońce i w trakcie stresujących momentów, jakimi mogą być egzaminy lub...

 • Zatoki. Punkt zapalny

  Masz katar, męczy cię mokry kaszel i rozpierający ból głowy? To mogą być objawy zapalenia zatok. Do tej pory sądzono, że jego główną przyczyną są zlekceważone infekcje dróg oddechowych. Ostatnie badania jednak wskazują, że choroby zatok mają też inne źródło: nietolerancje pokarmowe i alergie. A wtedy trzeba zmienić leczenie.

Dyskusje na temat: objawy ciąży w pierwszych dniach
 • Jakie są pierwsze objawy ciąży

  Proszę powiedzcie doświadczone koleżanki jak to poznać może zachodzą zmiany które można odczuć w pierwszych dniach? Ale proszę nic nie pisać o zatrzymaniu miesiączki czy o nudnościach, chodzi mi naprawdę o pierwsze dni

 • powiedzcie mi prosze

  po ilu dniach od stosunku mozna zrobic test ciazowy.. i czy ginekolog moze mi od razu powierdziec ze jestem w ciąży juz od pierwszych dni od zapłodnienia??

 • CZY JEST TO MOZLIWE

  Zastanawia mnie czy mozna miec na poczatku ciazy miesiaczke, a jesli tak to czy rozni sie ona czyms? Kochałam sie z mezem raczej w dni płodne było to ok 10 cyklu(miesiaczka co 27dni).Mam powiekszone i bolace piersi, roznie u mnie z apetytem i jak nigdy praiwe wcale nie bolał mnie brzuch w pierwszych dniach miesiaczki..