• Informacje na temat:

  objawy ciąży w pierwszych dniach

Artykuły na temat: objawy ciąży w pierwszych dniach
 • Jak odróżnić objawy towarzyszące ciąży od PMS?

  Wczesne objawy ciąży łatwo pomylić z objawami PMS lub zatrucia pokarmowego. Główną przyczyną zarówno objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i pierwszych symptomów ciąży są szalejące hormony.

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Jestem w ciąży czy nie?

  ...z toalety - w pierwszych tygodniach ciąży za to odczucie odpowiadają hormony, w późniejszej fazie ciąży dziecko uciskając na pęcherz powoduje, że częściej musisz korzystać z toalet; • zmiany(...) wysokie stężenie hormonu HCG (gonadotropina kosmówkowa). To on powoduje, że widzisz dwie niebieskie kreski. Właśnie ze względu na zbyt niską zawartość hormonu w pierwszych dniach po zapłodnieniu...

 • Jak dbać o drogi intymne każdego dnia

  ...się szczególną troskę o drogi moczowe. To ważne, ponieważ przykre infekcje lubią się uporczywie powtarzać, co może prowadzić do komplikacji. Dlatego zanim pojawią się pierwsze objawy (pieczenie(...) dolegliwościami lub pomóc szybciej się z nich wyleczyć. Aby działania profilaktyczne były skuteczne, należy przeprowadzać je regularnie. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży i po...

 • Polka w ciąży - część II

  ...na wadze. Dziennie około 300 gramów. W internecie wklikuję: "objawy ciąży". "Senność, zatrzymanie miesiączki, chudnięcie". Obliczam, że test mogłam zrobić za wcześnie. Kupuję drugi. Po kilku godzinach(...) nasze życie. Jesteśmy na to gotowe. O swoich najważniejszych dziewięciu miesiącach opowiada Ewa. Ewa, 27 lat, Grzesiek, 27 lat Gdy odkryli, że są w ciąży, byli parą zaledwie od trzech miesięcy. Ewa...

 • Nie lekceważ spuchniętej nogi

  U pani Kamili Jaszczor zaczęło się od bólu pod kolanem, potem noga zaczęła puchnąć, a skóra sinieć. Nie każdy ma tyle szczęścia, co ona. U niej objawy zakrzepicy były tak oczywiste, że trudno je było zlekceważyć, a nie zawsze tak jest.

 • Choroba Hashimoto: Cierpi na nią coraz więcej kobiet

  Lekarze nie wiedzą jeszcze dokładnie, co wywołuje to schorzenie. Ale dzięki leczeniu objawy niedoczynności tarczycy ustępują.

 • Jak przetrwać I trymestr?

  Mdli cię na widok jedzenia, cały czas chce ci się spać albo czujesz się jak przed miesiączką? To typowe objawy pierwszych tygodni ciąży. Przeczytaj, jak poprawić swoje samopoczucie.

 • Trądzik to problem, który coraz częściej dotyka osoby w różnym wieku, nie tylko nastolatków. Badania wykazują, że problem ten coraz częściej spotyka również osoby dorosłe, w szczególności kobiety i jest jednym z najczęstszych powodów wizyt u dermatologa. Jego objawy nasilają się zwłaszcza jesienią, po wakacyjnej ekspozycji na słońce i w trakcie stresujących momentów, jakimi mogą być egzaminy lub...

Dyskusje na temat: objawy ciąży w pierwszych dniach
 • Jakie są pierwsze objawy ciąży

  Proszę powiedzcie doświadczone koleżanki jak to poznać może zachodzą zmiany które można odczuć w pierwszych dniach? Ale proszę nic nie pisać o zatrzymaniu miesiączki czy o nudnościach, chodzi mi naprawdę o pierwsze dni

 • powiedzcie mi prosze

  po ilu dniach od stosunku mozna zrobic test ciazowy.. i czy ginekolog moze mi od razu powierdziec ze jestem w ciąży juz od pierwszych dni od zapłodnienia??

 • CZY JEST TO MOZLIWE

  Zastanawia mnie czy mozna miec na poczatku ciazy miesiaczke, a jesli tak to czy rozni sie ona czyms? Kochałam sie z mezem raczej w dni płodne było to ok 10 cyklu(miesiaczka co 27dni).Mam powiekszone i bolace piersi, roznie u mnie z apetytem i jak nigdy praiwe wcale nie bolał mnie brzuch w pierwszych dniach miesiaczki..