• Informacje na temat:

  o czym nigdy nie mówić mężczyznie

Artykuły na temat: o czym nigdy nie mówić mężczyznie
 • O czym milczą mężczyźni?

  ...​Jak lubię być dotykany? Co mnie najbardziej podnieca? O jakim seksie marzę? Z czym mam problem? Mężczyźni rzadko sami z siebie rozmawiają z partnerkami na ten temat, a trudne sprawy komunikują w zawoalowany sposób - mówi seksuolog dr Michał Lew-Starowicz. I podpowiada, jak rozmawiać z partnerem, czego unikać, co warto wiedzieć o męskim ciele i potrzebach, by seks spajał związek i obu stronom...

 • Nie wierz nigdy mężczyźnie

  Nie chciałam o tym pisać, bo znowu będzie na mnie. I na feministki. Że nie mają poczucia humoru. Że nie znają się ani na męskich żartach, ani na prawdziwej kobiecości. Więc chciałam się powstrzymać, żeby znowu się Państwu nie narazić, ale nie dałam rady. Podjęłam kobiecą decyzję, nie patrząc na konsekwencje. Nie zostawię tekstu pana Zarzecznego bez komentarza, bo nie potrafię przejść obojętnie...

 • Wojna nie jest decyzją zwykłych ludzi

  Liczono na to, że konflikt będzie krótki, niegroźny, front zatrzyma się na Wiśle, nie będzie nas bezpośrednio dotyczył. Ten mechanizm działa także dziś - mówi Marcin Wilk, autor książki "Pokój z widokiem. Lato 1939" opowiadającej o ostatnich wakacjach przed II wojną światową.

 • Nie tłumacz tego zazdrością

  Wydaje się nam, że przemoc nas nie dotyczy. Utożsamiamy ją jedynie z fizycznymi atakami. Zapominamy, że może być także psychiczna, ekonomiczna czy seksualna. Często usprawiedliwiamy wybuchowość, agresywne zachowania i nadmierną kontrolę partnera jego wielką miłością. Ale to pułapka.

 • Zachłanna czy spełniona?

  Chce partnerskiego podziału obowiązków, ale kupuje za męża nawet skarpetki i codziennie gotuje obiad. Mówi: jestem szczęśliwa. I zmęczona. O tym, jaka jest Polka, rozmawiamy z Dominiką Maison i Katarzyną Pawlikowską, autorkami badania Polki same o sobie.

 • Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  Lato kojarzy się z wakacjami, wolnością i... seksem. Niekoniecznie małżeńskim, bo wtedy jesteśmy bardziej spragnieni nowych doznań. Dlaczego decydujemy się na chwile zapomnienia? I jak zmieniają one nasze życie?

 • Nie potrafiła się zatrzymać

  Zabił ją alkohol, a może nieszczęśliwa, toksyczna miłość? Właśnie minęło 20 lat od śmierci aktorki.

 • Nie cierpię swojej pracy

  W pracy spędzamy połowę swojego życia, a jednak co piąta z nas jej nie znosi, a co druga niezbyt lubi to, co robi. Narzekamy na zarobki, nudne zadania, charakter szefa i bycie niedocenianą. Czy można poczuć satysfakcję w nielubianej pracy? Jak się motywować, gdy wydaje się ona bez sensu?

 • On mi nic nie mówi

  ..."Skąd mam wiedzieć, co on myśli? Przecież on mi nigdy nic nie mówi" - brzmi znajomo. Wiele kobiet przyznaje się, że musi się sporo nagłówkować, by mężczyzna zaczął mówić, zwierzać się, opowiadać.

 • Czy żeby znaleźć miłość, trzeba obniżyć swoje wymagania?

  Kiedy miałaś 20 lat, zachłysnęłaś się dorosłością i wolnością. Wtedy nie myślałaś o tym, by się ustatkować.