• Informacje na temat:

  o czym nigdy nie mówić mężczyznie

Artykuły na temat: o czym nigdy nie mówić mężczyznie
 • Nie wierz nigdy mężczyźnie

  Nie chciałam o tym pisać, bo znowu będzie na mnie. I na feministki. Że nie mają poczucia humoru. Że nie znają się ani na męskich żartach, ani na prawdziwej kobiecości. Więc chciałam się powstrzymać, żeby znowu się Państwu nie narazić, ale nie dałam rady. Podjęłam kobiecą decyzję, nie patrząc na konsekwencje. Nie zostawię tekstu pana Zarzecznego bez komentarza, bo nie potrafię przejść obojętnie...

 • Jej wysokość Rock'n'Roll

  ...​20-letnia Patti Smith samotnie błąkała się po ulicach Nowego Jorku w poszukiwaniu pracy, dachu nad głową i życiowych doświadczeń, które miały uczynić z niej jedną z najważniejszych amerykańskich artystek XX wieku. Została gwiazdą rock and rolla, choć nie było w nim wtedy miejsca dla kobiet. Patricia Lee Smith w grudniu skończy 70 lat.

 • Zachłanna czy spełniona?

  Chce partnerskiego podziału obowiązków, ale kupuje za męża nawet skarpetki i codziennie gotuje obiad. Mówi: jestem szczęśliwa. I zmęczona. O tym, jaka jest Polka, rozmawiamy z Dominiką Maison i Katarzyną Pawlikowską, autorkami badania Polki same o sobie.

 • Dziewczyny nie do pary

  ...pierwsze, nigdy nie rezygnuj z siebie, nie zgadzaj się, by facet stawiał warunki nie do zaakceptowania. Obserwuj jego relacje z własną mamą, patrz, jak traktuje twoje dziecko. Nie obiecuj, że będziesz z nim(...) sama. Myślę, że ludzie są stworzeni do życia w parze. Wielkanoc w pojedynkę Nie spędzam świąt sama. Mam przyjaciół, a przede wszystkim rodzinę. Mamę, która jest moją przyjaciółką, i ojczyma...

 • Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  Lato kojarzy się z wakacjami, wolnością i... seksem. Niekoniecznie małżeńskim, bo wtedy jesteśmy bardziej spragnieni nowych doznań. Dlaczego decydujemy się na chwile zapomnienia? I jak zmieniają one nasze życie?

 • Nie potrafiła się zatrzymać

  Zabił ją alkohol, a może nieszczęśliwa, toksyczna miłość? Właśnie minęło 20 lat od śmierci aktorki.

 • On mi nic nie mówi

  ..."Skąd mam wiedzieć, co on myśli? Przecież on mi nigdy nic nie mówi" - brzmi znajomo. Wiele kobiet przyznaje się, że musi się sporo nagłówkować, by mężczyzna zaczął mówić, zwierzać się, opowiadać.

 • Nie cierpię swojej pracy

  W pracy spędzamy połowę swojego życia, a jednak co piąta z nas jej nie znosi, a co druga niezbyt lubi to, co robi. Narzekamy na zarobki, nudne zadania, charakter szefa i bycie niedocenianą. Czy można poczuć satysfakcję w nielubianej pracy? Jak się motywować, gdy wydaje się ona bez sensu?

 • Czy żeby znaleźć miłość, trzeba obniżyć swoje wymagania?

  Kiedy miałaś 20 lat, zachłysnęłaś się dorosłością i wolnością. Wtedy nie myślałaś o tym, by się ustatkować.

 • Czy kiedykolwiek mnie kochałaś?

  Sądziłem, że mnie i Magdę łączy wyjątkowa miłość, ale najwyraźniej wcale tak nie było...