• Informacje na temat:

  nudna randka

Artykuły na temat: nudna randka
 • Randki po parysku

  Namiętnie, czule czy romantycznie – kochać można na tysiące sposobów. A od lat mistrzami tej sztuki są Francuzi. Trzy rodowite paryżanki, Florence Besson, Eva Amor i Claire Steinlen, odkrywają wszystkie tajniki miłości znad Sekwany. Premiera książki „Randki po parysku” 31 stycznia.

 • 101 pomysłów na randkę, Krzysztof Król

  Randka to niejednokrotnie najbardziej stresujący moment w budowaniu związku. Z pewnością zachodzisz w głowę: co zrobić, gdzie zabrać drugą osobę, jak się przygotować? Jeśli chcesz poznać sekrety kreatywnych randek najszczęśliwszych ludzi na świecie, dobrze trafiłeś. Jeśli uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów można spędzić czas we dwoje, zyskasz szansę na najwspanialszą randkę w swoim życiu...

 • Ian Ziering zabiera żonę na randki

  Pamiętacie Steve'a Sandersa z kultowego serialu "Beverly Hills 9010?". Grający go Ian Ziering ma dziś 53 lata, jest ojcem dwóch córek i szczęśliwym mężem Erin Kristine Ludwig. Mimo, że od ślubu pary minęło już siedem lat, aktor wciąż zabiera żonę na randki!

 • Elżbieta Romanowska: Nie zaproszę faceta na randkę

  „Nie jestem tak wyzwolona, by zrobić pierwszy krok”, przyznaje aktorka. Na razie stawia pierwsze kroki w „Tańcu z gwiazdami”, a jej partnerem jest Rafał Maserak. Będzie kolejny romans w programie?

 • Randka z kobietą niezależną

  Dla kobiety poczucie niepewności własnej męskości człowieka, z którym umawia się na randkę, może oznaczać, mówiąc językiem Wall Street, złamanie umowy.

 • Mag Planowana randka, spotkanie - nie dojdzie do skutku albo będzie po prostu nudne. W pracy ciężko Ci będzie się z kimś dogadać. Ważne ustalenia postarajcie...

 • Królowa Mieczy Nie lubisz, Baranie, nudnej papierkowej i monotonnej pracy, ale ktoś ją musi wykonać i na ciebie w tym tygodniu to spadnie, będziesz miał sporo zajęć... Tarot mówi, że ten stan nie będzie trwał wiecznie, więc nie wpadaj w popłoch! Nie wykręcaj się po raz kolejny brakiem czasu czy zmęczeniem z powodu spraw zawodowych. Planowana od dawna randka z nowo poznaną osobą z trygonu...

 • Jak dobrać perfumy do charakteru

  Tajemniczość to jedna z najważniejszych cech, jakie posiada kobieta. Kobieta, która przypomina otwartą księgę jest nudna – mówi słynna kreatorka mody Carolina Herrera. Zapach jest nieodłącznym elementem naszego wizerunku – wybierając go odpowiednio podkreślisz swój charakter, albo… staniesz się nudna.

 • Sąd Ostateczny Nie lubisz nudnej papierkowej i monotonnej pracy, ale ktoś ją musi wykonać i na ciebie w tym tygodniu to spadnie, a nazbierało się sporo takich spraw. Dasz sobie, Rybo, radę, tylko pracuj systematycznie; w przeciwnym razie to, czego tak nie cierpisz, spiętrzy się jeszcze bardziej… Nie wykręcaj się brakiem czasu, zmęczeniem, pracą… Planowana od dawna randka z osobą z trygonu...

 • Slow love, czyli zdążysz się zakochać

  Jedni czekają na nią całe życie, do innych puka co roku. Szukamy jej na ekspresowych randkach, sprawdzamy jej trwałość, mieszkając ze sobą na próbę. Ile czasu potrzebuje miłość?

Dyskusje na temat: nudna randka